Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 494 • Strona 47 z 50
  • 1014 / 113 / 0
Czasy legalnego hometa to też czasy 2cp więc o co cho? Gdzie ja coś porównuje? Po prostu kiedyś można było legalnie nabyć kozaki, czego tu nie rozumiesz? "Kolego"?

Możliwe, że dostałem chujowy sort. 20mg pr zafundowało mi tylko dokuczliwy bodyload i pustą stymulację jak na zwale po stimach. 0 wizuali, 0 euforii, 0 pozytywnych wrażeń.
  • 513 / 50 / 1
19 grudnia 2018Kochanek Heleny pisze:
Czasy legalnego hometa to też czasy 2cp więc o co cho? Gdzie ja coś porównuje? Po prostu kiedyś można było legalnie nabyć kozaki, czego tu nie rozumiesz? "Kolego"?

Możliwe, że dostałem chujowy sort. 20mg pr zafundowało mi tylko dokuczliwy bodyload i pustą stymulację jak na zwale po stimach. 0 wizuali, 0 euforii, 0 pozytywnych wrażeń.
Serio się przypieprzasz do posta pisanego po 10mg silnego psychodelika, "Kolego" XD? 2C-B-FLY (w większej dawce) to też kozak, 1P-LSD też kozak, wszystko legal i łatwo dostępne nie rozumiem o co Ci chodzi "kolego". Ahh, opiowrak, wiadomka...

Jeszcze mam afterglow, ale 10mg to za mało, fajny imprezowy lajtowy psychodelik jak 4-HO-MET w tej dawce, ale ja szukałem czegoś więcej. Za kilka tygodni spróbuję z 20mg, ale obawiam się tego dyskomfortu w żołądku;/ I nie, to nie jest bodyload jak po 2C-P, tylko trzyma przez cały trip.

edit. już nie wspominając o 4-HO-EPT
Uwaga! Użytkownik TrzymamSzafe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 513 / 50 / 1
19 grudnia 2018ledzeppelin2 pisze:
ah te dzieci kwiaty ....
no co zrobisz, nic zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

~15-17mg (ciężko powiedzieć, bo te tabsy nie mają przedziałka) i już substancja pokazuje co ma do zaoferowania, 20mg oral powinno zaspokoić każdego, bardzo fajna fenylka, bardzo "seksualna", trochę MDMA-like ale jak się na to nastawisz za bardzo to Cię zgniecie psychodelą mentalną, do tego bardzo cięzki bodyload, ale dzięki olejku CBD nie było już tego dyskomfortu w żołądku. Wizuale podobne jak w przypadku 2C-P, to raczej taki imprezowy psychodelik do socjalizowania się aniżeli do tripów samemu
Uwaga! Użytkownik TrzymamSzafe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 659 / 66 / 22
Zamierzam wrzucić 30 mg "w pięknych okolicznościach otoczenno - relaksacyjnych :D". Mam spore doświadczenie z wszelakiej maści psychodelikami. A pytanko: Czy tolpersion (miorelaksant), albo baclofen (także miorelaksant) mogą zmniejszyć / zlikwidować bodyload?
  • 2105 / 458 / 37
Żeby zniwelować bodyload weź po prostu jakiś lokomotiv albo zjedz trochę imbiru, baklofen osłabi mocno fazę imo
Lubisz koks?
  • 659 / 66 / 22
O 3-ciej nad ranem wrzuciłem 30 mg „muszki”, mając lekko podwyższoną temperaturę (37,2). Na podkładzie grubej kromki żytniego z konfiturą malinową. Plus suple witaminowe. Zaczęłem oglądać film „Krwawa hrabina” o legendarnej Elżbiecie Batory. Gdy się mucha rozkręciła, to i emocjonalny odbiór filmu został zwielokrotniony „aż do łzawości”. Wizuale, a właściwie „powidoki” były dość mocne, niemalże „kwasowe”. Po 7 h miałem już trochę dość tej – słabiutkiej – w moim mniemaniu – psychodelii i wrzuciłem 10 mg norflurazepamu + 240 mg kody. Emocjonalność trochę osłabła, ale wizuale „powidoki” pozostały i nabrały jeszcze cziekawszych ubarwień, bo właśnie w postaci zmiany ubarwień – dość nieoczekiwanych – np. suchy liść stał się fioletowy - coś jak na załączonej fotce.
22-02-2019_V6_FLY.jpg
Wyszedłem się dotlenić i robiłem sporą sesję zdjęciową, a mieszkam nad piękną rzeką Świder. Kończąc te słowa jest 14:50, a stan jakoś nie ma się ku upadkowi...
PS. Jestem zdeklarowanym łysicożercą i wspomniane powyżej doznania, bladziuchno wypadają przy spożyciu 150 łysiczek na łonie natury.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 977 / 212 / 0
Widzę że jest ona stosunkowo łatwo dostępna (albo raczej była, teraz spojrzałem i braki w magazynach), ale jakieś furory nie robi tu na forum. O ile wiem że trptaminy i lizezy wciąż są legalne to jak wygląda sprawa z z 2C-B-FLY, pozostaje legalny? Co na ten temat mówi prawo analogowe (Pochodne 2-fenyloetyloaminy???). Czy FLY ma coś unikatowego w konstrukcji chemicznej że się na to prawo nie łapie?
Czyżby to ostatnia psychodeliczna fenyloetyloamina która ocalała na polskim placu boju? Strasznie tu pusto w tych tematach ostatnio.
Żal byłoby chociaż nie spróbować, tylko patrząc na dawkowanie to pillsy mogłyby mieć 15-20mg, a nie 10mg przy przy cenie 30zł. Przy takim cenniku nie dziwnie się że ktoś woli sprawdzone tryptaminy i lizery.
  • 2105 / 458 / 37
2C - B - FLY to nielegal niestety, też jestem zawiedziony ale prawo obejmuje muszkę jako analog fenyloetyloaminy. Szkoda, że jeden z ciekawszych psychodelików, które miałem okazję probować (o ile to było to).

Objęcie prawem analogowym fenylek i postawienie ich obok fentanyli, kanna i katynonów to absurd i debilizm, oczywiście fene nie są tak bezpieczne jak tryptaminy, ale w porównaniu do fentanylu to są bezpieczne jak Fort Knox. Jedyny plus tego jest taki, że skończyło się gonienie bromoważek i innych DOx jako kwasów. Po co wsadzać nielegalną mniej bezpieczną substancję zamiast nielegalnej bardziej bezpiecznej. Choć tak to przynajmniej była różnorodność na rynku RC, teraz tylko lizerki i ostatnie pozostale na placu boju tryptaminy.
Lubisz koks?
  • 3652 / 977 / 2
Jaki niby plus delegalizacji tych substancji co wymieniłeś? Psychodeliki są dla ludzi z głową. Nie ważne czy to NBOOMy czy lekkie tryptaminy. Ktoś nie jest psychocznie wytrzymać psychodeli nie powinien nawet brać najlżejszego. A co do tych fioletowych liści to jest kwestia brania pdychodelików w dzień (czego osobiście nie trawię). Nie wiem czy obidziles sie o 3 czy w ogole nie spales ale branie o 3 w nocy i z oslabionym organizmem tez nie daje rewelacyjnych efektów. Ogólnie psychodeliki powinno się brać w miarę wypoczętym i niezbyt sennym (najlepiej w ogóle nie sennym). Przy normalnym wstaniu o 6-9 i zalozeniu tripowania wedlug mnie najlepiej po 15-17 tak by peak wypadł na późne popołudnie (no ale kto co woli). Ja nienawidze różowo-zielono-fioletowych odcieni powodowanych przez światło słoneczne bo wprowadzaja nerwowa atmosfere. To moja prowatna niewiazaca opinia
Gdy możesz być kim chcesz. Bądź sobą. No chyba, że możesz być Son Goku, wtedy zawsze bądź Son Goku.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
  • 490 / 59 / 0
24 lipca 2019blackgoku pisze:
. Nie wiem czy obidziles sie o 3 czy w ogole nie spales ale branie o 3 w nocy i z oslabionym organizmem tez nie daje rewelacyjnych efektów. Ogólnie psychodeliki powinno się brać w miarę wypoczętym i niezbyt sennym (najlepiej w ogóle nie sennym). Przy normalnym wstaniu o 6-9 i zalozeniu tripowania wedlug mnie najlepiej po 15-17 tak by peak wypadł na późne popołudnie (no ale kto co woli).
mój najlepszy (i jednocześnie z największą dawką LSD) trip miał miejsce, gdy wstałem właśnie koło 3, bo chciałem zobaczyć wschód słońca przy ładowaniu się. to się akurat nie powiodło, bo chmury i deszcz, ale nie ma mowy aby o tej porze organizm był osłabiony jeśli położyło się spać co najmniej te 6 godzin przed pobudką
ODPOWIEDZ
Posty: 494 • Strona 47 z 50
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.