GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

GBL używany z rozwagą ma więcej pozytywów niż skutków ubocznych które praktycznie nie występują. Wyjątkowa substancja.
U mnie przykładowo siedzi w szafce i jest wyciągany raz na 2 dni, czasem zapominam na jakiś czas i bywa ,że polewam trzy razy na dzień, ale to rzadkość. Substancja wszechstronna i działa nasennie, relaksująco i aktywizująco to w dodatku mega prospołecznie. Święty graal.
  • 1141 / 94 / 0

GBL wjechał na salony, pierwszy raz w życiu

Ile na pierwszą kontrolną polewkę? 0.5ml?

GABA nieprzetyrane, tolerancja na alkohol można powiedzieć słaba/umiarkowana. 3-4 piwa robią już w miarę przystępnie, spożywane w niezbyt szybkim tempie

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Mężczyzna uniknął aresztowania po tym, jak mewa ukradła jego marihuanę

Pewien mężczyzna ze Szwecji zdołał uniknąć aresztowania po tym, jak mewa ukradła jego marihuanę, którą wyrzucił na widok policjantów.
Użytkownik zbanowany
  • 25 / 1 / 0

Ja brałem na pierwszy raz 0,8 i zrobił fajnie :) 0,5 wydaje mi się mało ale jak nie ruszy to za 1,5h walnij sobie jeszcze 0,8 :p kwestia dobrania dawki do siebie.
  • 1141 / 94 / 0

Narazie chyba GBL bada i przystosowuje się do mojego ciała, na początek 0.8, teraz 1.2ml poszło. Coś smyra, jest rozluźnienie i relaksik, humorek, trochę empatii, ale nie czuję w ogóle jakiegoś otumanienia czy efektu alko-like

Fakt faktem pite od razu po jedzeniu, ale jakoś tak wyszło :D

Ale czuję się kurwa bardziej taki elokwentny i pozytywnie nastawiony do świata. Jest naprawdę kurwa git. Chyba się zaprzyjaźnimy
Użytkownik zbanowany
  • 25 / 1 / 0

Ma ktoś jakiś pomysł jak zbić tolerke ? Czytałem o DXM , może ktoś próbował ? Nie chce brać więcej niż 2,5 ml .... przerwa kilku dniowa coś pomoże ? Na noc nie biorę, tylko ciągi w dzień.
  • 1141 / 94 / 0

20 listopada 2018SampleTube pisze:
Narazie chyba GBL bada i przystosowuje się do mojego ciała, na początek 0.8, teraz 1.2ml poszło. Coś smyra, jest rozluźnienie i relaksik, humorek, trochę empatii, ale nie czuję w ogóle jakiegoś otumanienia czy efektu alko-like

Fakt faktem pite od razu po jedzeniu, ale jakoś tak wyszło :D

Ale czuję się kurwa bardziej taki elokwentny i pozytywnie nastawiony do świata. Jest naprawdę kurwa git. Chyba się zaprzyjaźnimy
Ty no niezłe to, ogólnie już pierwszej nocki zaczęły lecieć polewki 1,5-2ml xD i z nóg nie ścinało, dopiero pod koniec zamuła i obraz zaczął się krzywić

Ogólnie zajebioza, dawno żadna używka mi tak nie podpasowała %-D
  • 39 / 1 / 0

Właśnie dlatego @SampleTube z giebla tak cieżko się wyrwać bo jest aż zbyt przyjemnie żeby to przerywać.
GBL <3
  • 1141 / 94 / 0

Kocham giebla

Też tak macie, że nieważne ile polejecie na początek, pierwsza jest taka ni w ząb ni w dupę? Mi zawsze druga albo trzecia najlepiej wchodzi :D
  • 4183 / 558 / 11

Ja już się przyzwyczaiłem do dawki startowej 3ml.
Ale gdybym miał dłuższą przerwę, to taka dawka by mnie zwaliła z nóg.
  • 1141 / 94 / 0

U was też tak mega szybko rośnie tolerka na GBL?

Polewam od wtorku. Pomijając, że ogólnie faza i euforia była największa pierwszego i drugiego dnia, to już standard, że minimum 1.5ml na polewkę walić najlepiej
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata