4-FMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Re: 4-FMA

• 267 / 19 / 0

Gdzie kupić ten wynalazek?
  • 4745 / 638 / 0

22 maja 2018JanBreivik2 pisze:
Ile po 4cmc itp. odczekać przed 4fma? Bo wziąłem na drugi dzień i nie było jakiegoś rozpierdolu.
4-6 tyg
Czy nie za krotko przekonasz sie jak Cie zmuli sen.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Strona Deep Dot Web zamknięta za "ułatwianie dostępu" do darknetowych witryn

Na dziś dzień kliknięcie na Deep Dot Web umożliwi Wam jedynie podziwianie kompozycji logotypów różnych organów ścigania, od amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, przez NCA, po Europol...
  • 2740 / 207 / 0

Przypomniało mi się jak pomylilem samary i myślałem że wale hexen i tak wale sniffy po 50mg a tu zamiast speeda coraz większą wixa aż do momentu gdy zrobiłem gowno burzę vendorowi bo w pokoju miałem dynie i kaktusa i ogólnie prze bombę euforię i haluny myslalem że to jakieś sajko a na drugi dzień dopiero skminilem że sniffnalem jakieś 500mg 4FMA w niecałe 2h %-D nigdy tej bomby nie zapomnę. Swoją drogą metamfetaminy/amfetaminy nie zostały zbanowane chyba. Czy się mylę? Dziwne że nie ma na to popytu niebo lepsze od CMCkow...
  • 1095 / 85 / 0

4-FMA chyba dużo bardziej pieczę niż HEX-EN, nie skapnąłeś się? %-D

I w sumie podbijam pytanie, może ktoś ogarnięty dać znać czy to jest legalne
  • 2740 / 207 / 0

Nie skapnąłem się. Akurat miałem wtedy i hexen i 4fma w krysztale byłem pewien że to hexen nawet mnie przez myśl nie przeszło że to 4fma.

Legalne. Wysłałem Ci na priv link do wykazu wszystkich substacnji :)

Re: 4-FMA

• 267 / 19 / 0

16 września 2018serotoninowy pisze:
Przypomniało mi się jak pomylilem samary i myślałem że wale hexen i tak wale sniffy po 50mg a tu zamiast speeda coraz większą wixa aż do momentu gdy zrobiłem gowno burzę vendorowi bo w pokoju miałem dynie i kaktusa i ogólnie prze bombę euforię i haluny myslalem że to jakieś sajko a na drugi dzień dopiero skminilem że sniffnalem jakieś 500mg 4FMA w niecałe 2h %-D nigdy tej bomby nie zapomnę. Swoją drogą metamfetaminy/amfetaminy nie zostały zbanowane chyba. Czy się mylę? Dziwne że nie ma na to popytu niebo lepsze od CMCkow...
Cmc'ki działają praktycznie cały czas, podczas gdy 4fma potrzebuje dłuższej przerwy nawet od MDMA. Ale za to warto. Zajebiste kurestwo. Ma ktoś link do zagranicznych vendorów z tym? (na pw ofc)
  • 223 / 12 / 0

24 września 2018serotoninowy pisze:
Nie skapnąłem się. Akurat miałem wtedy i hexen i 4fma w krysztale byłem pewien że to hexen nawet mnie przez myśl nie przeszło że to 4fma.

Legalne. Wysłałem Ci na priv link do wykazu wszystkich substacnji :)
A to nie jest teraz tak, że jak posiada szkielet fenyloetyloaminy to jest brana jako nielegalny analog?
  • 2740 / 207 / 0

Tak dokładnie , też wcześniej myślałem że fluroamfy nie poleciały ale jednak .
  • 273 / 3 / 0

Czy 4-FMA wklepane w dziąsła zadziała jak bombka czy to strata towaru? Opłaca się dorzucac jesli tak to ile dorzut klepie?
  • 697 / 75 / 0

Max jedna dorzutka, żeby nie było zwały. Kolejne działać będą działać, ale coraz słabiej i z coraz dłuższym czasem na dojście do siebie po zabawie.

Najlepiej działa oral, bombka lub w rozpuszczone i wypite.
Wklepywanie, sniff itd dadza słabsze efekty i dodatkowe niedogodności jak miejscowe pieczenie.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata