GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 536 / 1 / 0

THatmanC pisze:
M864 - tyle dodałeś w temacie ,że jaaaaaa...... tam go okresowo zajadam (olimp oczywiście xd) ,powiedzmy ,że stać mnie na wydatek aż 10pln za opakowanie z 15gramami mxu 2ch rodzajów żenia ,mam wielki szacunek i respekt do naszych przodków ,nie ważne czy to Chiny czy Indie czy Polska ,najlepsze jest to ,że zwykle co działało setki lat temu działa i dziś...... a tu nagle wpada smarkol? czy tam troll jakiś i wylatuje w dobre WRRRRRRRRRRRR!!! ....może masz "coś" w 'zamian? a może więcej wątpliwości ? jeśli nie to ...nie kupuj i zamilcz.
Daj mi link do wiarygodnych źródeł opisujących mechanizm działania żen-szenia to pogadamy. Setki lat temu wierzono też, że za częste mycie prowadzi do bycia chorym... No tak, wszystko w co nasi przodkowie wierzyli było prawdziwe.
Ostatnio zmieniony 06 września 2012 przez M864, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 199 / 3 / 0

mogłem cię uprzedzić; chciałem już napisać ,że odpowiesz mi właśnie w taki sposób) - NIE; ...to ja chcę dowodów ,że on nie działa. ..masz takowe za pewnie skoro wjechałeś w tym temacie akurat odnosząc się do żenia; może być różaniec górski; czy tam cytryniec chiński czy inne powszechnie stosowane w medycynie naturalnej od setek lat ,mi to nie zrobi nawet różnicy ,wiesz czemu ? bo polegniesz szybko ,i na dodatek sam to zrobisz sobie szukając informacj (to chyba na dobre ci wyjdzie).
Ostatnio zmieniony 06 września 2012 przez THatmanC, łącznie zmieniany 1 raz.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Badanie na owcach pokazało, jak ketamina wyłącza mózg

Duże dawki ketaminy podane owcom w czasie badania nad chorobą Huntingtona dosłownie wyłączyły im mózg na kilka minut. W ten sposób naukowo zaobserwowano niecodzienny efekt dysocjacji osiągany przez miłośników rekreacyjnego zażywania Special K, czyli ulicznej nazwy nielegalnie sprzedawanego anestetyku podawanego koniom.
  • 338 / / 0

THatmanC pisze:
to ja chcę dowodów ,że on nie działa.
- odnośnie żeńszenia

Jaki bulshit straszny, coś w stylu "udowodnij mi, że boga nie ma - chcę wiarygodnych informacji".
Rozpierdalasz mnie THatmanC coraz bardziej.
  • 199 / 3 / 0

...zakładam ,że informacje na http://www.ncbi.nlm.nih.gov/ po wpisaniu słowa panax / ginseng studies ...to nic dla ciebie? ... jeśli tak jest to zostań tam z swoją 'myślą' i nie zakłócaj już postu o GHB.
Użytkownik nieaktywny
  • 187 / 1 / 0

Miałem dzisiaj testować, ale po tym co przydarza mi się nocami to ja twardo stąpam po ziemi teraz. Czuję się wyśmienicie i jeszcze sobie te nocne fazy zepsuję, lub też tak mnie poryje że zeświruję :wall:
  • 867 / 5 / 0

Niniejszym zamykam wątek a na dalszą dyskusję zapraszam do:
Knajpy pod błyszczącymi felgami: http://talk.hyperreal.info/knajpa-pod-y ... 36538.html
oraz nowego wątku ogólnego: http://talk.hyperreal.info/ghb-gbl-buta ... 36539.html.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata