Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 8 z 9
  • 105 / 38 / 0

Nawet pomijając kwestię wchłaniania:

1)nie
2)tymczasowo odbuduje, ale to nie coś co utrzyma się samo z siebie. Zresztą benzodiazepiny nie działają przez uwalnianie GABA, a nawet jeśli coś przegapiłem to nie jest to ich główny mechanizm działania i receptory będą musiały po prostu stopniowo wrócić do normy
  • 9 / / 0

Testowałem GABA mając problemy ze snem przez stres w trakcie sesji i z tego co pamietam wieczorem wrzucałem chyba 2g pod język, poprawiałem browarkiem i pierwsze wrażenie: spoko wreszcie się wyspałem w dodatku mimo niekorzystego humoru miałem bardzo fajne sny wstałem wyspany, spoko. Niestety działało to z każdym kolejnym dniem słabiej choć trochę działało, wydaje mi się, ze lepsza opcja od waleriany np
Uwaga! Użytkownik kamil97 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1568 / 45 / 0

Nie wie ktoś może czy można go stosować jak ktoś był uzależniony od bdz albo od alkoholu ?
  • 89 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Od czasu do czasu wrzucam GABA z L-Argininą i działa dość usypiająco.
Dla mnie lepsze od walerianek itp. itd.
Nie raz wrzucałem to do ostrego chlania dużo żarłem benzo i nic się nie działo, gdy wrzucałem z benzo to miałem od razu lot do łóżka i chore sny.
Away for Xmas and New year eve!! Happy Holidays :extasy:
  • 901 / 181 / 0

Podobno z niacyną B3 dodana w wysokich dawkach czesciowo i lepiej przenika BBB i pomaga w odstawkach gabaergikow. Ale to musi byc chyba 1 i krotki ciąg bo ja tam nic nie czulem procz flusha od niacyny :)
  • 25 / 1 / 0

Gaba dobra sprawa, juz nie raz i nie dwa pozwolila mi szybko zasnac np. na zejsciu. Tylko ze ja musze uwazac z dawkami, bo jak wezme wiecej jak 5g. mam dusznosci i wystepuje swedzenie calego ciala.
  • 3 / / 0

Przeglądam sobie od jakiegoś czasu rożne wątki, dokształcam się i weryfikuję Wasze doświadczenia z moimi nt. różnych czasoumilaczy, wspomagaczy itp itd. Jedno co zwróciło moją uwagę ostatnio, jeśli to denne pytanie, wybaczcie, podobno nie ma głupich pytań :)
Mianowicie:
W jaki sposób można stwierdzić czy się ma "rozwalone" czy działające prawidłowo receptory GABA?
  • 496 / 60 / 0
Awatar użytkownika

Wziąłem 2100mg przed snem zamiast 4 torebek melisy. Trochę lepiej się spało, ale dupy nie urywa. Na pewno coś było czuć. Po chwili od przyjęcia pojawiło się swędzenie twarzy i dłoni, ale szybko zniknęło.
  • 854 / 235 / 0
Awatar użytkownika

1. To działa od razu, już po pierwszym zażyciu, czy dopiero po dłuższym, regularnym zażywaniu?
2. Ile czasu przed snem przyjąć? Pół godziny? Godzina? Dwie?
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
  • 496 / 60 / 0
Awatar użytkownika

1. Od razu
2. Pół godziny przed snem
ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 8 z 9
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.