2-FMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 164 / 3 / 0

[mention]sidik[/mention] i jak testy?
  • 585 / 57 / 0

wg mnie super. prawdopodobnie najlepsza fluorowana (met)amfetamina jesli szukasz czegos do pracy. zauwazylem ze akurat dla subst mniejsze dawki sa lepsze (vs 4-FMA, ktore trzeba srogo dawkowac wg mnie), tj. 30 mg czy nawet 20. raz zjadlem 70 mg i bylo nieprzyjemnie, bo dopadla mnie straszna tachykardia; jakakolwiek praca odpadala.

w kazdym razie serio polecam. od paru dni zasuwam tylko na niej (jakiekolwiek inne stimy wlacznie z kawa odpadaja) i szykuje sie do sesji. : )

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Miał 6 promili alkoholu we krwi. Włamał się do sklepu po więcej

Policjanci zatrzymali w Głuszycy (woj. dolnośląskie) kompletnie pijanego mężczyznę, który włamał się do sklepu. W plecaku złodzieja znaleziono alkohol i papierosy o wartości ok. 500 zł.
Użytkownik nieaktywny
  • 36 / 3 / 0

[mention]sidik[/mention] a próbowałeś IPH? Jak się ma w porównaniu do 2-FMA, właśnie jak chce się jakoś do nauki zabrać?
  • 4194 / 406 / 0

Iph i 2fma to calkiem inne bajki.
Użytkownik nieaktywny
  • 36 / 3 / 0

IPH nie próbowałem jeszcze, chociaż na dniach mam zamiar, ale z opisów i komentarzy to wyczytałem, że też jest czymś co może (oczywiście w mniejszych dawkach a nie rekreacyjnych, dużych) jakoś tak polepszyć efektywność jakichś umysłowych czynności, np nauki. A pytam o to tutaj no bo 2-FMA to też stymulant raczej stricte pomagający i motywujący do pracy i działania, a nie euforii i miłości do świata. Dlatego się tak zastanawiałem, czy jeśli chce się zastosować takie IPH to można to jakoś porównać do takiego stymulanta jak choćby 2-FMA, nastawionego na "robienie czegoś" a nie zabawę.
  • 164 / 3 / 0

[mention]sidik[/mention] opisywałeś 2-FMA tak? bo myślałem że 3-fpm.
  • 585 / 57 / 0

[mention]NieWiemCoTuRobie[/mention] iph nie jadlem, nie porownywalbym tez do 2-FMA. 2-FMA porownuj do adderallu, a iph do ritalinu. mysle ze o tych lekach znajdziesz sporo w necie - polecam tez przeczytac opinie spoza hajpa, bo wiadomo co cpuny robia z lekami.

[mention]dyplomata[/mention] 2-FMA, tego nie probowalem.
  • 4194 / 406 / 0

[mention]sidik[/mention] chyba sobie zartujesz.
Adderall nie ma nic wspolnego z 2fma a iph z metylofenidatem.
  • 585 / 57 / 0

[mention]Stteetart[/mention] moge sie mylic, bo adderallu nie jadlem; sugerowalem sie tylko

- erowidem - polecam
- wpisem z wiki - wyraznie stawia sie 2-FMA obok vyvanse oraz adderallu, zaznaczajac ze ma mniej skutkow ubocznych
- miliardem postow na reddicie, ktorych nie zalinkuje bo ich szukajka ssie, ale r/researchchemicals, r/stims, r/druggs i szukanie hasel typu '2-FMA' 'adderrall replacement' 'best study aid' czy inne sporo ci pokaza

niestety wszystko jest to subiektywne, ale na tyle duzo osob tak twierdzi, ze jestem sklonny uwierzyc ze maja wiecej wspolnego ze soba niz podobna nazwa czy budowa czastki.

edit:
o iph sie nie wypowiadam, bo nie jadlem, ale tutaj akurat moze byc o tyle latwiej, ze iph jest choc troche przebadane.
  • 164 / 3 / 0

czy 3-fpm albo 2-FMA da mi takiego lekkiego speeda? często wolne myślę a chciałbym szybciej ogarniac pewne sprawy, np. projekty , nauke.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata