Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 494 • Strona 49 z 50
  • 7 / / 0
Pillsy od wiadomo chyba kogo :)
Duża euforia, niesamowity odbiór muzyki, lekki problem z równowaga przez falowanie obrazu i wyostrzone kolory
  • 500 / 26 / 0
to jest pobodne do 2cb? Czy raczej nie wypał?
  • 610 / 55 / 0
21 stycznia 2020dysoobooy69 pisze:
Ulubioną substancją Ann Shulgin jest 2-CB które Alexander otrzymał w latach 70 tych (dokładnie w 1974) i wtedy również testowali ową substancję. Nastomiast 2-CB-FLY to benzofuran, otrzymany w 1996r. który zdecydowanie różni się od 2-CB i jest bardzo kapryśny. Polecam to wciągnąć albo rozpuścić na dziąsłach gdyż oralnie jest to nieaktywne w moim wypadku. Co się dzieję z tym forum? Niektórzy piszą żeby pisać a starzy kompetentni-autorytarni wyjadacze już się tu raczej nie udzielają... a szkoda bo fajnie się tu kiedyś spędzało czas. Pozdrawiam
Ludzie pare lat temu pisali, że po wrzucie na dziąsło lądowali w szpitalu. Zostawiam przypis.
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 4 / / 0
1 żółta tabletka 10mg + 200mg 3mmc oralnie i lepszych przemyśleń z euforią nie miałem, polecam
  • 471 / 14 / 0
Re: 2C-B-FLY
Nieprzeczytany post autor: testerr »
Żółty pill 10mg przełamany na pół i dokładnie skruszony.
Sniff 5 mg.

Nieprzyjemny BL, wrażenie, że chce się rzygać. Nie polecam na pełny żołądek. Psychodela dość porządna, ale jednak u mnie trip totalnie nie-euforyczny.
Nie odnajduję w tym miligrama euforii, cieszę się, że nie wciągnałem całych 10 mg, bo pewnie tylko poczucie strucia byłoby większe. Ogólnie leżałem na łóżku i czekałem, aż faza zejdzie. Jak dla mnie czuć takiego typowo chemicznego agonistę - przypomina mi bardziej NBOME, niż kultowe 5/6-APB, które rozsadzały euforią. Choć jakieś benzofuranowe wrażenie jest, tylko, że to bardziej wrażenie strucia.
Jedyny plus - stymulacja nie pozwalała odpłynąć leżąc, co skutkowało bardzo ciekawymi hipnagogami. Trochę coś jak w dysocjantach, ale jednak ze znacznie większa trzeźwością umysłu i w każdej chwili można było wrócić do rzeczywistości, wstać i coś ogarnąć.

Po długiej przerwie od benzo i fenylek zaskoczyło mnie jak długo trzyma bez wyraźnego spadku mocy. No ale to typowe dla agonistów. Zaczęło słabnąć po 5-6 h .

Osobiście nie polecam.
W każdym razie solo. Może jak kolega wyżej pisze w miksie, ale psychonautwiki podaje miksy jako potencjalnie niebezpieczne. Ogólnie fenylki są kiepskim pomysłem do miksów.
Więc nawet jak się komuś odpala eufo po tym to jest milion lepszych i mniej kapryśnych substancji.
Król Jest Tylko Jeden
  • 13 / 1 / 0
Miks LSD 400ug + 20mg 2cb bardzo przyjemnie mnie zaskoczylo moca tripa i wyjatkowymi rozkminami teraz pytanie jak by sie sprawdzilo 2cb-fly w takim miksie probowal ktos?
  • 15 / 7 / 0
4 żółte pille po 10 mg od "p", wzięte na pusty żołądek i popite imbirem, nie było dużego bodyloadu, chyba zwietrzałe,nie wiem ale próbowałem już wszystkie pille od nich i są słabe. Psychodela średnia,ludzie opisywali że po 3 mieli grubiej.
  • 3 / / 0
2cbfly od ll po 10 mg to loteria a bo substancja jest bardzo kapryśna jakby sama wybierała sobie komu da tripa a komu nie. Nie wiem jak ktoś przezywa bodyload po 10mg(zresztą ja miałem tylko 2 razy w życiu sensacje przy ładowaniu a tak to wchodzi zawsze gładko)
Nie wiem co myśleć o tej substancji bo kupiłem sporo z na cevy dzieją na fajne kolorowe tripy no i zjadłem 2 nie poczułem absolutnie nic trochę ciepełka tylko. Wizualizacje na fly to głownie rozjaśnienie o o podkręcenie kolorów a jeśli szukasz fraktali czy zypy przed oczyma takiej że nie możesz wstać z miejsca to są odpowiedniejsze do tego substancje. ja teraz startuje od 50,g i jest miło empatycznie, teledyski się zajebiście ogląda ale prawilnym psychodelikiem bym tego nie nazwał. Za to cevy sa bardzo fajne i intensywne zależące od muzyki jakiej słuchasz ale powiedziałbym że są takie nowoczesne nie wiem jak to opisać. tylko ta zabawa kosztuje bo 5tab w detalu to 15 euro. Bardzo żałuje że nie zdążyłem zaopatrzyć się w doca czuje że bardzo by mi się podobało bo jakoś bardziej lunie fenylki od tryptamin których też mam sporo
U mnie to wygląda tak fenylki>trypcie>lizery
Do lizerów mam trochę uraz bo raz przesadziłem i musiałem się uczyć życia od nowa, do podstawowych czynności typu pójść się wysrać potrzebowałem instrukcje obsługi może to śmiesznie brzmi ale tak było, stan trwał ponad tydzień było to 1plsd. Teraz mam trochę zapasu 1cplsd 150mcg tab bo czytałem że jednak jest trochę różne/inne na plus do np 1plsd ale chyba długo poleżą zanim się zdecyduje

A to że działa i 20h to jakieś urban legends bo po 7h mogę iść w kime tylko ładuje się ponad 2h
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2022 przez dekamaster, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 143 / 10 / 0
Re: 2C-B-FLY
Nieprzeczytany post autor: yakubu86 »
Da sie to połączyć jakoś sensownie z 4CMC? Bo bede miał dwie tabsy po 10mg i 1g klefedronu.
Jakiś sensowany mix możliwy wgl???
Ktoś,coś???
Uwaga! Użytkownik yakubu86 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4461 / 662 / 0
Raczej MDMA byłoby lepsze albo inny empatogen a nie keton który krótko działa.
Jak już to od biedy mmc.
Jednak odradzam.
Na samym 2cb fly miałem duża wazokonstrykcje.
Nie zrobiłbym takiego mixu bo czuje ze może być niebezpieczny dla układu krążenia.
A 2cb fly jest zayebiste
Jedna z najlepszych psych faz.
Od predka miałem żółte pillsy z tym że to był 1 raz z fenylkami i zjadłem chyba 2 a było po 10 mg jak pamiętam.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 494 • Strona 49 z 50
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.