3-FMC; Flufedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

dolanczam sie do opini w zeszly weekend poszedl giecik tego cuda przez cala noc, troche slaby ale z obecnych ercekow to najlepszy jaki probowalem reszta powoduje u mnie straszna delire a tu euforia i spidzik na calkiem zadawalajacym poziomie
  • 106 / 1 / 0

ponawiam pytanie czy testował to ktoś oralnie ?
jak tak to w jakich dawkach i czego można się spodziewać po zażyciu tą droga administracji ;-)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Warszawa: ponad 2,2 tys. testów na obecność alkoholu i narkotyków u kierowców autobusów

Od początku wzmożonych kontroli kierowców miejskich autobusów sprawdziliśmy trzeźwość u 1493 kierowców, a 786 zostało przebadanych na obecność narkotyków - przekazał w piątek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że wszystkie wyniki były negatywne.
  • 1482 / 31 / 0

oralnie dawki ok 200mg, możesz się spodziewać mniejszej stymulacji i bardziej wyraźnej, pluszowej euforii + trochę dłuższe działanie.
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2011 przez Satif, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 5 / 0

Ale do łózka panowie, do łózka czy sie nadaje?! %-D
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 6 / 0

Nijak się nie nadaje. Ani na seks, ani na spanie. Żadne z nich się nie uda.
  • 1167 / 12 / 0

ja nie mam problemu ani ze spaniem ani z bzykaniem :D
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 5 / 0

Poszla lina... okolo 120mg.
Kurcze, fajne to, naprawde przyjemne. Bez nieogaru, za to niezla motywacja do dzialania, lekka empatia.
Taka 1/4, max 1/3 mocy mefa jak dla mnie ;-)
  • 993 / 21 / 0

jak poczytałem o tym że jest różowe to tak sobie myślałem czy ta fryta coście mieli na woodzie gżyp to nie był flufedron :D
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 64 / 0

Kwestia czystości :) 4-FMC i pare innych fluoro-rc też jest dostępne w różowym kolorze %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 5 / 0

Wildzen pisze:
jak poczytałem o tym że jest różowe to tak sobie myślałem czy ta fryta coście mieli na woodzie gżyp to nie był flufedron :D
Tez mi to przeszlo przez mysl, ale troche dluzej trzymalo niz fluf...
Hmm... moze to byl mix siupy i flufa? xD

Generalnie spodobalo mi sie, ze dawki rzedu 100 mg nie wywalaja zrenic.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata