Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1583 • Strona 149 z 159
  • 16 / / 0
Hej, mam pytanie od marca byłam na seronilu, potem 4 dni przerwy i lekarz wdrożyła mi mozarin, ale nie podobał mi się efekt i przestałam go brać. Ogólnie nie imprezuje, ale czasami sie zdarzy wyjątek, no i od jakichs 2 tyg nie biore mozarinu i przez ostatni tydzien troche zaszalalam, amf, kok, krysz. Moje pytanie brzmi czy mogę teraz zacząć znowu brać seronil?
  • 856 / 138 / 0
Możesz, nie takie rzeczy się robiło.
  • 16 / / 0
a czy efekt bedzie znowu taki sam?
  • 856 / 138 / 0
Niekoniecznie, ale im dłużej nie będziesz nic używać, tym lepiej lek powinien działać.
  • 2 / / 0
Cześć mam takie pytanko. Psychiatra przepisał mi na depresję i nerwice natręctw prozac. Mam dawkę 20mg przez pierwsze 21 dni, w razie braku efektu 40mg a po 35dniach 60mg. Pierwszy dzień wziąłem 20mg, jednakże teraz już trzeci dzień lecę 40mg i jutro chyba też tak zrobię. Czy dobrze robie, że od razu wszedłem na 40mg? Po prostu boję się, że nie wyrobię przy tych 20mg z moimi objawami i ze strachu lykam więcej.
  • 260 / 26 / 0
Pierwszy dzień na fluo 10mg. Jest zajebiście 😀 coś jak mała dawka amfy bez ubokow. Trochę ziewałem, miałem szczękościsk. trochę pobudzenie, chwilami jakby zmęczenie, ale znowu mam motorek w dupie. Nocka z głowy.. jutro wrzucę 20mg
%-D
  • 856 / 138 / 0
@SlodJeczmienny na mnie też często tak działają nowe leki, mimo że biorę je w sumie już kilkanaście lat, dlatego średnio kupuję to czekanie na efekty 4-6 tygodni.
  • 260 / 26 / 0
To jest mój pierwszy SSRI. Nie miałem dużych objawów depresji, chociaż teraz zrozumiałem, że jednak ją mam. Postawiło mnie to na nogi. Zostanę na razie na 10mg skoro działa.
%-D
  • 856 / 138 / 0
Popieram, niby 10 mg to mało ale sam kiedyś też wyraźnie odczułem jego działanie. Zawsze będzie czas żeby zwiększyć dawkę a fluoksetynę spokojnie można brać nawet w ilości 60 mg.
  • 376 / 15 / 0
Mam proste pytanie czy mozna laczyc fluoksetyne a arypirazolem? Podobno jakies interakcje sa ale nie jestem pewien..
ODPOWIEDZ
Posty: 1583 • Strona 149 z 159
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.