GBL a interakcje z innymi lekami

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

GBL + amokscylina?
  • 194 / 5 / 0

Brałem, przeżyłem. Oczywiście amoxycyliny nie popijałem drinkiem z GBL. Przy okazji GBL nie żre się z klindamycyną, cefalosporynami II generacji, ranitydyną, IPP.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl
Użytkownik nieaktywny
  • 151 / / 0

Mieszal ktos doksycykline z GBL? Oczywiscie nie wrzucane naraz, po jakis 4h od zazycia antybiotyku np ?
  • 306 / / 0

Dołączam się do pytania o doksycyklinę, czyżby sezon kleszczowy? :D
  • 187 / 5 / 0

Jak dobrze pamietam to brałem to i nic mi nie było przecież to tylko antybiotyk nie umrzesz od tego ;p
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

Jak już musisz brać giebla to staraj się brać minimum 15 minut po i nie bierz giebla jak najdłużej po. Ustaw sobie cykl przyjmowania, żeby brać antybiotyk przed snem. Ryzyk - fizyk, zawsze się mogą dziwne rzeczy stać, amoksycyliny nie wspominam najlepiej.
Użytkownik nieaktywny
  • 151 / / 0

Tak tak sezon kleszczowy :blush: przyjalem 2 dni pod rzad po ok 8ml,w odstepie 2-3h od zazycia anybiotyku i pojawil sie bol z lewej dolnej strony brzucha. Niewielka ilosc etylof tez sie uraczylem(30mg) . Bol utrzymuje sie juz od weekendu czyli ok 4dni. Raz mocniej raz slabiej. W miedzy czasie jeszcze 60mg baclofenu poszlo. Jestem ciekawy czy to od mixa doxy z gblem. Pani doktor mowi ze przy wiekszej ilosci tego antybiotyku taki bol moze wystapic i nystatyne przepisala. Kurwa jak to trzustka to juz po mnie :rolleyes:
[Faust] pisze:
Jak już musisz brać giebla to staraj się brać minimum 15 minut po i nie bierz giebla jak najdłużej po. Ustaw sobie cykl przyjmowania, żeby brać antybiotyk przed snem. Ryzyk - fizyk, zawsze się mogą dziwne rzeczy stać, amoksycyliny nie wspominam najlepiej.

Co za uboki byly na amoksycyklinie? Tez jakies bole?

Edit
Na poczatku zarlem duomox przez 8dni potem doxe zaczalem i tez raz na duomoxie przyjebalem gbla,nic zlego sie nie dzialo ale moze to tez byc skutek tego bólu..
  • 1602 / 308 / 0

Po braniu antybiotyku z GBL zmasakrowałem sobie florę jelitową (i faunę, te tasiemce biedne, z którymi żyję w symbiozie). Moja kupa dłuższy czas przypominała odpad z reaktora atomowego. Po złożeniu jej w stosownym miejscu miałem wrażenie, że wyciągnie nogi, ręce, powie mi "spierdalaj", i pójdzie na spacer.
Użytkownik nieaktywny
  • 151 / / 0

też mam wojne w żołądku. zgagulec taki dziwny męczy ale na tronie nic nadzwyczajnego nie ma co by mogło niepokoić :cool:
zastanawiam sie czy rozcieńczać gbla bardziej tzn np w 200ml wody czy wrecz przeciwnie-kieliszek i siup. która opcja bardziej czesze jelito ? nie chodzi mi tu o ciągi tylko umilenie sobie popołudnia (np dwie polewki do 4ml max) na pełne dawki wejde dopiero po skonczeniu antybiotyku.

pytanie : jak w takim razie najszybciej odbudować flore jelitową ? biore podwójną dawkę priobiotyku i nystatyne teraz.... Aha Nystatyna to też antybiotyk. Też pewnie nie ma obojętnego działania na pralke w bębnie.chociaż w ulotce napisane,że nie wchłania sie w żołądku (?)

edit
Aha ta chujoza w brzuchu może też być spowodowana wyjaranymi fajkami. 2 paki w dwa dni a na codzien wogole nie pale. bleee kurwa nigdy wiecej :wall:
  • 3314 / 312 / 0

Ja bym jakies tluste rzeczy jadl zeby "wyscielic" zoladek. A dodatkowo oczywiscie jogurty naturalne i powinno byc dobrze.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata