3-FPH; meta-Fluorofenmetrazyna

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 2865 / 243 / 0

W takim razie wezmę 1g na testy. Będę sypał te 50mg co pewnie 30-40min jak to mam w zwyczaju bo jak już walę stimy to ciągle mi mało. Już myślałem że poważnie 350mg kreche trzeba pierdolnąć. Zobaczymy co to warte jak w stronę fety to te kilkadziesiąt złoty mogę rzucić anuż mi podpasuję ;)
  • 759 / 42 / 0

Walenie tego w celach rekreacyjnych nie ma sensu.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Podlaskie: Kobieta trafiła do szpitala po zjedzeniu naleśnika z marihuaną, zatrzymany jej syn

Matka 28-latka trafiła do szpitala po zjedzeniu naleśnika, w którym była marihuana; syna kobiety zatrzymano - podała we wtorek podlaska policja. W mieszkaniu i aucie znaleziono też 300 gramów marihuany.
  • 441 / 36 / 0

klasyczna scierka też niby tylko stymuluje, ale wartości rekreacyjne ma niewątpliwie potwierdzone przez szerokie grono użytkowników %-D
  • 653 / 115 / 0

Klasyczna w sensie, że uliczna? Jednak jest istotna różnica. Ścierwo może być bardzo żenione lub prawie go nie ma w worku. Ale jak się przyjmie odpowiednio dużo, wreszcie pojawi się faza i pizda nad głową. W przypadku 3-FPH dostajesz czystą substancję, która po prostu nie ma takiego potencjału. Za czasów świetności, o czym tu pisałem, przekroczyłem wszelkie granice i zamiast ekstra wystrzału dostałem tylko psychodeliczny lot ze zmienionymi kolorami całego świata. Było fajnie, no ale nic poza tym. Myślę, że w obiegu miałem ponad 1.5 grama wtedy.
  • 441 / 36 / 0

scierka to zwykła krajówka.

Na prawdę nie ma potencjału 3fpm? Dla mnie opisy jej działania brzmią jak coś pomiędzy speedem a fenidatami.
  • 96 / 3 / 0

No kurwa rzeczywiscie, chyba tak jest
  • 164 / 5 / 0

Czy po niskich dawkach jest zjazd?
Mam jutro egzamin i nie wiem czy warto to dziś stestować czy lepiej na jakiś weekend.
  • 173 / 14 / 0

W sumie to nie, a nawet i w krótkich ciągach znajdzie ona jakieś zastosowanie. Jej działanie nie jest jednak aż takie super i wiele ci w tym egzaminie nie pomoże, ponieważ co najwyżej pobudzi i pozwoli zarwać noc, ale merytorycznego skupienia znanego z dobrych fenidatów w niej już nie odnajdziesz. Z tego też powodu testuję ją sobie w połączeniu z (obecnie również dość słabym) izopropylofenidatem, aby uprzyjemnić sobie jakoś te dni sesji.
  • 164 / 5 / 0

Też mam izopropylofenidat. a w jakiej kolejnosci zarzucasz? i ile mikrołyżeczek białych w przeliczeniu?
IPH jak dla mnie bardzo krotko działa, ale np. po zjedzeniu czegos efekt na chwilę wraca.
  • 74 / / 0

nada sie to do nauki/na studia?
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata