2-FMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Re: 2-FMA

• 1758 / 136 / 0

Na pewno, ale bardziej od 2-FMA poleciłbym do tych celów 3-FPM.
  • 2749 / 208 / 0

Substancja w działaniu podobna do amfetaminy? Jest mocniejsza czy słabsza ? Profil czysto dopaminergiczny no i czy warto po 65pln za g wziąć trochę na testy czy się zawiodę?

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Młody człowiek testował nowe dopalacze, które go zabiły?

Czy mieszkaniec wsi pod Oleśnicą na zlecenie testował dopalacze, dzięki czemu później mógł kupować je po niższej cenie? Tak twierdzą jego sąsiedzi, a informacje te bada prokuratura.
  • 347 / 20 / 0

Niebardzo, po amfetaminie jest cudowna euforia noradrenalinowo-dopaminowa, tutaj ją miałem tylko przy 1 jedzeniu 2-FMA i to w dosyć dużej dawce jak na tę substancję, no i generalnie słabszą euforią niż przy władku
Raczej bez właściwości rekreacyjnych, typowa substancja do pracy.
  • 54 / 2 / 0

Ja brałem 2fma dzień po dniówce na zwykłej ulicznej fecie i to nie jakiejś rewelacyjnej 100mg z cut i czułem to może pól godziny i to wszystko fluoro4 o niebo lepsza...

warn za podanie zrodla-stteetart
  • 2749 / 208 / 0

To lipa w takim razie odpuszczam. Szkoda kasy skoro wład lepszy :) A tak btw to ja nigdy euforii po władzie nie miałem jak już to zajebisty clearhead i ciary na całym ciele ale pewnie o to chodzi. Dzięki za opinię.
  • 192 / 30 / 0

Z czym łączycie 2-FMA do pracy by nie dawał nerwic?

4F-MPH jest lepsze czy 2-FMA w końcu do pracy? Doustnie?
  • 585 / 58 / 0

26 stycznia 2018serotoninowy pisze:
To lipa w takim razie odpuszczam. Szkoda kasy skoro wład lepszy :) A tak btw to ja nigdy euforii po władzie nie miałem jak już to zajebisty clearhead i ciary na całym ciele ale pewnie o to chodzi. Dzięki za opinię.
wlasnie jest zajebisty clearhead, tylko ciar nie ma - zupelnie nierekreacyjne. poczytaj sobie opinie na necie, wiele znalazlem takich ze ludzie rezygnuja z adderallu na ktory maja bibuly i wola 2-FMA do pracy/nauki. oryginalu nie jadlem, wiec nie porownam, ale do ogarniania zycia sie nadaje mega.
04 lutego 2018FarmieGolda pisze:

z niczym, bierz mniejsze dawki. 2-FMA ma ceiling dose od ktorej nasilaja sie jedynie uboki. 4f-MPH nie jadlem, ale znowu, z postow na reddicie to zdecydowanie dwojka.

zajebista rzecz, ale jesli ktos chce sie tym ucpac no to raczej w inne amfetaminy trzeba celowac. 2-FMA to wg mnie doskonaly stim do pracy: dodaje tony sil, mega koncentracja - "tunnel vision", ogolem myslenie na najwyzszych obrotach, a do tego zero odczuwalnych ubokow w racjonalnych dawkach. pozostaje jedynie gdybac co to robi z organizmem na dluzsza mete. : )
  • 4770 / 641 / 0

04 lutego 2018FarmieGolda pisze:

Dwie inne bajki.
MPH- ndri a fma releaser.
  • 54 / 2 / 0

Jednak muszę zwrócić honor tej fluoro dwójce podszedłem do tego na czysto i 150mg miło mnie zaskoczyło jednak materiał spoko jak na dzisiejsze RC.
  • 347 / 20 / 0

^ Ile?! 100mg to jest absolutne maksimum. Po prostu lepiej już nie będzie, a tylko efekty uboczne narosną
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2018 przez jqsxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata