Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1663 • Strona 165 z 167
  • 4395 / 669 / 0
No ja tego więcej wrzucałem, coś koło 200mg. 2fma nie próbowałem dlatego najbliżej tej stymulacji z tego co probowalem było do fety ale fakt mniej nachalnie.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 2506 / 331 / 0
Czyli dziala bardziej seratoninowo niz dopaminowo acha.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 2910 / 774 / 5
Działa na oba, pierwsze godziny więcej serotoniny jest, potem spada.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 8047 / 1456 / 2
23 lutego 2022serotoninowy pisze:
No ja tego więcej wrzucałem, coś koło 200mg. 2fma nie próbowałem dlatego najbliżej tej stymulacji z tego co probowalem było do fety ale fakt mniej nachalnie.
Dużo mniej nachalnie. No i w 4 jest taki pierwiastek serotoniny której nie ma w zwykłej amph
Zwykle futro daje mi motywację i napęd. I dopiero z tego wynikająca przyjemność.
Czwórka dawała przyjemność nawet jak nie realizowało się projektu podoboju kosmosu.
21 lutego 2022DelicSajko pisze:
Ostatnie cokolwiek na sero to już nawet nie pamiętam, tolerka 0.
Bardzo, bardzo długo odbudowuje się tolera na fma po serotogenikach.
Im mocniej masz zjechany układ serotogeniczne tym słabiej działa 4fma.
Jak zbyt mocno płyniesz na serotoninowcach to po fma zasypiasz.
Sprawdzone empirycznie przez min 3 osoby

Im dłuższa przerwa tym lepszy i większy zakres efektów. Czasem (zwłaszcza po b-k) powrót do pełni formy to tona supli i ok 2-3 miesięcy czasu - pod warunkiem, że nie jesz benzo i nie chlejesz alko oporowo

Ja na pewnym etapie doszedłem do punktu w którym wrzucałem 200mg i puszczałem muzę na słuchawkach i chillowalem
I pewnego dnia poprostu zasnąłem na 2h. 🤔😃
Po fluoroamfetaminiie po której wielu ludzi nie spało 16h !

Aczkolwiek początki były dojebane. 150 + 3 dorzuty po 100/150mg i uczucie lekkiego pobudzenia, czystej głowy i czystej przyjemności 😃😃😃
  • 2910 / 774 / 5
Wiesz, ja ćpam wszystko ale z niczym nie lecę (oprócz DCK). Ostatnio miałem "mefedron" xD najprawdopodobniej 2mmc, taka przyjebana faza, samo pobudzenie.
Po 4-FMA było bardzo fajnie, bez spiny, co bym nie robił było spoko. Tylko potem wjechało niedoćpanie (rano już) i zacząłem te 2fma nawpierdalać.
Ostatnie z sero to było 3cmc kilka tygodni temu. 1g i tyle.
Zwykle ćpałem do grania na PC ale zauważyłem, że jak tak zrobię, to potem już mi się w daną grę nie chce grać. A podczas ćpania nie ma takiej przyjemności jak na trzeźwo (chociaż 4fma było blisko hehehe).
Także ten, teraz do grania trawka narkotyczna tylko.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 856 / 346 / 6
Dostałam tego od kumpeli dwójkę. Jedno potwierdzę - z tą zabawką nie ma co robić małych dawek. Poza tym jakieś takie bezpłciowe to. Nic mi się po tym robić nie chce, tylko głowa odrobinę boli i mną terepie.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 8047 / 1456 / 2
😂😂 no to nie jest to 4-FMA albo masz organizm zajechany.
Benzo lub ketony w ostatnim czasie były ?

@LittleQueenie
  • 97 / 8 / 0
W MOIM PRZYPADKU ~200mg oral fundowało fajna euforie, ale bez wystrzału. Taka w sam raz, ale mogło być lepiej. Nikt nigdy nie poznał ze jestem po czymś, źrenice lekko/średnio rozszerzone ale tylko w pomieszaniach ze słabym oświetleniem.

~25-50mg sniff przed pracą znosiło senność na parę godzin. Pierwsze 2 godziny poprawiony humor i lekko pewność siebie. Przydatne gdy nie mamy nic innego.
Nosek piecze w chuj, potem katarek i z nosa cieknie - nie polecam.

I teraz najlepsze. Reszta worka ~80-100mg oral tak zajebiście mnie przyspieszyło ze się zastanawiam czy to na pewno było 4-FMA, ale czas działania się zgadza. WYSTAPIŁA TAK ZAJEBISTA STYMULACJA FIZYCZNA I PSYCHICZNA ŻE WSZYSTKO ROBIŁEM KILKA RAZY SZYBCIEJ. Dosłownie gdy ktoś robił coś wolno to myślałem że mnie kurwica weźmie. Pewność siebie 3x większa, chęć do działania, muzyka w tle powodowała ze koniecznie trzeba się bujać albo śpiewać %-D Strach zredukowany, do każdego można podbić i gadać o czymkolwiek, bo gadka się klei, lekki słowotok. Euforii jako takiej brak, ale tak jak pisałem - humor zajebisty. Bez żadnych ciarek na głowie, ale działanie czysto dopaminowe.
Szkoda ze dopiero na koniec wora odkryłem taki potencjał, tym bardziej ze lipa z dostępnością 2/3-FA.

Sort sprzed około 2 miesięcy, biały lepki śnieg. Zjazdu brak, jedynie następny dzień jedynie wazokonstrykcja, suchość w japie przez cały dzień, i to tak jebitna ze czasem występowały problemy z przełykaniem bo było sucho, ale to raczej w większych dawkach.
%-D
  • 5 / / 0
Zamówiłem to 4 - FMA, mam nadzieję że dojdzie przed długim weekendem :-D Wolałem Chyba jeszcze tego nie próbowałem, ale Twoja opinia mnie trochę zachęciła, nie wiem tylko co za sort ja dostanę.

Czy takie 4 - FMA można byłoby połączyć z 3mmc? O miksach o ja niestety nie wiem nic i chciałbym trochę podreperować swoją wiedzę na ten temat.
Uwaga! Użytkownik trooy91 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4395 / 669 / 0
Jak dostaniesz dobre 4fma to uwierz że nie będzie trzeba tego z niczym łączyć, ta substancja sama w sobie jest kozacka w trakcie zabawy możesz wypić piwko albo dwa. Nie mieszaj z 3mmc to bez sensu i możesz tylko sobie tym mixem zaszkodzić.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 1663 • Strona 165 z 167
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.