Flubromazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2948 / 274 / 0

Lepiej celuj w clonazolam. F-zolam to jak dla mnie tylko do usypiania po stimach sie nadaje ;)
  • 553 / 3 / 0

A który jest silniejszy?

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Minister Szumowski apeluje, by w czasie epidemii powstrzymać się od zażywania stymulantów

Minister Szumowski zaapelował do użytkowników substancji psychoaktywnych, poinformował również o zawieszeniu ograniczeń w zakupie leków o działaniu psychotropowym, by ograniczyć liczbę wizyt w aptekach.
  • 2948 / 274 / 0

Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

ja tam wolałbym flubromazolam, przyjmanje jest a nie ma takich odpałow jak po clonoa
  • 2790 / 234 / 0

A na mniejszych dawkach człowiek jest bardziej produktywny niż senny ! Wybierz f-zolam.
  • 274 / / 0

Witam, mam 5 ślicznotek od /cut-źródło/, powie mi ktoś jak tego używać i w jakim celu?

Mój zakup był po to, by ratować się w nagłych wypadkach jak przedobrzenie stim/lsd, ale chcę zapytać czy rekreacja wchodzi tu w grę? W przeszłości 5 tabletek ksanaksu :) było spoko, ale mnie nie wciągnęło.
  • 2790 / 234 / 0

I wciągać się nie warto, zostaw sobie na te ryzykowne sytuacje.
  • 274 / / 0

Odpowie ktoś chociaz jaki ma profil działania w jakich dawkach?
  • 2790 / 234 / 0

f-zolam jest typowym usypiaczem więc na koniec zabawy po stimach/kwasach nada się jak znalazł :)
rekreacyjnie to średnio z tym, dupy nie urywa
  • 274 / / 0

Ok, a jakie działanie na wyłącznie bad / stim?
dodam, że nigdy nie przesadzam, czyli jem 0,4 na imprezie a nie 2g, a kwach to listek/półtora a nie 4 :P

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio przed Twoim, wycięto cytat - Reisende
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata