SSRI: Fluoksetyna (Prozac, Seronil, Bioxetin) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik zbanowany
  • 395 / 82 / 0

Polecono Ci tu już wszystkie leki jakie są,pozostała tylko lobotomia.

nnz

• 36 / 5 / 0

02 marca 2020pauleta1987 pisze:
Chciałbym coś dodać do fluo przeciwlekowego co polecacie czy coś z grupy tlpd czy inne
Patrząc na Twoje posty jestem przerażony :płacz: musisz zrozumieć, że leki nie sprawią, że nagle z dnia na dzień zmieni się Twoja osobowośći wszystko się naprawi. Do tego potrzebna jest praca z psychologiem i zrozumienie schematów plus przepracowanie własnych problemów. Musisz też być cierpliwy, nie oczekuj poprawy po paru dniach i nie "dorzucaj" czegoś, co doradzi Ci randomowy użytkownik forum; w końcu zgłosiłeś się do psychiatry i on dobrał Ci leki. Zaufaj mu i próbuj, jeżeli nie będzie poprawy to wróć dam i zgłoś to; czasem leki to loteria; ja się nie poddaje i próbuje czwarty specyfik - może tym razem się uda? A czego oczekuje? Jakiejkolwiek poprawy, bodzćca do działania. Nie wierzę, że wstane i nagle bede innym czlowiekiem. To nie tak działa

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Naukowcy znaleźli potencjalne cele leczenia uzależnienia od alkoholu w chorobach wątroby

Choroba wątroby związana z alkoholem (ALD) jest śmiertelną chorobą dotykającą ponad 150 milionów ludzi na całym świecie, bez możliwości leczenia poza przeszczepem. Ale teraz zespół kierowany przez naukowców z Massachusetts General Hospital (MGH) odkrył kluczowe etapy molekularne w ALD, które mogą zapewnić cele w rozwoju terapii farmakologicznej. Ich prace zostały niedawno opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS).
Użytkownik zbanowany
  • 395 / 82 / 0

albo pan pauleta1987,robi sobie z nas beke.
  • 147 / 3 / 0

Biorę już około 1,5miesiaca fluo w dawce 30mg czy mam zwiększyć dawkę do 40mg czy fluo nasila leki
  • 147 / 3 / 0

Czy uwas na fluo występuje potliwość
 ! Wydano ostrzeżenie
Ciągły spam, wobec tego WARN, a jako że to 3 ostrzeżenie ban na 72 godziny
  • 431 / 53 / 0

@up u mnie występowała przez pierwsze dwa tygodnie działania, nie przeszkadzała mi za bardzo. Też zależy czy masz mocno jebiący ten pot.
  • 1064 / 76 / 0

Mam seronil mialem brac w dawce 30-40mg .. i nic nie odczuwalem .. moze bardzo delikatne pobudzenie ..ale nic wiecej ..
  • 147 / 3 / 0

Brałem dwa miesiące fluo w dawce 30mg efektów brak lekarz zlecił odstawienie 5dni 20mg 5dni 10mg przy odstawieniu czuje zmęczenie zmożona potliwość

nnz

• 36 / 5 / 0

19 marca 2020pauleta1987 pisze:
Brałem dwa miesiące fluo w dawce 30mg efektów brak lekarz zlecił odstawienie 5dni 20mg 5dni 10mg przy odstawieniu czuje zmęczenie zmożona potliwość
Czyli odczuwasz to co większa ilość ludzi przy odstawieniu SSRI. Bez paniki
  • 147 / 3 / 0

Po odstawieniu fluo kiedy mogę zacząć nowy lek lekarz kazał mi po 4dniach ile taki okres złego samopoczucia może trwać jak ten okres przezwyciężyć
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1244 uczestników Wejdź na czata