GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 36 / 2 / 0

Powiedz jeszcze z czego ta kapsułka jest zrobiona, bo to jakby ważne.

I czy żadna Ci się nie rozszczelniła?
  • 2705 / 482 / 7

@kukurydza, kapsułka jest żelatynowa. Wszystkie kapsułki jakie mam trzymają się świetnie. Tylko do kieszeni, bez żadnego pudełka, bym tego nie włożył.
  • 2941 / 386 / 0

Kur.. dlaczego wiecznie mam jak schodzi mi ta 2h fazka, dziwne zawroty głowy, chce mi się spać i się pocę.

To już przy każdej dawce nawet 1.6ml... popierdolony efekt po którym nawet nie chcę mi się edytować dalszej fazy...

Też tak macie ? jak sobie z tym radzicie?

A jak piszecie o smaku to japrdl jak mam to przełknąć nawet z najsłodszym sokiem to mnie zawsze wykręca na twarzy, także te kapsułki były zajebiste no ale miałem ich chyba 8 tak jak wy, wiadomo skąd.
  • 521 / 99 / 0

Halo specjalności mógł by mi ktoś podać proporcje do zrobienia GHB, chce na to przeznaczyć 50ml giebla ile mam dać wody ile naoh?.
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 10 / 0

Czy GBL jest wykrywany w testach na krew +1.5h na działaniu. I czy W ogóle znajduje się to w „menu”?
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 10 / 0

Możliwe ze zanim zrobią badania, to enzymy we krwi rozłożą to do CO2 i H2O?
  • 4 / 1 / 0

16 marca 2020justrelax pisze:
Czy GBL jest wykrywany w testach na krew +1.5h na działaniu. I czy W ogóle znajduje się to w „menu”?
Utrzymuje się bodajże do 24h nawet. Zależy jakie testy robisz, ale GBL jest metabolizowane w organiźmie do GHB, a GHB jest dosyć popularna substancją jeśli chodzi o jakieś panele narkotykowe. Jak cos przeskrobiesz to niemal na pewno zrobią Ci test na obecność GHB. Słyszałem o jednym przypadku, gdzie gość potrącił rowerzystkę i testy zrobili mu parę godzin po wydarzeniu. Wszystko wyszło jak na dłoni. Dodam że nie pił alkoholu.
  • 318 / 4 / 0

Nie wiem jak to dokładnie teraz wygląda, jaką sprawa. Przy wypadku drogowym szczególnie. Przy przypalach na mieście w szpitalach nigdy na testach nic nie znajdowali i było zdziwko heh
  • 3588 / 425 / 0

Na zwyklych testach nie wychodzi bo tam nie ma paneli na fhb. W szpitalu ani we krwi ani w moczu tez nie. Chyba trzeba pod katem GHB robic test.
  • 113 / 27 / 0

12 marca 2020polymerase pisze:
Kur.. dlaczego wiecznie mam jak schodzi mi ta 2h fazka, dziwne zawroty głowy, chce mi się spać i się pocę.

To już przy każdej dawce nawet 1.6ml... popierdolony efekt po którym nawet nie chcę mi się edytować dalszej fazy...

Też tak macie ? jak sobie z tym radzicie?

A jak piszecie o smaku to japrdl jak mam to przełknąć nawet z najsłodszym sokiem to mnie zawsze wykręca na twarzy, także te kapsułki były zajebiste no ale miałem ich chyba 8 tak jak wy, wiadomo skąd.
Dziś, po ponad 3 latach bez G odkręciłem butlę (sort nie z PL). Miałem tylko mineralną na chacie, wieć wpuściłem 1,6ml do ~3/4 szklanki wody. Wiedząc, na co się porywam, w drugiej dłoni od razu przygotowłem więcej wody do popicia. A tu szok. Smak bardzo delikatny, a zapachu niemal brak (można porównać do dawnych maślano-ogórowych sortów). Kiedyś picie z wodą to była desperacja, jak już naprawdę nie było innej opcji. wykrzywiało ryj tak, że czasem zatykałem drugą ręką nos, żeby to jakoś znieść. Kilka litrów od różnych vendorów w życiu przelałem i zawsze było mniej lub bardziej chujowo pod względem estetycznym. Tego płynu nawet nie musiałem popijać! Po kilku minutach wjechała dawna magia, ta euforia, no prima sort. I co ciekawe, jak zeszło po 2h, też mnie złapała ta zamuła,zimny pot na czole, aż jakoś specjalnie nie chciało mi się dolewać. Może tak jest i było, tylko się nie zwracało na to uwagi, a może coś jest nie tak. w drugim przypadku obstawiałbym na jakiś związek z histaminą. Spróbuj szjesc lewocetyryzynę przed i\lub po. Pozdrawiam.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata