Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 203 • Strona 20 z 21
  • 681 / 96 / 0
@pomarloko właśnie tak podejrzewałem że chodzi o te cycki, też się tego obawiałem ale na szczęście przez te dwa lata nic nie było, to było by przejebane;)
Z tych objawów niektóre miewałem ale to samo zawsze przechodziło, chyba miałem szczęście i prolaktyna mi nie podskoczyła.
To pisałem w sumie o amisulprydzie ale flupentiksol też dość długo brałem i też bez problemu.
  • 79 / 4 / 0
@zburzony

Ja to się zastanawiam czy nie wrócić do tego Solianu po bo tym całym fluanxolu mam tak raz mnie upierdala znuża raz pobudza tylko ciekawe czy po 15 dniach przerwy On znowu zadziała taka jak wcześniej i zapewne trzeba będzie znowu czekać 2 tyg
  • 681 / 96 / 0
@pomarloko 15 dni to trochę krótko, ja wracałem zawsze po paru miesiącach ale może zaskoczy u ciebie, z tym że te leki już tak mają że dość szybko przestają działać.
  • 79 / 4 / 0
@zburzony

Tylko ze ja go brałem (Solian ) od 2018 roku i w końcu się coś pojebalo i przestał działać a ten zjebany fluanxol wycisza to fakt ale działa tylko 2/3 h Max i zmęczenie wyczerpanie jest na nim ogromne ze nawet się mówić nie chce 🤣
  • 681 / 96 / 0
@pomarloko hmm to chyba nie ma sensu flupentiksolu dalej brać, może zrób przerwę od neuroleptyków w ogóle i potem spróbuj czy amisulpryd znowu zaskoczy. Im dłuższa przerwa tym więcej czasu żeby receptory dopaminowe wróciły do stanu wyjściowego i wtedy ami powinien znowu "klepać" jak trzeba. Ja dzisiaj po 200 mg dostałem mega pozytywnego kopa, w pracy mnie aż roznosiło chociaż tylko miesiąc go nie brałem.
  • 79 / 4 / 0
@zburzony

Tak właśnie chyba zrobię bo nawet moja Pani doktor mówiła ze mogę spróbować na rano nic nie brać i zobaczyć jak się będę czuł
  • 66 / 3 / 0
Supliryd który działał na mnie rewelacyjne i wyciągnął mnie z domu oraz zlikwidował moje problemy żołądowe podniósł jednocześnie prolaktynę 4krotnie ponad normę i musiałem go odstawić. Lekarz w zamian zaproponował flupentiksol, miał zadziałać podobnie tzn. pobudzić do życia i uspokoić. Niestety przyjmuje już tydzień dawkę 1mg i jedyne na co mam ochotę w ciągu dnia to ciągłe leżenie. Lęki są faktycznie mniejsze jednak nie mam kompletnie na nic ochoty, jedynie bym leżał i patrzył w telewizor. Dodatkowo mam problem ze spaniem w nocy, pomimo że czuje się bardzo zmęczony bez powodu.
Czy przyjmowane tego leku dalej ma sens jeżeli przez tydzień zupełnie nic sie nie zmienia? Sulpiryd zadziałał praktycznie od pierwszego dnia...
  • 681 / 96 / 0
@Brick na mnie flupentiksol zadział od pierwszej tabletki za pierwszym razem ale wtedy dołączyłem go tylko do antydepresanta, nie brałem żadnego neuroleptyka czyli nic wtedy nie działało mi na dopaminę. Możliwe że lek nie działa jak należy przez to że brałeś sulpiryd ale nie wiem czy jeszcze zaskoczy, u mnie za drugim razem, po braniu amisulprydu nie zaskoczył ale kto wie, myślę że powinieneś jeszcze zaczekać trochę mimo wszystko.
  • 899 / 10 / 0
Biore fluanxol 7dzien w dawce 1mg czuje duża sennosc czy to przejdzie?
  • 723 / 11 / 0
Stosuje ktoś?zażywam 3;mg
ODPOWIEDZ
Posty: 203 • Strona 20 z 21
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.