GBL/GHB - skutki prozdrowotne

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 3047 / 174 / 0

Pewnie przechodzisz okres dojrzewania. %-D
HAHAHAHAHAHAHAHA MASA MIESNIOWA BEZ SILKI OD giebla XDDDDDDDDDDDDDDDD
Sory, PEA, zazwyczaj traktuje twoje wypowiedzi powaznie, ale czasem jak cos odjebiesz i napiszesz %-D

PEA

• 2335 / 247 / 3

Teraz mi głupio. :(

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Pytamy polityków o legalizację marihuany - środy o 12:00

Zaczęło się od spontanicznego postu na profilu Wolnych Konopi...
Użytkownik nieaktywny
  • 63 / 1 / 0

Fenetylamina pisze:
Przytyłem od tego czasu 3-4 kilo i - mimo, że nie ćwiczę - waga ta nie ulokowała się na moim brzuchu, tylko na mięśniach właśnie.
Tyle to ja przytyłem w miesiąc, ale bez giebla, za to z siłką. No nic, czekam na komentarz kolejnego fachowca, o ile taki się znajdzie :-p
  • 105 / 5 / 0

Nie licz na jakieś efekty, kiedyś niby ktoś robił cykle biorąc na noc, ale to bardzo wątpliwe wyniki były. Owszem wydziela sie hormon wzrostu ale tez wydziela prolaktyna, ktora znacznie ogranicza działanie GH. Stare badania mowia ze niby działało, ale chlopaki z forów jakos rewelacji nie odczuli, a wręcz przeciwnie.
Tutaj raczej cieszyć się trzeba że nie koliduje z siłką mocno, w przeciwieństwie do alko.
  • 73 / 6 / 0

nie sądzę żeby wyrzut hormonu wzrostu po GBL był na tyle wysoki żeby w jakikolwiek sposób pomóc w budowaniu masy mięśniowej,
z tego co wiem niskie dawki hgh pomagają w prace nad estetyką sylwetki bardziej pod kątem palenia tłuszczu niż przybierania masy mięśniowej ale ciężko stwierdzić czy poczujesz znaczną różnicę pijąc w tym celu GBL'a

btw ponawiam pytanie - jest jakiś sposób problem uczucia suchości oczu po GBL?
  • 461 / 37 / 0

Nie ma szans, żebyś nabrał masy mięśniowej bez ćwiczeń. Jedynie organy mogły się powiększyć od hormonu wzrostu i jest taki efekt. Sprawdź lepiej czy z palcami jest wszystko ok, bo może akromegalię masz %-D
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

Stawiam, że te 3kg to woda. Przy gieblu jest tendencja do odkładania się w wody w organizmie
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Może po prostu więcej je przez co mięśnie nabiły sie glikogenem i stąd taki efekt wizualny.

@TrzymamSzafe Gdyby giebel tak wywalał gh to pili by go wszyscy kulturysci %-D (których nie stać na oryginalne hgh)
  • 1527 / 15 / 0

victim pisze:
btw ponawiam pytanie - jest jakiś sposób problem uczucia suchości oczu po gbl?
Nie zauważyłem takiego problemu. Pomyślałeś może o kroplach do oczu?

PEA

• 2335 / 247 / 3

A ja zauważyłem. Też mam suche oczy po ostrym gjebleniu.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata