Gabapentyna - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 196 / 15 / 0

Tak, mi pomagała, tyle że w giebla nie byłem wjebany i nie brałem jakoś dlugo i dużo. Ale ogólnie w temacie odstawiania, działanie mniej więcej jak baklo, jeno nie aż tak spektakularne, tyle, że nie wjebiesz się z jednego w drugie(a już na 100% nie tak bardzo, jak w baclofen, choć podobno wcale, ale wiadomo, jak to z GABA pomiotami bywa ;) ) a to duża przewaga ;)
  • 12 / / 0

Z poprzednich postów wynika że nadaje się przy schodzeniu z benzo. Czyli rozumiem że szczególnych objawów odstawiennych po dłuższum stosowaniu nie będzie?
Dostałem to przeciwbólwo chociaż podobno to lek głównie przeciwpadaczkowy. Działanie jak dla mnie troche benzopodobne.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Medyczna marihuana droga, bo jest za wysoko opodatkowana

Cena jednego grama marihuany medycznej waha się w granicach 60-65 zł. Byłoby taniej, gdyby obniżyć stawkę VAT. Tego zdania są farmaceuci oraz przedstawiciele Spectrum Cannabis.
  • 2642 / 125 / 0

Mam pytanie, czy ktoś po tym ma ciągle lekko (ale na tyle znacznie, że trochę wkurwiająco) podwyższony poziom histaminy ? Wczoraj koło 18 zeżarłem 600mg kody i mimo że zazwyczaj nie podnosi o na u mnie poziomu histaminy to wolałem odczekać z pytaniem do dzisiaj - niestety objawy się utrzymują, główny to pieczenie i wysuszenie oczu, do tego od wczoraj napierdala mnie łeb (a ponoć przepisują to na bóle głowy). Nie wiem czy to po jakimś czasie minie (jedno i drugie), ale jeśli nie to niestety będę musiał odstawić ten lek. A szkoda, bo świetnie eliminuje głód na benzo i gdyby nie te objawy to zszedłbym z nich (a może nawet wyzerował) dość szybko. Dawka: 100mg wieczorem.
  • 12 / / 0

Ja podwyższonej histaminy nie mam wcale (po kodzie też nie). Jedyne skutki uboczne to lekkie zawroty głowy ale po kilku razach przeszło. Tez jestem na dawce 100mg / dzień
  • 87 / / 0

Gabapentin firmy Medreich, dawka 1800 mg na dobę. Po pierwszej kapsułce ból głowy, lekkie osłabienie, później już w porządku. Nie zauważyłam działania typowego dla benzo, ani jakiegokolwiek innego.
  • 176 / / 0

Mam zamiar to zacząć brać, i jedna sprawa mnie ciekawi, jeśli bym brał gabapentyne trochę dłużej to czy po odstawieniu nie będzie jeszcze gorzej niż przed jak to lubi być w przypadku antydepresantów ?

p1

• 50 / / 0

Siema kończy mi sie termin ważności tej gabapentyny. Będą jakies skutki uboczne po ewentualnym zjedzeniu przeterminowanej?
  • 195 / 11 / 0

Nie. Jeśli to nie jest parę lat oczywiście.

p1

• 50 / / 0

@up
Dzięki za odpowiedź

Nie podoba mi sie działanie tej gabapentyny. Jakies zawroty głowy na początku. Jedynie dobrze się spało po tym. Potencjał rekreacyjny raczej słaby.
  • 173 / 9 / 0

ile tego wrzucać na zjazd po alfie? 900mg wystarczy?
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata