Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1583 • Strona 156 z 159
  • 349 / 261 / 0
@IWILLDIE W aptekach są pojemniki na leki. Może komuś sie przyda. Zapytaj znajomych dobrych a nie tych od ćpania czy nie potrzebują. Możesz też sell ale zbyt tanie to a ryzyko minimalne ale jest a za 20 pln to nie warto.
Spoko antydepresant pierwszego rzutu na lęki jak i motywacje / depresje, lekka aktywizacja i według badania z 2019 niebezpośrednio wpływa na regenerację GABA co może się przydać tym co biorą benzo - leczniczo czy rekreacyjnie.
null
  • 36 / / 0
27 kwietnia 2023SlodJeczmienny pisze:
@IWILLDIE nie nacpasz się tym. Potrzeba kilku tygodni zanim się rozkręci i nie ma po tym żadnej fazy. Oddaj w dobre ręce. Może ktoś potrzebuje.
Tak też zrobię, a na jakieś krzywe jazdy to się przyda, czy też raczej nie?
  • 349 / 261 / 0
@IWILLDIE Niee, SSRI np fluo potrzebuje od 2 do 5 - 6 tygodni i to na dawce 60 mg. Jednorazowo mozesz miec skutek mani czyli jak po speedzie troche sle to rzadkość i jednorazowe. Zrób jak post wyżej, SSRI nie są do ćpania, większość antydepów nie oprócz Coaxilun(tianatepyna, w większych dawkach działa jak opio) i na krzywe jazdy perazyna (antypsychotyk), Miansec (egzotyczny antydep) i może bupropion (wellbox).
null
  • 924 / 12 / 0
Witam zażywam dulokstetyne 60mg I lekarz do niej dołożył mi fluokstetyne 20mg aby wzmocnić działanie aktywizujace , tylko czy nie dojdzie do zespołu Seratoninowego?
  • 82 / 3 / 0
Witajcie , czy polecalibyscie ten lek dla sercowcow ? I czy pomaga wam na GAD??
  • 349 / 261 / 0
Daje wam coś ta fluoksetyna? Biorę 60 mg (max w PL dawka, bo w US jest jeszcze do 80 mg) z trazodonem od dłuższego czasu, i o ile efektów ubocznych brak, tak tych dobrych też brak....
null
  • 302 / 25 / 0
Fluoksetyne trzeba brać w kapsułkach? Tzn ze nosem to nie niestety wiem a ze iv byłoby nawet głupsze to się domyślam ale schodzę z dawki i wysypuje jakieś 10mg to czy mógłbym zostawić to w słoiczku na drugi dzień i rozpuścić w wodzie? Druga sprawa, zeszłem z dawki 20mg po 6 tygodniach na 10mg czy jest to możliwe ze to przez to czuje jakbym miał delikatnie zatkane uszy?
  • 82 / 3 / 0
Czy pomoże to na GAD wie ktoś?
  • 97 / 34 / 0
@o3a z mojej autopsji na GAD to chyba tak średnio
na mój GAD działa dobrze i faktycznie likwiduje objawy wszystko co działa na układ GABA, a fluo akurat działa na serotonine

apropo serotoniny to po wieloletnim braniu fluo czuje, że mi troche odpierdala po niej i musze to odstawić w pizdu
tej serotoniny to chyba już u mnie jest za dużo, za to przydałoby sie więcej dopaminki i GABA
też tak macie?
  • 2705 / 459 / 0
@up
Ja tak miałem (ale brałem paro albo wenle bo jedyne dawały jakiś efekt) i się przez to po pewnym czasie powpierdalalem fest w GABA (benzo pregabalina) i kodeina. Czystej dopaminki (rodem wladzia z lajna) nie trzeba już było przy takim zestawie. Zmęczony zamuleniem esserajowym poszedłem na łatwiznę bo miałem wyjebane. Też podejrzewam że to wyjebanie to skutek że mi odjebalo od tych leków antydepresyjnych potem już było uzależnienie i tolerancja.
Konsekwencje są smutne i długotrwałe, trochę jak wielomiesięczna rehabilitacja kiedy nie wiesz czy wrócisz do pelnej sprawności bo nawet jeśli to przez ten czas leczenia człowiek zapomina o swoich problemach sprzed leczenia więc gdy one powracają na pewnej granicy sam detox już sytuacji nie poprawia.
Wracają mi czasem myśli żeby znowu wrócic do SSRI bo nadmiar naturalnej dopaminy i nawrót zaburzeń okazuje się nie taki fajny, jednak nawet jeśli jakiś lek siądzie to chuj wie czy nie będę tego znowu żałował.
Może po wakacjach zacznę jakaś terapię, narazie poczekam aż w pełni receptory wrócą do stanu stacjonarnego. Branie antydepow to była dla mnie strata czasu i nieprzyjemne skutki uboczne które na dłuższą metę ciągną do ćpania lub mixowania wielu leków.

A jeśli by spojrzeć pozytywnie na pewne okresy leczenia, powiedzmy pierwsze miesiące na paroksetynie w 2021 kiedy jeszcze nie wiedziałem do końca jak to wplynie na proces zdrowienia - to wspomnienia są jak przez sen. Czyli wyblakłe i nic nie warte. Potem zaczęło się nadużywanie innych grup leków i początek powolnej destrukcji. W sumie patrząc na to dziś nie dziwię się że głody narkotyczne wyraźnie zmalały po odstawieniu SSRI.

Więc tak pisze ku przestrodze, lepiej odrzuć te myśli bo grupy leków o których piszesz świetnie się uzupełniają z SSRI a jeśli masz skłonność do uzależnień i zwiększania dawek takich leków (co nie jest trudne jak czujesz że Ci już odpierdala) to po dwóch latach już będziesz w totalnej dupie.

Jedyne pocieszenie że da się z tego wyjść bez wiekszego szwanku, może to potrwać długo, tylko skoro odstawienie leków ma przywrócić zaburzenia to może okazac się to niemożliwe.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
ODPOWIEDZ
Posty: 1583 • Strona 156 z 159
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.