Fluor - wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 2948 / 368 / 0

To, co mnie cały czas gnębi, to wszechobecność fluoru w RC. Czy, z biologicznego punktu widzenia, to prawda, że fluor z RC działa neurotoksycznie (nie chodzi o same związki, tylko fluor w cząsteczce)?

Z własnego doświadczenia wiem, że 2-FMA, to nie był dobry pomysł w moim życiu, ponieważ poważnie spowodował utratę części zasobów pamięciowych, mimo iż podczas działania dodawał powera. O działanie neurotoksyczne obwiniam fluor.

Czy ktoś z Was ma o tym pojęcie? Jeśli tak, to bardzo proszę o wypowiedź i ewentualnie linki do publikacji/badań.

----jak w złym miejscu utworzyłem temat, to proszę o jego przeniesienie.
  • 2186 / 276 / 3

Kiedyś gdzieś zasłyszałem, że fluor nie jest mocno neurotoksyczny, bo trzyma się innej cząstki, nie wiem ile w tym prawdy, ale z doświadczenia (przerobiłem parę gramów 3-FEA) mogę powiedzieć, że nie odczułem żadnych neurotoksycznych rzeczy, no chyba, że nie pamiętam :-)
Podobnie chyba to działa w Rohyponolu albo nawet w zwykłej paście do zębów
Myślę, że sam w sobie ten fluor szkodliwy nie jest, chyba, że zjesz za dużo i owy fluor przedawkujesz

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

To jeden z największych kryzysów zdrowotnych na świecie. Google chce pomóc

Kryzys opioidowy w Stanach Zjednoczonych dobitnie pokazał, że każdy może wpaść w sidła uzależnienia - również "na życzenie" koncernów farmaceutycznych. Blisko związane z Google (i Alphabet Inc.) Verily zdaje się mieć na to sposób.
  • 478 / 15 / 0

wiele razy to pisałem, ale napisze jeszcze raz:
wiązanie fluor-wegiel jest w chuj mocne, nie rozdziela się.
można je zniszczyć silnymi reduktorami typu glinowodorek litu ale w organiźmie nic go nie rozrywa :)
więc nie peniaj kolagola i cpaj :)
  • 1367 / 118 / 0

Fluor zwapnia szyszynkę,
więc robi z ludzi zombie.

To jest trucizna, żydki nas tym trują, to jest wszędzie, niestety.
Jebać fluor.

PEA

• 2335 / 246 / 3

Fluor jest bardzo małym podstawnikiem (atomem), który w dodatku bardzo mocno się łączy z pierścieniem aromatycznym (silny efekt indukcyjny i mezomeryczny). Takie wiązanie jest niezwykle korzystne energetycznie. Ciężko odłączyć fluor od pierścienia aromatycznego. Wymaga to relatywnie dużych nakładów energetycznych, co jest po prostu nieopłacalne. Niby inaczej sprawa ma się z halogenkami. Im większy atom, tym większa szansa odłączenia go od pierścienia (w kolejności: chlor<brom<jod), co wcale nie znaczy, że nadal jest to takie łatwe.

Fluor w postaci wolnej ma tendencję do tworzenia fluorowodoru, który bardzo silnie penetruje tkanki i powoduje znaczne uszkodzenia organizmu. Wystarczy wpisać w duckduckgo "HF oparzenia". Co nadal nie tyczy się związków chemicznych z cząsteczką fluoru.

Jest ogromna różnica między pierwiastkami w stanie wolnym a w związkach chemicznych.
  • 2948 / 368 / 0

Czyli jest mała szansa na negatywny wpływ fluoru np. 4F-MPH?

1. Jasne jak działa HF na tkanki, więc jaki fluor oddziałuje negatywnie na organizm? Z jakich źródeł najbardziej negatywnie oddziałuje?
2. W jaki sposób przeprowadzić detoksykację organizmu z fluoru?
3. O co chodzi z tym zwapnieniem szyszynki i co do tego się przyczynia?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 17 / 3 / 0

• 0 / 3 / 0

PEA fluor to przede wszystkim fluoroza... Uszkodzone kości i zęby. Hitlerowcy dodawali fluoru do wody, żeby ogłupić masy...
  • 4412 / 514 / 0

neurobiolog pisze:
Czyli jest mała szansa na negatywny wpływ fluoru np. 4F-MPH?

1. Jasne jak działa HF na tkanki, więc jaki fluor oddziałuje negatywnie na organizm? Z jakich źródeł najbardziej negatywnie oddziałuje?
2. W jaki sposób przeprowadzić detoksykację organizmu z fluoru?
3. O co chodzi z tym zwapnieniem szyszynki i co do tego się przyczynia?
Fluor przy benzenie się nie odłączy.
  • 154 / 20 / 0

Chyba borem można fluor wypłukać, ale w przypadku RC i jak on tam tworzy jakieś dziwne wiązania/związki to nie wiem czy by zadziałało.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata