Gieblówka

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 155 / 1 / 0

DeathAngel pisze:
Widząc nazwę tematu myślałem, że ktoś chce giebla dożylnie ładowac, gieblówka ala kroplówka %-D

Ciekawe czy był ktoś taki?
były takie temay już:) pojawił się jakieś pół roku temu też wpis o pacjencie który aplikował gbl
doodbytniczo. chwalił sobie ten sposób. co dziwne moderator wyjebał ten wpis do śmietnika, chociaż nie był nie na temat ani obraźliwy. mod pewnie nie
mógł dopuścić do siebie tej wiadomości że można giebla trzaskać w odbyt i w przerażeniu skasował ten ciekawy opis gbl p.r.
  • 209 / 2 / 0

No to który się podejmuje i zrobi trip report? :D
ja odpadam :)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

743 aresztowanych podczas nalotów na handlarzy narkotyków

Policja dokonała rekordowej liczby aresztowań w ciągu zaledwie tygodnia, w ramach walki z dilerami tak zwanych „ county lines”, którzy na zlecenie dużych gangów handlują nielegalnymi substancjami w mniejszych miejscowościach.
  • 1602 / 309 / 0

DeathAngel pisze:
Widząc nazwę tematu myślałem, że ktoś chce giebla dożylnie ładowac, gieblówka ala kroplówka %-D

Ciekawe czy był ktoś taki?

A co do tematu - dodając różnych barwników/skittelsów nie musimy się martwić o trwałość takiej mieszaniny?
Warszawski Ćpun ponoć załadował gbl w bata, a oprócz tego śluz z pochwy, kawę, herbatę, towar rozpuszczony w wodzie ze śniegu, kałuży, itp. %-D
  • 990 / 17 / 0

Jak po ciagu zostaje 1 ml to co zrobic.. tylko iv. Dziala krotko lecz bardzo intensywnie. Potem huknolem VIP'a z biedronki. To tez niezle cpunskie wyzwanie. Wlanie pol litra gazowanego plynu w kabel..
  • 199 / 2 / 0

Widzę, że po raz kolejny chwalisz się, co ładowałeś w kabel. Współczuję Twojej instalacji.
Użytkownik nieaktywny
  • 705 / 5 / 0

@DarkRose
Mam wrażenie, że Warszawski Cpun użył sarkazmu.

A jeśli nie, to %-D
  • 990 / 17 / 0

Skremuj swoja matke, chetnie ja zajebie w kanal.
Użytkownik nieaktywny
  • 705 / 5 / 0

Ok, ale tylko z wody z kałuży
Użytkownik zbanowany
  • 829 / 31 / 0

Ja pierdole ale sie burdel zrobil %-D
Wszystko ok ladujcie se w kanal nawet wode swiecona jesli ktos ma potrzebe ale od matek sie odjebac bo kaze wychlostac %-D Ktos tam sie pytal o trwalosc i czy nie zajdzie jakas reakcja...hmm @fenetylamina dobrze prawi polac mu ;-) pozatym ja kupuje g po to zeby go konsumowac na bierzaco a nie sie modlic do niego i czekac na zbawienie %-D

Zdazylo mi sie wypic takiego zaprawionego dzibelsa zagryzajac tylko guma do zucia i nie wypala tak przelyku jak normalny g, nie zawsze jest dostep do zapojki shota trzeba jebnac wtedy mozna docenic sens robienia gieblowki ;-)

A co do poruszonego watku kroplowki zjarajcie sie i wyobrazcie taka scenke...
"Szpital, oiom i przywoza konajacego delikwenta ktory sie rzuca jak ryba bez wody z deliry....
Panie doktorze on zaraz nam zejdzie co robimy? Gieblowka dozylnie czym predzej!" %-D %-D %-D

PEA

• 2335 / 247 / 3

Ktoś tu dzisiaj se, widzę, polał! :D
Ja też czekam na listonosza i dołączę do tego grona, bo za długa abstynencja.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata