Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 494 • Strona 48 z 50
  • 7 / 2 / 0
Planuję wziąć 10mg na pierwszy raz ale robiąc research na zagranicznych forach zauważyłem że dla ludzi jest to hit lub miss. Jedni mówią że działa bardzo fajnie a drudzy mówią że po zażyciu czują się jakby byli chorzy. Dlatego chciałem zapytać z czego to wynika. To kwestia sortu, braku witamin, zmeczonego organizmu czy może substancja sama w sobie jest kapryśna? Czy mogę zrobić coś więcej niż wziąć avio i być wypoczetym?
  • 2105 / 458 / 37
Nie bierz Aviomarinu, bo może zmienić fazę na niekorzyść. Na bodyload najlepszy jest imbir albo Lokomotiv. Zadbaj o S and S, przygotuj sobie dobre warunki i ciesz się tripem. Z dobrym nastawieniem podróż na pewno będzie przyjemna, w końcu to ulubiona fenetyloamina Ann Shulgin.
Lubisz koks?
  • 2 / / 0
Ulubioną substancją Ann Shulgin jest 2-CB które Alexander otrzymał w latach 70 tych (dokładnie w 1974) i wtedy również testowali ową substancję. Nastomiast 2-CB-FLY to benzofuran, otrzymany w 1996r. który zdecydowanie różni się od 2-CB i jest bardzo kapryśny. Polecam to wciągnąć albo rozpuścić na dziąsłach gdyż oralnie jest to nieaktywne w moim wypadku. Co się dzieję z tym forum? Niektórzy piszą żeby pisać a starzy kompetentni-autorytarni wyjadacze już się tu raczej nie udzielają... a szkoda bo fajnie się tu kiedyś spędzało czas. Pozdrawiam
  • 2105 / 458 / 37
Na psychonaut wiki jest przytoczona jej wypowiedź, w której wyraźnie mówi, że to 2-CB-FLY jest jej ulubioną pochodną fenetyloaminy, to że jest to również benzofuran niczego nie zmienia. Wspomina ona także o kapryśności substancji. Tyle jeśli chodzi o pisanie dla pisania.
Lubisz koks?
  • 422 / 40 / 0
21 stycznia 2020dysoobooy69 pisze:
[...] Polecam to wciągnąć albo rozpuścić na dziąsłach...[...]
Skoro już piszemy to jakie dawki polecasz na jedną i drugą metodę podania bo niebawem zamówię w prochu.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 46 / 26 / 0
Dawkowanie 2C-B-FLY zależne jest od jakości i zawartości substancji w tym co macie.
Threshold
2 - 5 mg
Light
5 - 10 mg
Common
10 - 18 mg
Strong
18 - 25 mg
Heavy
25 mg +

Zarzucałem 20mg i w ogóle nie odczułem bodyloadu, to dla niektórych ta dawka może być przesadą. Wytyczne na PsychonautWiki sa jak najbardziej adekwatne i warto się tego trzymać. Nosem walcie do 12mg (bo na wejściu powinno działać jak 16-18mg). Zresztą, czy warto nosem, to zależy od tego, czy chcecie, żeby trip szybko się rozpoczął z ogromną siłą, czy oralnie: powoli się ładował przyzwyczajając was do bycia pod wpływem.
  • 3 / / 0
Różni się czymś od zwykłego 2cbw działaniu?
  • 3652 / 977 / 2
Poczytaj forum lub PIHKAL Szulgina
Gdy możesz być kim chcesz. Bądź sobą. No chyba, że możesz być Son Goku, wtedy zawsze bądź Son Goku.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
  • 7 / / 0
Wie ktoś czy 2C-B-FLY ma wpływ na tolerancje na blottery/ tryptaminy.? Polecam gorąco ten specyfik choć czasami euforia jest tak mocna że ciężko się ruszyć ale odbiór muzyki jest niesamowity. A testowałem pillsy 20mg
  • 422 / 40 / 0
@Krzywysiiea Tak najprawdopodobniej ma wpływ. Tu więcej info.
https://m.psychonautwiki.org/wiki/2C-B-FLY
edit. Pillsy szamałeś czy inna forma podania?
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 494 • Strona 48 z 50
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.