Fluor - wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 53 Strona 4 z 6
Rejestracja: 2014
  • 3532 / 554 / 0


Stteetart, jodyna zewnętrznie się nada? Jak samemu zrobić wodę jodowaną?

edit: munieslaw, plus za EDTA
Rejestracja: 2011
  • 154 / 22 / 0


Kupujesz jodek potasu np. na allegro czy w sklepie chemicznym i mieszasz z wodą. Jodek potasu też masz w minimalnych ilościach w soli bo to mieszanka chlorku sodu i jodku potasu. 0,8 grama jodku potasu rozpuszczone w 200 ml wody da około 3 mg jodu / 1 ml roztworu. Rzecz jasna na początek słabszy roztwór i po prostu bierzesz ile chcesz konkretnie... bo takie kombinowanie przez skórę to nie wiesz ile konkretnie wziąłeś. Do jodu trzeba brać osłonowo selen. Zresztą wspomniałem o jodku potasu na poprzedniej stronie.

Tylko też ostrzegam, że jod to dość kontrowersyjny pierwiastek. Istnieje pewne ryzyko przyśpieszenia choroby Hashimoto, więc można też sobie zaszkodzić.

Jest dużo badań wykazujących korzyści z przyjmowania jodu nawet pomijając wypłukanie fluoru. Trzeba jednak uwzględnić, że duża część oparta na Japończykach, gdzie to spożycie jodu jest co prawda wyższe, ale pula genowa też inna. Zalecane dziennie spożycie jodu to 0,15 mg dziennie. Niektóre kliniki testowały nawet dawki 10-100 mg jodu dziennie:

http://www.optimox.com/iodine-study-5

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

"Układ": Lista dilera gwiazd do dziś nie wypłynęła

Raz w życiu rozmawiałem z "dilerem gwiazd” przez telefon, skończyło się na wezwaniu do prokuratury - powiedział autor książki "Układ", Igor Brejdygant. W szczerej rozmowie opowiada o skorumpowanej polityce i o tym, dlaczego przyszłość należy do kobiet
Rejestracja: 2017
  • 4912 / 673 / 0


30 listopada 2017blackgoku pisze:
Stteetart, jodyna zewnętrznie się nada? Jak samemu zrobić wodę jodowaną?

edit: munieslaw, plus za EDTA
Kup sobie ustronianke z jodem.
Inne eksperymenty groza nadczynnoscia tarczycy.
Rejestracja: 2014
  • 3532 / 554 / 0


Stteetart, niestety nie piję kupnej wody. :(

Będę kombinował z jakimś profesjonalnym filtrem odwróconej osmozy przeciw fluorowym, tylko jeszcze muszę kasę na niego uzbierać. Szczerze mówiąc wolałbym sam produkować wodę. Do destylowanej mam nieograniczony dostęp. A resztę skąd? Przydałby się taki temat, jak wyprodukować zdrową wodę.
Rejestracja: 2017
  • 1486 / 144 / 0


[mention]blackgoku[/mention]
no, ciekawy temat z tą wodą,
obecnie ciężko znaleźć w sklepie taką bez fluoru.. ;c

woda strukturyzowana ? hmm ? nanowoda..czy jakoś tak, ciekawe

no kuhwa, doktorku, to naprawde jest dobry temat.. bo tą wodą można się bawić na wielu płaszczyznach

strukturyzowanie wody, oczyszczanie, kąpiele kontrastowe, kąpiele lodowe itd..
Rejestracja: 2011
  • 81 / 3 / 0blackgoku pisze:
Szczerze mówiąc wolałbym sam produkować wodę. Do destylowanej mam nieograniczony dostęp. A resztę skąd?
Do destyowanej wody mógłbyś dodać odpowiednich soli aby uzyskać odpowiednie jony np chlorek sodu - jon sodowy i chlorkowy, siarczan magnezu jony siarczanowe i magnezowe itp. Stężenie masz na etykiecie każdej wody.
A jeżeli chodzi o wodę po odwróconej osmozie to z tego co wiem jest ona pozbawiona minerałów, prawie jak destylowana. Jeżeli ma służyć do picia jest przesączana przez tzq złoże dolomitowe i w ten sposób mineralizowana.


Rejestracja: 2016
  • 334 / 50 / 0


dosypuj małe ilości boraksu do wody on wiąże fluor, a jeśli masz czas to poddawaj wode zjawisku implozji ( zamrażanie wody ) polecam robić to z dodatkiem kryształu górskiego wgl polecam używanie kryształu z wodą wspaniała syneria XD. Tak w skrócie jakby ktoś cchiał wykorzystać : wode w butle może być ta z kranu to bez różnicy zalana po sam korek co jest ważne w środku nie może być wolnej przestrzeni np wypełnionej powietrzem kawałek kryształu do środka wszystko do lodówki na 12/24 h wyciągamy i zostawiamy do powolnego rozmrażania. Po wszystkim kiedy wstrząsnąć butelkę widać, że z dna ulatują białe frakcje dokładnie nie wiadomo co to jest, ale najprawdopodobniej woda wytrąca z siebie wszystkie cząsteczki i staje się czysta najprawdopodobniej to oddziaływanie kwarcu na wode daje taki efekt, sam testowałem działa woda smakuje lepiej chodz może to tylko kwestia autosugesti ale na pewno jest czystsza polecam pozdrawiam.
Rejestracja: 2016
  • 3 / / 0


Te białe męty o których piszesz powyżej to nie są przypadkiem jakieś 'wyciągnięte' wypełniacze z butelki plastikowej?
Rejestracja: 2018
  • 10 / / 0


30 grudnia 2017Migomat pisze:
z dna ulatują białe frakcje dokładnie nie wiadomo co to jest, ale najprawdopodobniej woda wytrąca z siebie wszystkie cząsteczki i staje się czysta najprawdopodobniej to oddziaływanie kwarcu na wode daje taki efekt, sam testowałem działa woda smakuje lepiej chodz może to tylko kwestia autosugesti ale na pewno jest czystsza polecam pozdrawiam.
Nie wiadomo co. Prawdopodobnie. Najprawdopodobniej...

Jakieś wiarygodne źródło tych rewelacji?
Rejestracja: 2010
  • 3188 / 266 / 0


Czy rezygnujecie z past do myucia zębów z fluorem ?? Fluor jest dodawany m.in do psychotropów, trutek na szczury , byl stosowany w obozach koncentracyjnych etc . Na działanie otępiające.
Pasty się nie połyka, ale część na pewno się wchłania.
Nie dam sobie reki uciac, ale woda w polsce jest fluoryzowana.
Stosować filtr odwróconej osmozy ??
Posty: 53 Strona 4 z 6
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość