W co gramy? Najlepsze gry do DXM

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 562 / 20 / 0

Końcówki misji każdej siostry z The Path przypominają trip na DXM. Od 4.23:
https://www.youtube.com/watch?v=XjmSQxE38FI
  • 273 / 28 / 0

Graliście kiedyś w Planescape Torment, nawet nie koniecznie pod wpływem? Klimat tej gry, nawet na trzeźwo, jest niesamowity. A pod deksie to już w ogóle kosmos. :3

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

CBŚP zatrzymało wikariusza. Ksiądz jest podejrzany o handel narkotykami

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali wikariusza podejrzanego o działalność narkotykową. Wobec 39-latka zastosowano dozór policji i zakaz opuszczania kraju.
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / / 0

Na pewno nie w gry strategiczne i takie wymagające myślenia, bo do głowy przychodzą różne dziwne rzeczy %-D
Ja osobiście w nic nie jestem w stanie grać po dysocjantach
  • 2717 / 323 / 0

quake live + muza

zobaczcie jaki dexowy klimat

https://www.youtube.com/watch?v=h8agRYh ... Np9vqARvcA

hf
  • 235 / 7 / 0

Dajesz radę w quake'u po deksie?! Jakie dawki? Mi wysokie drugie piętro nie pozwala na ogarniecie CS:GO, a co dopiero queake'a.
  • 2717 / 323 / 0

Zduty pisze:
Dajesz radę w quake'u po deksie?! Jakie dawki? Mi wysokie drugie piętro nie pozwala na ogarniecie CS:GO, a co dopiero queake'a.

nie więcej niż 300mg, najlepiej jak trip troszkę popuści, a na szczycie różnie jest

w csgo tez gram, a za jakiś czas ql idzie na platformę steam =]
  • 192 / 3 / 0

daje, ale oglądać filmiki na yt
  • 180 / / 0

Ja w heartstone po 450mg dalem rade... Ale to bylo za nudne, nie ma to jak wypierdolic sie na plecy, zamknąć oczy, słuchawki na uszy i tak potripować :ugeek:
  • 2131 / 66 / 3

Ostatnio mocno mi się wkręcają simsy albo jakieś inne przeglądarkowe symulatory.
Na początkach z deksem lubiłam sobie popykać w starsze RPG, albo strzelanki.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0

obop pisze:
Ja w heartstone po 450mg dalem rade... Ale to bylo za nudne, nie ma to jak wypierdolic sie na plecy, zamknąć oczy, słuchawki na uszy i tak potripować :ugeek:
Chyba połączyliśmy kiedyś tripa, bo miałem identycznie :D
Gra fajna, ale po dexie nie da rady xd
Ogólnie próbowałem pograć w Psychonauts, bo ma klimaty psychodeliczne, ale niestety nie dałem rady xd laptop z 15 cali zamienił sie na 7 i nie ogarniałem co się dzieje xd
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata