Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 54 / 11 / 0
Drodzy forumowicze,

Pierwszy raz spróbowałem FXE ostatniej nocy, po imprezie sylwestrowej. Zacząłem od razu z 250mg kryształów wciągniętych i wylądowałem w FXE-hole. Wszystko zaczęło się mocno obracać i zmieniać rozmiar. Poczułem, jak moja dusza wychodzi z ciała i wznosi się. Efekty przypominały 2F-DCK, ale były znacznie bardziej filozoficzne. Znowu miałem filozoficzne przemyślenia na temat wiary, społeczeństwa, polityki itp. :grin: Potem byłem w turnieju o moją duszę (coś, co miałem też po 2F-DCK). Podążałem za swoją duszą iw końcu wygrałem i wyszedłem z dołka. Potem miałem trochę lżejszą, ale wciąż silną dysocjację. Po jakimś czasie wciągnąłem kolejne 250mg i miałem podobne efekty jak po pierwszej kresce. Po jakimś czasie efekty stawały się coraz słabsze, ale nadal były odczuwalne przez cały dzień, prawdopodobnie również dlatego, że nie spałem.
  • 2910 / 772 / 5
250mg to droga dawka. Tolerkę mocną masz?
U mnie 70mg to była krawędź dziury, przy tolerce dosyć wysokiej (100mg kety jako-tako)
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 54 / 11 / 0
Jebnąłem pół tego co miało być 0,5g. Co do tolerki to nie mam dużej nie biorę dyso jakoś często bardzo.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.