Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 203 • Strona 19 z 21
  • 719 / 44 / 0
@zburzony Chlorprotiksen raz mi dali jak byłem w szpitalu, jedna tabletka jak mnie ścięła to cały następny dzień chodziłem jak zombiak. To jest dla mnie za mocne, a boje się że wszystkie neuroleptyki będą mnie próbowały poskładać tymi swoimi ubokami.

Nie mam pojęcia czy to ten flupentiksol tak na koniec na mnie zadziałał, czy to samo jego odstawienie (6 miesięcy go jadłem) - chociaż dawka jaką brałem była bardzo mała (2 x 0,5 mg). Albo nagłe przejście z niego na bupropion (Wellbutrin), co raczej nie powinno nastąpić chociaż kij go wie. A może ot tak sobie, mózg zdecydował że chuj mi w dupe - tak ci zrobie na złość że jebniesz samobója :<

Teraz sie troche lepiej czuje, ale to pewnie dlatego że zaraz po przebudzeniu załadowalem Akineton + sypałem alprą od rana po 0,25 mg co godzinę.
Dostałem receptę na propranolol - z tego co czytałem to on jest w pierwszym rzucie przy leczeniu akatyzji lub objawów akatyzjopodobnych. Lecę właśnie do apteki.
  • 681 / 96 / 0
@StrangeloveDr to pewnie dali ci chlora w tabsie 50 mg, są też 15 i po nich jest lajtowo w sumie.
  • 14 / / 0
Czy ktoś to brał razem z olanzapiną?Mi lekarz przepisał to 2x0.5 dziennie ale w interakcjach leków te połączenie nie wygląda dobrze.Olanzapina 1.5 tabletki 5mg.
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2022 przez marcinxx1982, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 79 / 4 / 0
Siemanko widzę ze dawno tutaj nikogo nie było a może ktoś odpisze bo dostałem właśnie Fluanxol 0,5 mg i mam go brać 2x dziennie i dziś jest 8/9 dzień jak go biorę i narazie to mam tak ze czuje się po nim pobudzony albo upierdolony (znozony zmęczony ) Wcześniej przez dłuższy czas brałem Solian i dobrze się po nim czułem ale on przestał już działać ..

miał tak ktoś podobnie na początku przy jego stosowaniu ? Rozkręci się jescze ?biorę do tego wieczorem

Pragiola 150

Mirtagen 30

Bromocorn 2,5
  • 681 / 96 / 0
@pomarloko może za jakiś czas działanie się ustabilizuje, ale u mnie było tak że od początku było pobudzenie, nawet za mocne, dopiero z czasem to słabło aż odstawiłem. Zwiększenie dawki nic mi nie dało. Wcześniej też brałem amisulpryd, świetny lek ale dość krótko działa, a teraz biorę arypiprazol, też stymulujący neuroleptyk ale dość nowy i drogi, flupentiksol jest cholernie stary.
  • 79 / 4 / 0
@zburzony

Biorę dwa razy dziennie i U mnie to jest teraz tak ze w powiedzmy poniedziałek fajnie pobudza a wtorek upierdala środa pobudza czwartek upierdala itp a jeśli chodzi o akisulpirid to działała 4 lata i przestał wracając do Fluanacolu to on działa na mnie mega dziwnie jak już pobudzi to powiedzmy biorę o 8 a o 10/11 już nie czuje tego pobudzenia potem druga dawka o 12 i już tak nie pobudza mega specyficzny lek jeśli chodzi o mnie
  • 681 / 96 / 0
@pomarloko no faktycznie, dziwnie na ciebie działa, nie miałem tak z żadnym lekiem. Może się ustabilizuje, trudno powiedzieć. Na szczęście do amisulprydu zawsze możesz wrócić, po dłuższej przerwie powinien znów dobrze działać, im dłuższa przerwa tym lepiej.
  • 79 / 4 / 0
@zburzony
Wrócić mogę tylko ze on powodował ogromny wzrost prolaktyny norma 18 a ja miałem na nim wynik 95.75 🤣🤣 jedyny plus tego fluanxol ze nie łapią mnie już takie dziwne stany jak by rozdrażnienia czy stłumionego płaczu
  • 681 / 96 / 0
@pomarloko a jakie są właściwie objawy nadmiaru prolaktyny? Kiedyś brałem 200 mg amisulprydu przez dwa lata i nie badałem się wtedy bo czułem się normalnie, ale może też miałem prolaktynę podwyższoną na nieświadomce.
  • 79 / 4 / 0
@zburzony

Objawów wyskiej prolaktyny to może być całą masa np stany depresyjne,rozdraznienie ,płaczliwość,apatia,nerwowośc,drażliwosć itp u facetów mogą tez urosnac piersi,mogą się też powiększyść sutki cała masa objawów i warto też dodać że wysoka prolaktyna jest bardzo niebezpieczna
ODPOWIEDZ
Posty: 203 • Strona 19 z 21
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.