Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 22 z 22
  • 2593 / 415 / 0
Kurde, mam udany powrót do tego ziela....namiastka opio uskuteczniająca nastrój. Tanie, imo skuteczne, no druga sprawa że ja piję mocne napary z dużej ilości w półlitrowym kubku, a jak w zielarskim lokalnym u wiedzminki powiedziałem pół żartem że naturalny polski depresant, to się zaśmiała bo chyba wiedziała że to taki typ ziół bo najpierw chciałem kupić maczek kalifornijski, ale nie było i zdecydowałem się na glistnik 6.80 za opakowanie, i nie żałuję. Co ciekaw polepszył mi nie kojarzoną a tego typu rzeczami pamięć krótkotrwałą ułatwiającą ciągłość toków myślowych i rozumienia zawartości swojej własnej głowy.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 22 z 22
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.