3-FMC; Flufedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

dolanczam sie do opini w zeszly weekend poszedl giecik tego cuda przez cala noc, troche slaby ale z obecnych ercekow to najlepszy jaki probowalem reszta powoduje u mnie straszna delire a tu euforia i spidzik na calkiem zadawalajacym poziomie
  • 106 / 1 / 0

ponawiam pytanie czy testował to ktoś oralnie ?
jak tak to w jakich dawkach i czego można się spodziewać po zażyciu tą droga administracji ;-)

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa złapany z kokainą w centrum Wrocławia

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa Łukasz Ł. złapany przez wrocławskich policjantów na zażywaniu kokainy. Do zdarzenia doszło w nocy piątku na sobotę.
  • 1425 / 13 / 0

oralnie dawki ok 200mg, możesz się spodziewać mniejszej stymulacji i bardziej wyraźnej, pluszowej euforii + trochę dłuższe działanie.
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2011 przez Satif, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Ale do łózka panowie, do łózka czy sie nadaje?! %-D
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

Nijak się nie nadaje. Ani na seks, ani na spanie. Żadne z nich się nie uda.
  • 1167 / 12 / 0

ja nie mam problemu ani ze spaniem ani z bzykaniem :D
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Poszla lina... okolo 120mg.
Kurcze, fajne to, naprawde przyjemne. Bez nieogaru, za to niezla motywacja do dzialania, lekka empatia.
Taka 1/4, max 1/3 mocy mefa jak dla mnie ;-)
  • 991 / 20 / 0

jak poczytałem o tym że jest różowe to tak sobie myślałem czy ta fryta coście mieli na woodzie gżyp to nie był flufedron :D
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 63 / 0

Kwestia czystości :) 4-FMC i pare innych fluoro-rc też jest dostępne w różowym kolorze %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Wildzen pisze:
jak poczytałem o tym że jest różowe to tak sobie myślałem czy ta fryta coście mieli na woodzie gżyp to nie był flufedron :D
Tez mi to przeszlo przez mysl, ale troche dluzej trzymalo niz fluf...
Hmm... moze to byl mix siupy i flufa? xD

Generalnie spodobalo mi sie, ze dawki rzedu 100 mg nie wywalaja zrenic.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 421 uczestników Wejdź na czata