Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 281 • Strona 27 z 29
  • 212 / 18 / 0
@deoodeoo jak się czujesz na takim połączeniu faverinu i seganu ?
  • 732 / 11 / 0
Dopiero wzielem dziś 1 tabletkę to nie wiem jeszcze trza poczekać xd
  • 1496 / 953 / 7
Raz piszesz, że nic Ci nie jest a drugi raz, że trzeba poczekać na efekty. Zastanów się i z łaski swojej nie wprowadzaj innych w mylne twierdzenia, bo to zakrawa na nakłanianie do czynów szkodliwych.

NIE ŁĄCZY SIĘ SSRI Z MAOI, amen.
Potrafisz napisać tu posta, więc powinieneś potrafić również zguglować interakcje między w/w.
𝕊𝕥𝕒𝕪 𝕨𝕚𝕝𝕕, 𝕄𝕠𝕠𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕝𝕕... 🌙
  • 732 / 11 / 0
No bo nic. Mi nie jest chyba tak odrazu nie zadziała od 1 tabletki... Z tym nic mi nie jest miało być ze żadnego uboku czy coś

Scalono — Catch
30 sierpnia 2022Uszkodzonabania pisze:
@deoodeoo jak się czujesz na takim połączeniu faverinu i seganu ?
Jak narazie dobrze he
  • 212 / 18 / 0
@deoodeoo a jak długo bierzesz faverin i jak długo segan ? i zrobiłeś takie połączenie bo nic innego na ciebie nie działało czy jak ?
  • 732 / 11 / 0
Fluvo ponad miech a segan brałem. Parę. Dni ale odstawiam zostawię sobie l żeby z pea połączyć bo. Nw czy ogarnę znów pakę seganu
  • 16 / 2 / 0
Wie ktoś jak odstawić tą fluwoksaminę? biorę 1-2 miesiące jakieś 50mg + 2.5mg olanzapiny na sen. Jak będę brał 25mg przez 7 dni będzie dobrze czy za krótko?
  • 4494 / 705 / 0
Dobrze będzie. Ja tak odstawiałem 20mg paro po miesiącu brania, zszedłem na 10mg i brałem przez tydzień a później całkiem odstawiłem, nie miałem praktycznie żadnych ubocznych, jakiś delikatny brain zaps raz na jakiś czas ale było na prawdę dobrze. Bierzesz krótko więc nie będzie dużych uboków.
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 779 / 131 / 0
@archernerwia2 bierzesz krótko i małą dawkę, moim zdaniem nic by się nie działo gdybyś odstawił z dnia na dzień nawet, ale dla pewności zrób tak jak napisałeś. Jestem pewien że po tygodniu jak odstawisz całkiem to nic nie będzie się dziać niedobrego.
  • 2 / 1 / 0
Jestem w psychiatryku, wyzerowali mi klomipramine i zaczynam brać fluwoksamine + 600mg pregabaliny, jak kogoś interesuje to mogę za jakiś czas napisać jak efekty
ODPOWIEDZ
Posty: 281 • Strona 27 z 29
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.