Widzę że kolega po fachu !<3 Poszły w końcu jakieś konkretne rady z autopsji a nie z teorii za które Ci dziękuje.
poleciłbym ci wyjebki internetowe, jest z tym więcej pierdolenia na początku ale jeśli dobrze poczytasz o ile ci się chce to można tak latami.
Znam typa co przez 10 lat zrobił sobie z tego tzw. "stałe źródło utrzymania", kupił działkę teraz będzie się budować oczywiście wszystko trzeba łyżezką a nie od razu na 30k PLN.
Na razie jestem przykładnym obywatelem , musze zwolnic.. Mimo to jeśli wrócę na "Czarną Stronę" to zmienię taktykę ....
"Jak już kraść to miliony nie 4ropaki Jak ruchać to księżniczki a nie dziwki i trollice ". Pozdro Ziomuś !
@dedamu5
Zespół Kuratorskiej Służby Sadowej powinien wiedzieć, kto jest twoim kuratorem. Poza tym, sam powinieneś to wiedzieć, jeżeli jakakolowiek sprawa była z nim związana.
off-top, post niezgodny z tematem /d5
07 lipca 2024Verbalhologram pisze: ... bo u nas nie raz było tak że przy spotkaniu w terenie policjant sprawdza przez jakąś krótkofalówkę jaka jest sytuacja osoby kontrolowanej, i nie ma że ja skoczę tylko do domu coś zabrać, przynajmniej takie sytuacje się zdarzały.
Znajdź papugę, przedstaw mu swoje zmartwienia Et voilà. Masz wszystko czarno na białym. Organy aparatu władzy/prawa współpracują ze sobą. Służby mundurowe mają twoje akta. Adwokat też uzyska do nich wgląd. Ja osobiście, bez ściemy zapłaciłem 1000zl kilka lat temu za to by uzbrojony tylko w moje podstawowe dane jak imię\nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i czyim synem jesteś. (Specyfika składowania danych osobowych w służbach mundurowych -
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/okregowy_osrodek_wychowawczy_w_laskowcu_kolo_ostroleki.jpg)
Są wyniki sekcji zwłok 16-latka, który połknął woreczki z mefedronem
Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce poinformowała, że są wyniki sekcji zwłok 16-latka, który zmarł w piątek po połknięciu woreczków z mefedronem. Jak informowaliśmy, nastolatek dzień wcześniej wrócił z przepustki do Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Laskowcu. Chłopak miał próbować narkotyki przemycić w żołądku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ulice_amsterdamu.jpg)
Przełomowe zmiany w holenderskiej polityce narkotykowej. Legalna marihuana tylko w 10 miastach
Holandia, kraj słynący z liberalnego podejścia do marihuany, wprowadza rewolucyjne zmiany w swoim systemie regulacyjnym. Od kwietnia 2025 roku tylko w 10 wybranych miastach holenderskie coffeeshopy będą mogły oferować swoim klientom wyłącznie marihuanę pochodzącą od licencjonowanych producentów. Ta fundamentalna zmiana stanowi część szeroko zakrojonego eksperymentu, który ma przetestować możliwości stworzenia w pełni legalnego łańcucha produkcji i dystrybucji konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/doniosl_na_kolege.jpg)
Doniósł na „kolegę”, bo wyczuł w szatni marihuanę
Niecodzienne zgłoszenie wpłynęło do policji 2 kwietnia 2025 roku. O godzinie 15:35 funkcjonariusze konstantynowskiej „patrolówki” zostali wezwani do jednej z firm działających na terenie miasta. Powód? Pracownik administracji wyczuł podejrzany zapach marihuany, wydobywający się z jednej z pracowniczych szafek.