Gabapentyna - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 196 / 15 / 0

Tak, mi pomagała, tyle że w giebla nie byłem wjebany i nie brałem jakoś dlugo i dużo. Ale ogólnie w temacie odstawiania, działanie mniej więcej jak baklo, jeno nie aż tak spektakularne, tyle, że nie wjebiesz się z jednego w drugie(a już na 100% nie tak bardzo, jak w baclofen, choć podobno wcale, ale wiadomo, jak to z GABA pomiotami bywa ;) ) a to duża przewaga ;)
  • 12 / / 0

Z poprzednich postów wynika że nadaje się przy schodzeniu z benzo. Czyli rozumiem że szczególnych objawów odstawiennych po dłuższum stosowaniu nie będzie?
Dostałem to przeciwbólwo chociaż podobno to lek głównie przeciwpadaczkowy. Działanie jak dla mnie troche benzopodobne.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Odurzony ojciec opiekował się synem. Na terenie posesji miał plantację konopi

"Policjanci pojechali na miejsce. Zastali odurzonego i woniejącego paloną marihuaną 22-latka"
  • 2650 / 128 / 0

Mam pytanie, czy ktoś po tym ma ciągle lekko (ale na tyle znacznie, że trochę wkurwiająco) podwyższony poziom histaminy ? Wczoraj koło 18 zeżarłem 600mg kody i mimo że zazwyczaj nie podnosi o na u mnie poziomu histaminy to wolałem odczekać z pytaniem do dzisiaj - niestety objawy się utrzymują, główny to pieczenie i wysuszenie oczu, do tego od wczoraj napierdala mnie łeb (a ponoć przepisują to na bóle głowy). Nie wiem czy to po jakimś czasie minie (jedno i drugie), ale jeśli nie to niestety będę musiał odstawić ten lek. A szkoda, bo świetnie eliminuje głód na benzo i gdyby nie te objawy to zszedłbym z nich (a może nawet wyzerował) dość szybko. Dawka: 100mg wieczorem.
  • 12 / / 0

Ja podwyższonej histaminy nie mam wcale (po kodzie też nie). Jedyne skutki uboczne to lekkie zawroty głowy ale po kilku razach przeszło. Tez jestem na dawce 100mg / dzień
  • 89 / / 0

Gabapentin firmy Medreich, dawka 1800 mg na dobę. Po pierwszej kapsułce ból głowy, lekkie osłabienie, później już w porządku. Nie zauważyłam działania typowego dla benzo, ani jakiegokolwiek innego.
  • 176 / / 0

Mam zamiar to zacząć brać, i jedna sprawa mnie ciekawi, jeśli bym brał gabapentyne trochę dłużej to czy po odstawieniu nie będzie jeszcze gorzej niż przed jak to lubi być w przypadku antydepresantów ?

p1

• 50 / / 0

Siema kończy mi sie termin ważności tej gabapentyny. Będą jakies skutki uboczne po ewentualnym zjedzeniu przeterminowanej?
  • 195 / 11 / 0

Nie. Jeśli to nie jest parę lat oczywiście.

p1

• 50 / / 0

@up
Dzięki za odpowiedź

Nie podoba mi sie działanie tej gabapentyny. Jakies zawroty głowy na początku. Jedynie dobrze się spało po tym. Potencjał rekreacyjny raczej słaby.
  • 173 / 9 / 0

ile tego wrzucać na zjazd po alfie? 900mg wystarczy?
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata