GBL i GHB, a potas

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 388 / 44 / 0

Fenetylamina pisze:
Faust pisał, ale jego rewelacje można zamieścić w "Przyjaciółce". Bardziej temu działowi zaszkodził niż pomógł.
a to srry, wydawało mi się, że było więcej postów na ten temat, jego bajek to nawet nie czytam
  • 578 / 34 / 0

Asparaginian extra zawiera - kwas asparaginowy (po tym mogliście czuć się gorzej)

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Prześwietlamy morfinę

Wśród leków moglibyśmy wyróżnić cichych specjalistów w swojej dziedzinie, ale także obiekty plotek i miejskich anegdot. Z pewnością do tej drugiej kategorii bezsprzeczną kandydatką jest morfina. Mimo, że świat cieszy się z jej czystej postaci dopiero od dwóch stuleci, zdążyła zaistnieć na kartach historii o wiele wcześniej.

PEA

• 2279 / 250 / 3

O, rozwiń!
Użytkownik nieaktywny
  • 1767 / 98 / 0

Fenylek:
https://123zdrowie.pl/kwas-asparaginowy/
Kwas asparganinowy jest dostępny w formie preparatów (najczęściej w połączeniu z magnezem). Zalecana lecznicza dawka dobowa wynosi 3-5 g (maksymalnie 15 g/dobę). Najbardziej znane preparaty lecznicze zawierające kwas asparganinowy to: Aspargi, Magnefar, Laktomag, Magnevit. Kwas asparganinowy zwiększa napływ wapnia do neuronów, działa na receptory NMDA, ułatwia uczenie się i odtwarzanie informacji, pobudza aktywność neuronów, poprawia samopoczucie, wzmacnia koncentrację, pobudza wydzielanie hormonu wzrostu, insuliny i glukagonu.

W medycynie leczenie z użyciem kwasu asparganinowego stosowane jest przy zaburzeniach intelektualnych u osób w podeszłym wieku, do leczenia zaburzeń rozwojowych u dzieci, przy stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego.

Ja stosowalem potazek czy jakos tak.
Zostalo mi 90 proc opakowania.
jak kupujecie suplementy diety to nie kupujcie miow.
Proste produkty o jasnym skladzie.
  • 3563 / 413 / 0

Te wizuale za zamknietymi oczami . GBL zadziwia dzialaniem . Zmiany w diecie, stylu zycia a substancja zmienia profil. Jakby kto mnie zapytal to ze 3 profile na bank bym wymienil. To swiadczy o jakosci bo sie nie nudzi.
Użytkownik nieaktywny
  • 46 / 1 / 0

Ja kiedys trafiłem do szpitala po przerobieniu ze 100ml czegoś co miało byc gieblem (a czym było to nie wiem do dzis - jakoś niby klepalo ale tak 50% tego co GBL) z potasem na poziomie 0.30 (nie pamietam jednostki), generalnie stan bardzo mocno zagrażający życiu. Substancja pachniała i smakowała jak prawilny G wiec uważajcie panowie na dziwne sorty.
  • 3563 / 413 / 0

Objawy opisz :>
  • 445 / 25 / 1

Od siebie dodam, może to placebo, ale po GBL miałem problem z bólem stawów i skurcze mięśni, a suplementowałem magnez. Gdzieś przeczytałem, że należy też wspomóc organizm dodatkowym potasem, więc zakupiłem mieszankę magnezu z potasem, co pomogło na powyższe problemy. Stąd wniosek, że coś jest na rzeczy.

PS. W owym czasie żywiłem się głównie w Biedronce, co nie wpłynęło pozytywnie na poziom minerałów i witamin w organizmie :P

PEA

• 2279 / 250 / 3

To normalne przy używaniu GBL/GHB.
  • 28 / 2 / 0

Jest mowa o potasie, ew magnezie, ale nikt nie napisał o sodzie.
Może wynikać to z faktu, że wielu użytkowników mocno dosala jedzenie dla smaku. Ja natomiast sole umiarkowanie, i w ciagach bardzo wyraźnie występuje jego znaczny niedobór.
Wyladowalem na SOR kilkukrotnie, i zawsze dostawałem 2-3 kroplowki z sodem.
Dodatkowo niedobory sodu bardzo utrudniają zasypianie, tak że nawet kolejne nasenne dawki g nic nie pomagają, a po np łyżeczce NaCl od razu usypiam.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata