GBL - wasze dawkowanie

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1602 / 308 / 0

U mnie jeszcze 2 miesiące temu 1,5 ml upierdalało maksymalnie, teraz żeby mnie uśpić potrzeba minimum 2,5-3ml, a faza jest raczej symboliczna. Zdarzyło mi się ostatnio przyjąć 5ml ( :nuts: ) w ciągu godziny, po czym przespałem się 1,5h i było ok. Czy komuś zdarzył się tak wysoki wzrost tolerancji? Pije często, ale nie w cugu.
  • 19 / / 0

mi również potrzeba więcej dolewek bo szybciej zanika miły stan i nie jest to spowodowane jakością bo towar ten sam a przyzwyczajeniem mimo nawet kilkumiesięcznych przerw

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Psychodeliczny napój może rozwiązać najtrudniejszy konflikt na Bliskim Wschodzie

Picie ayahuaski może stać się remedium na konflikt izraelsko – palestyński. Pozwala ona zrozumieć racje kogoś, kogo się szczerze nienawidzi.
  • 187 / 5 / 0

1. 3.0-3.2 ml do tego był browar ale już sie zataczałem niewiele brakowało gdybym pewnie dopił drugiego browara albo nalał z 3.5 pewnie bym gdzieś kimnął a waże 59kg :D

2. 1.8 i pózniej po 25 min dolałem 1.5

dziwne że dawki rzędu 1ml ledwo działają a przy 2 jest git (dodam że nigdy nie piłem wcześniej GBL i jestem w miare małej postury [sądze ze to też ma wpływ] )
  • 194 / 5 / 0

@up

Nic dziwnego, GBL działa nieliniowo.

1,0ml lekko podkręca, 2,0ml jest super faza, 2,5ml-3,0 śpisz
Użytkownik nieaktywny
  • 44 / / 0

wziełem się na sposób i rano rozlewam do eppendorófów przydział na cały dzień tj 6 razy po 1.0 oczyszczonego a resztę wynoszę i w końcu mam sposób który działa- nie polewam na noc :old: :old: :old:
  • 885 / 37 / 0

@Happyday gdzie wynosisz?
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 5 / 0

Ja zaczynam z rana 1.5 potem jade po 1ml jak czuje ze schodzi juz w miare. A jak wychodze na dluzej leje 2.5ml do butelki wody i popijam co jakis czas.
Użytkownik nieaktywny
  • 44 / / 0

wynoszę do garażu i rano przynoszę :P człowiek sie nachodzi ale chociaż jakaś kontrola jest
  • 16 / / 0

Ja zaczynam się uczyć GBL. Substancje mam ze sklepu do czyszczenia felg, znaleziono na duckduckgo.

Najlepiej robi mi dawka 0,8. Jest blogostan jak siedzę samemu. Przy 1,5 ml ledwo dawałem rade nie usnac. Dorzucam jak bomba kompletnie mija. Dorzucalem tez zaraz po tym jak peak minął, może po 40 minutach, ale nie przynosi to takich samych wrażeń.
  • 55 / / 0

Mi wszyscy mówili, że mi tolerka wzrośnie, a nawet przy codziennym braniu mam maks 0,7ml a potem zasypiam momentalnie. Za chuj nie wiem o co biega, wyjątkowo podatna jestem.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata