2-FMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1774 / 139 / 0

Na pewno, ale bardziej od 2-FMA poleciłbym do tych celów 3-FPM.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Substancja w działaniu podobna do amfetaminy? Jest mocniejsza czy słabsza ? Profil czysto dopaminergiczny no i czy warto po 65pln za g wziąć trochę na testy czy się zawiodę?

Zagubiony bagaż z narkotykami i zatrzymanie czterech osób

Powiedzieć o tej historii, że jest skomplikowana, to jak nie powiedzieć nic...
  • 352 / 20 / 0

Niebardzo, po amfetaminie jest cudowna euforia noradrenalinowo-dopaminowa, tutaj ją miałem tylko przy 1 jedzeniu 2-FMA i to w dosyć dużej dawce jak na tę substancję, no i generalnie słabszą euforią niż przy władku
Raczej bez właściwości rekreacyjnych, typowa substancja do pracy.
  • 62 / 2 / 0

Ja brałem 2fma dzień po dniówce na zwykłej ulicznej fecie i to nie jakiejś rewelacyjnej 100mg z cut i czułem to może pól godziny i to wszystko fluoro4 o niebo lepsza...

warn za podanie zrodla-stteetart
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

To lipa w takim razie odpuszczam. Szkoda kasy skoro wład lepszy :) A tak btw to ja nigdy euforii po władzie nie miałem jak już to zajebisty clearhead i ciary na całym ciele ale pewnie o to chodzi. Dzięki za opinię.
  • 212 / 34 / 0

Z czym łączycie 2-FMA do pracy by nie dawał nerwic?

4F-MPH jest lepsze czy 2-FMA w końcu do pracy? Doustnie?
  • 585 / 58 / 0

26 stycznia 2018serotoninowy pisze:
To lipa w takim razie odpuszczam. Szkoda kasy skoro wład lepszy :) A tak btw to ja nigdy euforii po władzie nie miałem jak już to zajebisty clearhead i ciary na całym ciele ale pewnie o to chodzi. Dzięki za opinię.
wlasnie jest zajebisty clearhead, tylko ciar nie ma - zupelnie nierekreacyjne. poczytaj sobie opinie na necie, wiele znalazlem takich ze ludzie rezygnuja z adderallu na ktory maja bibuly i wola 2-FMA do pracy/nauki. oryginalu nie jadlem, wiec nie porownam, ale do ogarniania zycia sie nadaje mega.
04 lutego 2018FarmieGolda pisze:

z niczym, bierz mniejsze dawki. 2-FMA ma ceiling dose od ktorej nasilaja sie jedynie uboki. 4f-MPH nie jadlem, ale znowu, z postow na reddicie to zdecydowanie dwojka.

zajebista rzecz, ale jesli ktos chce sie tym ucpac no to raczej w inne amfetaminy trzeba celowac. 2-FMA to wg mnie doskonaly stim do pracy: dodaje tony sil, mega koncentracja - "tunnel vision", ogolem myslenie na najwyzszych obrotach, a do tego zero odczuwalnych ubokow w racjonalnych dawkach. pozostaje jedynie gdybac co to robi z organizmem na dluzsza mete. : )
  • 5341 / 743 / 0

04 lutego 2018FarmieGolda pisze:

Dwie inne bajki.
MPH- ndri a fma releaser.
  • 62 / 2 / 0

Jednak muszę zwrócić honor tej fluoro dwójce podszedłem do tego na czysto i 150mg miło mnie zaskoczyło jednak materiał spoko jak na dzisiejsze RC.
  • 352 / 20 / 0

^ Ile?! 100mg to jest absolutne maksimum. Po prostu lepiej już nie będzie, a tylko efekty uboczne narosną
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2018 przez jqsxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata