GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 690 / 43 / 0

mam jeszcze ze 100 ml giebla od czerwca zeszłego roku, zostawiam na seksualne sytuacje
  • 45 / 4 / 0

chwile nie czyscilem alusow jakis kontakt jak ogarnac giebla w uk ?

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Bez prawomocnego wyroku w sprawie Włodzimierza K., oskarżonego o podrzucenie narkotyków

Dzisiaj (wtorek) w Sądzie Okręgowym w Słupsku odbyła się kolejna rozprawa odwoławcza przeciwko Włodzimierzowi K., który przed wyborami w 2014 roku miał podrzucić narkotyki swojemu konkurentowi politycznemu w gminie Damnica.
  • 30 / / 0

Na mnie GBL dziala zupelnie inaczej niz na wiekszosc osob. Pomimo tego ze zrodel bylo kilka ( darknet a gdy bylo to legalne to pl) to oprocz tego ze robi szum w glowie i robi lekki rozpierdol to powoduje ze jest troche ciekawiej, jest motywacja ale jest ona pusta. Mam tak jakby mi sie cos chcialo robic ale tego nie robie.

No i najwazniejsze, nie mam tolerki. Dawka 1.8 ml dziala zawsze tak samo. Nawet przy ciagu 2 dniowym przy 1.9 zasypiam a przy 1.7 nie czuje nic. Po calej butelce 100ml w miesiac dalej klepie tak samo w dawce 1.8
  • 690 / 43 / 0

Wiesz, że na Ciebie nie działa, to zostaw to w spokoju.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 44 uczestników Wejdź na czata