Flubromazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 262 / 7 / 0

Średnio 6t waży słoń 8mg / 6000kg = 0.0013(3) więc raczej nie uśpiłoby słonia. Faktycznie jednak, to musiał być Flubromazepam, albo wystąpiło działanie zajebiście paradoksalne :D
  • 2 / / 0

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Przechwycono towar o wartości 3 mln dolarów. Aresztowano personel pokładowy

- To największy przemyt narkotyków z udziałem personelu lotniczego od dekady – informuje służba celna w Hongkongu.
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 6 / 0

Niby jest

Dość dawno temu byłem na ciągu, ale już jestem cacy od tego. Mam wyjazd kilkugodzinny w busie i zastanawiam się, czy nie wziąć dawkę, aby zasnąć na całą drogę

Czy to dobry pomysł?
  • 538 / 6 / 0

Bierz
Swoja drogą po tym benzo są bardzo dziwne sny
  • 1810 / 183 / 0

Orientuje się ktoś może, czy flubromazolam potrafi się przebić jakoś przez tolerkę klonazolamową?
  • 538 / 6 / 0

tak w odpowiednih dawkah
  • 1810 / 183 / 0

No własnie zależy w jakich, bo jak mam dawkować po 20mg, to chuj z tym.

Żeby uniknąć czczych odpowiedzi, doprecyzuję pytanie - czy brał ktoś flubromazolam, przy dużej tolerce na benzo, np. po ciągu na zolamie? Jeśli tak, to jak to wyglądało z dawkami?
  • 2783 / 223 / 0

Jechałem na klonazolamie w trybie parę razy dziennie przez jakieś 2-3 miesiące bodajże. W tym samym czasie też bralem f-zolam. Nie odczułem jakiś wielkich zmian. Nie musiałem nagle wpierdalać dwa razy więcej.
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 6 / 0

4 miesiące temu rozpuściłem w wódce 100mg. Po tym czasie, w leżeniu w ciemnym miejscu nie zdegradował się?
  • 2783 / 223 / 0

Nie, wszystko powinno być normie :)
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 123 uczestników Wejdź na czata