W co gramy? Najlepsze gry do DXM

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 3534 / 18 / 0

Nie wiem jak wy dajecie radę grać po dexie :-D A w quake to już w ogóle
  • 34 / / 0

Na mniejszych dawkach wkręcał mi się antichamber i portal, zadowolenie z przejścia poziomu nie do opisania :D

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Wlk. Brytania otworzy publiczne centrum leczenia uzależnień od gier

W Wielkiej Brytanii powstanie publiczne centrum leczenia uzależnień od gier i internetu, które w ocenie magazynu "Fortune" stanowi "nową erę walki z uzależnieniem od technologii". Działalność placówki zostanie zainaugurowana w listopadzie
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0

WildMonkey pisze:
Nie wiem jak wy dajecie radę grać po dexie :-D A w quake to już w ogóle
Na małych dawkach lub na zejściu to rozumiem, ale w okolicach III plateau :nuts: ja to nie ogarniam wtedy ekranów, bo są takie oczojebne :-D
  • 35 / / 0

150mg na moje około 75kg i God of War 2 na poczciwym ps2 niszczy klimatem :) Polecam - Evan K.
  • 445 / 25 / 1

W co gram? To zależy od dawki. Na mniejszych lubię sobie pograć w FPSy, świetnie czuć klimat grozy - bardziej uważam na świszczące kule. Na troszkę większych w samochodówki czy samolotówki acz mój błędnik tego nie lubi :P RPGi też dają radę, ale raczej te proste i wymagające cierpliwości. Początkowo łatwiej wczuć się w daną grę, jest klimatycznie, jednak im dalej w las, tym gorzej. Na dużych dawkach z ekranu bije nachalna sztuczność, która odbiera chęć do dalszej gry.

Ogólnie jednak siedzenie przed komputerem nie jest moim ulubionym zajęciem podczas działania DXM.
  • 129 / 7 / 0

czasem gram w league of legends ze znajomymi (zupełnie inaczej sie tak gra, jak wiedzą, że jestem na bani i mogę luźno popykac niż z jakimiś napinaczami), cs:go lub rayman origins, to ostatnie naprawde super, nie jest trudne do ogarnięcia a sprawia wielką frajde szczególnie po DXM
  • 3 / / 0

Widzę że forum umiera...

Co do gier to osobiście polecam pograć w coś przed aplikacją działa lepiej na fazę (nie wiedzieć czemu).

Osobiście polecam stare gierki takie jak Doom albo Quake. Czasem odpalam też minecrafta albo Bioshocka czy Prototype :)

Prototype polecam po zażyciu - niesamowite uczucie jak się skaczę z budynku na budynek :)
  • 45 / / 0

Zanim wejdzie, lubię odpalić Combat Arms i pograć, aż tu jeb :D
  • 17 / / 0

Polecam The Elder Scrolls. Jestem ogólnie fanem RPG, wczuwania się w klimat, odgrywania postaci, ale jeśli zagracie w Skyrim po ok 300mg DXM, zobaczycie o czym mówię. Możesz wczuć się konkretnie w jaszczuroczłeka ze zdolnościami retorycznymi i sprytem i tak dalej. Zależy od wyobraźni, ale DXM jest idealny do RPG moim zdaniem, a Skyrim pozwala odgrywać rolę, jak niewiele RPG'ów.
  • 3742 / 38 / 0

Nie wiem czy chce zostac dunkelelfem na stale
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
wyglada jak moj sasiad na kacu.

Ale w Wieska gralo sie swietnie, po DXM, MXE, 3-meo. Koci eliksir naprawde dziala. :-D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata