Flubromazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2693 / 200 / 0

Lepiej celuj w clonazolam. F-zolam to jak dla mnie tylko do usypiania po stimach sie nadaje ;)
  • 525 / 3 / 0

A który jest silniejszy?

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Niemcy: Nauka picia w szkole. „Lepiej mądry niż pijany”

W szkołach w Brandenburgii od 12 lat odbywają się lekcje kontrolowanej konsumpcji alkoholu.
  • 2693 / 200 / 0

Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

ja tam wolałbym flubromazolam, przyjmanje jest a nie ma takich odpałow jak po clonoa
  • 2835 / 205 / 0

A na mniejszych dawkach człowiek jest bardziej produktywny niż senny ! Wybierz f-zolam.
  • 209 / / 0

Witam, mam 5 ślicznotek od /cut-źródło/, powie mi ktoś jak tego używać i w jakim celu?

Mój zakup był po to, by ratować się w nagłych wypadkach jak przedobrzenie stim/lsd, ale chcę zapytać czy rekreacja wchodzi tu w grę? W przeszłości 5 tabletek ksanaksu :) było spoko, ale mnie nie wciągnęło.
  • 2835 / 205 / 0

I wciągać się nie warto, zostaw sobie na te ryzykowne sytuacje.
  • 209 / / 0

Odpowie ktoś chociaz jaki ma profil działania w jakich dawkach?
  • 2835 / 205 / 0

f-zolam jest typowym usypiaczem więc na koniec zabawy po stimach/kwasach nada się jak znalazł :)
rekreacyjnie to średnio z tym, dupy nie urywa
  • 209 / / 0

Ok, a jakie działanie na wyłącznie bad / stim?
dodam, że nigdy nie przesadzam, czyli jem 0,4 na imprezie a nie 2g, a kwach to listek/półtora a nie 4 :P

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio przed Twoim, wycięto cytat - Reisende
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata