GBL/GHB - odstawienie

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 1767 Strona 173 z 177
Rejestracja: 2009
  • 543 / 33 / 0


25 grudnia 2017Aurion pisze:
25 grudnia 2017hertz pisze:
Welbutrin działa bardziej jaki dziwny, niedorobiony i hujowy stim a nie antydepresant.
Zgadzam się, byłem miesiąc na 150 mg, teraz jest miesiąc na 300 mg, po tym miesiącu psychiatrze podziękuję za to.
Przypomniałem sobie, że wellbutrin brałem po ostrych ciagach na gblu i tylko wpierdalał mnie w takie niekonstuktywne napięcie, mozliwe ze jakies lęki i widziałem po ryju, że robi sie taki szczurowaty no jak po stimach. welbutrin to scierwo i na pewno nienadaje się na odstawki gblowe (w sumie ja w nim nie widze potencjału terapeutyczneg, ale moze u kogoś się sprawdzi).

Na odstawki sprawdzą się antydepresant który:
a) poprawia nastrój
b) zmniejsza lęki
A powyższe warunki spełnia sertralina, polecam 200mg.
Rejestracja: 2009
  • 543 / 33 / 0


25 grudnia 2017Aurion pisze:
zaciekawiliście mnie tym żąglowaniem. czyli mogę brać 5 dni GBL, potem 5 dni baclo, potem 5 dni znowu GBL itd. i nie jest się wpierdolonym w ani jedno ani drugie?
Bez sensu walić trybem 5 dni GBL i 5 dni baklo. Tym trybem przeżywasz ciągle zakrytą odstawkę, bo 5 dni na gblu wpierdala fizycznie i 5 dni na baklo też wpierdala fizycznie. Dodatkowo odstawka gblowa wiąże się z tym ze serducho wali jak młot i jest to bardzo mocne obciążenie układu krwionośnego, a przeżywac takie cos co 5 dni to jest whuj szkodliwe.

Jak już chcesz żąglowac to możej jechac miesiąc na gblu i np 5 dni na baklo i tak cały czas. Mozesz wydłużać branie baklo jak lubisz baklo high. A i jest jeszcze taka sprawa, że jak będziesz walił baklo i wjedziesz na gbla to przez pierwsze dni GBL moze trochę gorzej działać.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Kokainowy dziadek zatrzymany. 78-latek miał narkotyki warte majątek

Okazało się, że postanowił wcielić w życie scenariusz filmu Clinta Eastwooda "Przemytnik".
Rejestracja: 2009
  • 543 / 33 / 0


W zasadzie można kombinować ze oprócz gbla i baklo właczyć do żąglerki Phenibut, pregabalinę, gabapentyne.
Rejestracja: 2014
  • 1621 / 325 / 0


Jak tak sobie "żąglujesz" [mention]Aurion[/mention], to jesteś wjebany w agonizm gaba b po prostu, trochę tak jakbyś naprzemiennie napierdalał np. morfinę i oksykodon będąc wjebany w opio. Ale tu jak kolega mówi, zeskoki z GBL na baklo to właśnie kardiowpierdol i dodatkowo gwałcenie stale mózgu glutaminianem.
Rejestracja: 2009
  • 543 / 33 / 0


25 grudnia 2017NegatywneWibracje pisze:
Jak tak sobie "żąglujesz" [mention]Aurion[/mention], to jesteś wjebany w agonizm gaba b po prostu, trochę tak jakbyś naprzemiennie napierdalał np. morfinę i oksykodon będąc wjebany w opio.
A ja to widzę trochę inaczej i uważam, że nie jest się wjebanym w gabab (tzn jest, ale pośrednio) a wjebanie dotyczy konkretnej substacnji od której organizm się uzależnia i właśnie ta wpasowuje się w metabolizm fizyczny.

Podobniej jak z jest sie wjebanym w hel i wali sie metadon na odstawkę i to on zapycha receptory, ale ogranizm nie ma helu w obiegu i dzieki temu można wmiarę bezboleśnie wyjść z uzależniania fizycznego. Gdyby wjebanie opierało się tylko na działaniu na receptory to niemożliwe by było odstawienie bezbolesne helu metadonem.
Rejestracja: 2014
  • 1621 / 325 / 0


Gdyby wjebanie opierało się tylko na działaniu na receptory to niemożliwe by było odstawienie bezbolesne helu metadonem.
Bo w zasadzie jest to niemożliwe, metadon zmniejsza tylko ból dając możliwość stabilnej upregulacji rec. poprzez długi czas działania i dokładne dawkowanie, ech. Silna analogia jak przy odstawianiu giebla baklo. Ale jak chcecie tutaj tworzyć jakąś własną mitologię na ten temat to spoko, nic mi do tego.
Rejestracja: 2009
  • 543 / 33 / 0


Sam fakt, że metodon działa na opio receptor wyklucza możliwości upregulacji. Tutaj chodzi wyłacznie o to, że jak się odstawia hel to wjeżdza się na metadon,i organizm ma tym sposobem możlwość odzwyczajenia się od helu, bo ten nie jest dostarczany.

