GBL i GHB, a potas

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 358 / 28 / 0

Fenetylamina pisze:
Faust pisał, ale jego rewelacje można zamieścić w "Przyjaciółce". Bardziej temu działowi zaszkodził niż pomógł.
a to srry, wydawało mi się, że było więcej postów na ten temat, jego bajek to nawet nie czytam
  • 571 / 33 / 0

Asparaginian extra zawiera - kwas asparaginowy (po tym mogliście czuć się gorzej)

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

W foteliku przewoził narkotyki i posiadał 4 zakazy prowadzenia pojazdów

Podczas sprawdzania dokumentów, funkcjonariusz zauważył leżące na foteliku zawiniątka...

PEA

• 2335 / 247 / 3

O, rozwiń!
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

Fenylek:
https://123zdrowie.pl/kwas-asparaginowy/
Kwas asparganinowy jest dostępny w formie preparatów (najczęściej w połączeniu z magnezem). Zalecana lecznicza dawka dobowa wynosi 3-5 g (maksymalnie 15 g/dobę). Najbardziej znane preparaty lecznicze zawierające kwas asparganinowy to: Aspargi, Magnefar, Laktomag, Magnevit. Kwas asparganinowy zwiększa napływ wapnia do neuronów, działa na receptory NMDA, ułatwia uczenie się i odtwarzanie informacji, pobudza aktywność neuronów, poprawia samopoczucie, wzmacnia koncentrację, pobudza wydzielanie hormonu wzrostu, insuliny i glukagonu.

W medycynie leczenie z użyciem kwasu asparganinowego stosowane jest przy zaburzeniach intelektualnych u osób w podeszłym wieku, do leczenia zaburzeń rozwojowych u dzieci, przy stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego.

Ja stosowalem potazek czy jakos tak.
Zostalo mi 90 proc opakowania.
jak kupujecie suplementy diety to nie kupujcie miow.
Proste produkty o jasnym skladzie.
  • 3318 / 312 / 0

Te wizuale za zamknietymi oczami . GBL zadziwia dzialaniem . Zmiany w diecie, stylu zycia a substancja zmienia profil. Jakby kto mnie zapytal to ze 3 profile na bank bym wymienil. To swiadczy o jakosci bo sie nie nudzi.
Użytkownik nieaktywny
  • 46 / 1 / 0

Ja kiedys trafiłem do szpitala po przerobieniu ze 100ml czegoś co miało byc gieblem (a czym było to nie wiem do dzis - jakoś niby klepalo ale tak 50% tego co GBL) z potasem na poziomie 0.30 (nie pamietam jednostki), generalnie stan bardzo mocno zagrażający życiu. Substancja pachniała i smakowała jak prawilny G wiec uważajcie panowie na dziwne sorty.
  • 3318 / 312 / 0

Objawy opisz :>
  • 445 / 25 / 1

Od siebie dodam, może to placebo, ale po GBL miałem problem z bólem stawów i skurcze mięśni, a suplementowałem magnez. Gdzieś przeczytałem, że należy też wspomóc organizm dodatkowym potasem, więc zakupiłem mieszankę magnezu z potasem, co pomogło na powyższe problemy. Stąd wniosek, że coś jest na rzeczy.

PS. W owym czasie żywiłem się głównie w Biedronce, co nie wpłynęło pozytywnie na poziom minerałów i witamin w organizmie :P

PEA

• 2335 / 247 / 3

To normalne przy używaniu GBL/GHB.
  • 28 / 2 / 0

Jest mowa o potasie, ew magnezie, ale nikt nie napisał o sodzie.
Może wynikać to z faktu, że wielu użytkowników mocno dosala jedzenie dla smaku. Ja natomiast sole umiarkowanie, i w ciagach bardzo wyraźnie występuje jego znaczny niedobór.
Wyladowalem na SOR kilkukrotnie, i zawsze dostawałem 2-3 kroplowki z sodem.
Dodatkowo niedobory sodu bardzo utrudniają zasypianie, tak że nawet kolejne nasenne dawki g nic nie pomagają, a po np łyżeczce NaCl od razu usypiam.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata