Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 155 • Strona 13 z 16
  • 977 / 212 / 0
Ja bym raczej obstawiał kiepski towar. Miałem jeszcze po jednej tabletce flualprazolamu i klonazolamu. 0,5mg pierwszego znokautowało mnie do snu, 250ug drugiego było wyraźnie wyczuwalna. 250ug flunitra mam wątpliwości czy w ogóle działa.
  • 489 / 51 / 0
Flunitra nie ma jak dla mnie zastosowania rekreacyjnego, zupełnie jej nie czuć, ale też nie posyła spać nawet w większej dawce. Jedyne efekty które były promienne to gdy typ ode mnie z byłej pracy wziąć jedna czy dwie 0.25mg z alkoholem, I zaczął być tak kurewsko agresywny że miałem ochotę mu ukręcić kark. Gdyby jakiś random przeszedł obok niego (to była pusta okolica więc na szczęście się tak nie stało) w odległości metra, podbiegłby do niego i zaczął szarpać i lać że go niby zaczepia. Ale to już jego niedojebany charakter i osobowość, Tak tylko informuje co to potrafi zrobić.
  • 657 / 66 / 22
26 lipca 2019Fruktoza pisze:
Jak trafna rozpiska mocy skoro mówisz że 250ug nic nie poklepie, a tyle ma właśnie jedna tabletka.
Do tej rozpiski należy dodać zero do każdej liczby, czyli nie Strong 150-300ug, a Strong 1500-3000ug. Próg zaczyna się dopiero dopiero od 300ug, czyli 0,3 mg
  • 156 / 12 / 0
Bardzo lekkie działanie, ale conieco da się odczuć. Przy fobii społecznej czuję po 0,25 mg lekkie rozluźnienie w towarzystwie, Potencjał rekreacyjny słaby.
  • 3 / / 0
Moje ulubione benzo, gdy chcę być wśród ludzi, pić alkohol i nie martwić się przypałem.

Dwie tabletki 0,25mg działają bardzo dobrze przeciwlękowo, miorelaksacyjnie, zatrzymują gonitwę myśli, lekko spowalniają człowieka. Załatwiają perfekcyjnie temat mojego lęku przed lataniem. Można łączyć z alkoholem w rozsądnych ilościach (zwykle biorę jedną tabletkę). Nie ma odcinki. To dobre benzo do zastosowań medycznych, jeżeli chodzi o rekreację to jak dla mnie wystarczające. Piszę o sortach z różowymi pillsami.
  • 87 / 14 / 0
Słabe to jest. Bralem to tylko po to zeby zaleczyc skreta po flualprze
w życiu trzeba wszystkiego spróbować :liść: :nos: :hel:
  • 426 / 51 / 0
Bardzo fajne benzo na sen albo do zbicia nieprzyjemnego tripa na sajko. Po pół godziny od zażycia oczka się zamykają i trzeba się ewakuować w kimono na porządny 9-10 godzinny spoczynek z fajnymi rzeczywistymi snami (to jest najciekawsza cecha flunitry, bo po eti albo klonie zwykle śpię jak kamień i sen jest jakby "pusty"). Duży plus, że rano nie ma "mgiełki" i otępienia tylko można w miarę żwawo funkcjonować.

Jednocześnie zupełnie nie nadaje się do zażywania rekreacyjnego - jak chcesz poszaleć, to lepiej zamów sobie klona albo alprę. No i lepiej nie sugerować się opiniami benzowraków, którzy łykają garściami. Jesli jedna różowa tabletka nie działa, to albo masz trefny towar albo tolerkę wywaloną w kosmos.
"The key is inaction: passive integration with all that occurs around you. You are temporarily removed from the world of game. Enjoy it."
  • 156 / 12 / 0
Mnie się w tym specyfiku podoba, że nie odczuwam żadnego zjazdu. W przeciwieństwie do np. flualpry gdzie efekt odstawienia był nie do zniesienia. Działa rozluźniająco (psychicznie) i myślę, że spokojnie można był flunitrazolam stosować w medycynie. :tabletki:
  • 714 / 82 / 2
nasennie zajebiste, brałem na zjazdach z alfy i od razu składało do snu.
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 429 / 64 / 0
Iła na 1 raz?
Uwaga! Użytkownik JezusWKominiarze nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 155 • Strona 13 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.