Ja rozumiem to, że NW myślisz, że uzależnienie fizyczne to jest kwestia smyrania receptorów i nie ważne jaką substancją, bo moze tak się wydać, ale to nie działa tak.
Uzależnienie fizyczne odnosi się do konkretnej substancji, a nie pobudzania tego samego receptoru.

A GBL i baklofen to identyko sytuacja jak hel i metadon tylko w obrębie innych receptorów.
Rejestracja: 2014
  • 1621 / 325 / 0


Sam fakt, że metodon działa na opio receptor wyklucza możliwości upregulacji.
Hit dnia. %-D Obniżając dawkę metadonu stopniowo upregulujesz receptory. To samo ma miejsce zjeżdzając z benzo na rolkach, czy w temacie baklo i giebla.

Ogólnie nie chce mi się ciągnąć dalej tej jałowej dyskusji, więc powiem tak. Oczywiście masz święte prawo mieć na ten temat własne zdanie, ale jesteśmy w dziale tematycznym i nie powinno się tutaj innym userom wciskać ciemnoty własnymi teoriami. ;-)
Rejestracja: 2010
  • 4230 / 593 / 16


15 lutego 2018london5 pisze:
Obecnie jestem w ciągu gieblowym od 31 stycznia. Oczywiście tryb 24/h. Dziennie piję ok 15 ml. W weekend i 20 zrobię w dzień.
Mam jeszcze ok 300ml.
Do dzisiaj wypiłem grubo ponad 200ml.
Sprawa wygląda tak.
Już po 4 godzinach od ostatniej polewki czuję brak giebla. Teraz zamiast pić w pracy non stop, to zostawiam sobie 3ml, do wypicia o 12-tej. (Poprzednia polewka o 7 rano). Gwałtownie obniża się nastrój, pojawiają się lęki i drżenie mięśni. Nocy nie prześpię na trzeźwo. Tolerancja bardzo wzrosła. Moja dawka to 3ml. Dużo. Cały czas myślę o gieblu. Żyję od polewki do polewki. W plecaku zawsze butla, bez tego z domu nie wyjdę. Sort bardzo klepliwy, z NL. Z gieblem znam się od 2012 roku, więc przechodziłem to nie raz.
Chce zrobić przerwę. Odłączyć się od giebla aż tolerka spadnie, zostawić sobie na urlop.
Odleje sobie z 5ml, i ostatnią strzykawkę rozgniatam butem. Nie będę polewał, bo nie odmierzę. Na oko nie piję nigdy.
Mam 30 tab. baclofenu 25mg, 12 tabletek pregabaliny 75mg, nieograniczony dostęp do alkoholu, i listek klonazepamu 2mg.
Nie boję się odstawki. Zaczynam od poniedziałku. Z rana zarzucę 100mg baclo (to moja standardowa dawka).
Będę tu pisał na bieżąco.

To nie jest odstawienie. To jest tymczasowe przerwanie ciągu. "Zawieszenie broni". Nigdy tego nie robiłem, a zależy mi na tym. Eksperyment.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Witam.
Nie za bardzo znam sie na tych neuroprzekaznikach, i chemia mozgu jest dla mnie raczej tajemnica. Dlatego poprosilbym kogos bardziej w temacie o przestudiowanie zwiazku kreatyny z poziomem glutaminy w mozgu. Na chlopski rozum wydawac by sie moglo ze kreatyna dostarczajac energii do mozgu wkrecalaby mozg na wyzsze obroty psujac go jeszcze bardziej, jednak przez przypadek znalazlem w anglojezycznym artykule cos takiego:

In conclusion, we were able to demonstrate that the protective potential of creatine was primarily mediated by its impact on cellular energy metabolism and NMDA receptor function, along with reduced glutamate spillover, oxidative stress and subsequent excitotoxicity.

Link do artykulu:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3275587/
Posty: 1767 Strona 173 z 177
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości