3-FPH; meta-Fluorofenmetrazyna

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 3436 / 421 / 0

W takim razie wezmę 1g na testy. Będę sypał te 50mg co pewnie 30-40min jak to mam w zwyczaju bo jak już walę stimy to ciągle mi mało. Już myślałem że poważnie 350mg kreche trzeba pierdolnąć. Zobaczymy co to warte jak w stronę fety to te kilkadziesiąt złoty mogę rzucić anuż mi podpasuję ;)
  • 759 / 44 / 0

Walenie tego w celach rekreacyjnych nie ma sensu.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

W USA wzrasta wiek, w którym ludzie zaczynają używać narkotyków

Coroczne badania w USA sugerują, że młodzi ludzie coraz bardziej zwlekają z próbowaniem narkotyków.
  • 441 / 36 / 0

klasyczna scierka też niby tylko stymuluje, ale wartości rekreacyjne ma niewątpliwie potwierdzone przez szerokie grono użytkowników %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 653 / 116 / 0

Klasyczna w sensie, że uliczna? Jednak jest istotna różnica. Ścierwo może być bardzo żenione lub prawie go nie ma w worku. Ale jak się przyjmie odpowiednio dużo, wreszcie pojawi się faza i pizda nad głową. W przypadku 3-FPH dostajesz czystą substancję, która po prostu nie ma takiego potencjału. Za czasów świetności, o czym tu pisałem, przekroczyłem wszelkie granice i zamiast ekstra wystrzału dostałem tylko psychodeliczny lot ze zmienionymi kolorami całego świata. Było fajnie, no ale nic poza tym. Myślę, że w obiegu miałem ponad 1.5 grama wtedy.
  • 441 / 36 / 0

scierka to zwykła krajówka.

Na prawdę nie ma potencjału 3fpm? Dla mnie opisy jej działania brzmią jak coś pomiędzy speedem a fenidatami.
  • 96 / 3 / 0

No kurwa rzeczywiscie, chyba tak jest
  • 164 / 5 / 0

Czy po niskich dawkach jest zjazd?
Mam jutro egzamin i nie wiem czy warto to dziś stestować czy lepiej na jakiś weekend.
  • 173 / 14 / 0

W sumie to nie, a nawet i w krótkich ciągach znajdzie ona jakieś zastosowanie. Jej działanie nie jest jednak aż takie super i wiele ci w tym egzaminie nie pomoże, ponieważ co najwyżej pobudzi i pozwoli zarwać noc, ale merytorycznego skupienia znanego z dobrych fenidatów w niej już nie odnajdziesz. Z tego też powodu testuję ją sobie w połączeniu z (obecnie również dość słabym) izopropylofenidatem, aby uprzyjemnić sobie jakoś te dni sesji.
  • 164 / 5 / 0

Też mam izopropylofenidat. a w jakiej kolejnosci zarzucasz? i ile mikrołyżeczek białych w przeliczeniu?
IPH jak dla mnie bardzo krotko działa, ale np. po zjedzeniu czegos efekt na chwilę wraca.
  • 78 / / 0

nada sie to do nauki/na studia?
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata