Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 1202 • Strona 120 z 121
  • 977 / 212 / 0
Wszystkie RC-benzo są zbanowane na zasadzie prawa analogowego.
  • 119 / 2 / 0
Flubro wróciło? Jest dostępne u jakiegoś vendora? Tyle lat minęło, a jednak tęskni się za tym benzo xd
  • 53 / 4 / 0
Witam towarzystwo, pytanie brzmi:

Zrobiłem roztwór flubromazepamu, 5mg/ml, etanol 40 %., łaźnia itp oczywiscie obcykane wszystko itp.

ogólnie, po umieszczeniu 30mg roztworu w max 70-80 ml wody z kranu, w szklance aby poszło lzej (nie cierpie smaku wodki) to cała misktura zaraz po dodaniu do wody, przybrała mętny, białawy kolor, jakby coś tam zaszło, taki szarawy, rozprzestrzeniajacy sie po całej "miksturze", który nie wykazywał chyba chęci do znikniecia.

no nie wiem co tam się odjebało. Czy to jakas reakcja dziwna? Niby jaka? Niestety nie mam fotek bo, no cóż, zażylem zanim udokumentowałem. %-D Najwyzej postaram sie zrobic nastepne fotki, bo tego jeszcze mam dość sporo.

Mimo tego, w imię nauki zażyłem toto, czuję efekty., jest miło, zobaczymy jak to poleci w kwestii następnych dni.,

I nawet ten upośledzony miętowy posmak podobny do norflurazepamowego jeśli ktoś dziabnie kawałeczek prochu - prawie to samo ;)

Tylko nurtuje mnie pytanie.... skąd te kolory itp?

@heheh
Napisałem Ci priv.
  • 1680 / 235 / 0
W glikolu najlepiej robić
What do you think? You break bad?
  • 53 / 4 / 0
@mietowy3 tak, ech, wiem, ale sytuacja kryzysowa byla, wiesz. Miałem tylko to. Czy przez to-dziwne-coś co się stało flubro mógł stracić na mocy, czy coś etc?
  • 1680 / 235 / 0
Chyba tylko organoleptycznie możesz sprawdzić.
What do you think? You break bad?
  • 397 / 27 / 0
Porównując Deschloroetizolam do tematowego rc mam mieszane uczucia. Liczyłem na luz w "życiu społecznym" a dostałem senność przez następne dwa dni, nawet ostrożnie dawkując. Może z Modafinilem może mieć to dla mnie jakiś potencjał, ale taka zabawa raczej raz na kilka tygodni max. Przez to tytułowe ścierwo przysnąłem przy biurku i mam na 3 msc wyłączoną lewą dłoń, bo tak jakoś niefortunnie widocznie upadłem xd. Diagnoza to porażenie nerwu i debilizm. Gdybym miał jakieś inne benzo w razie w to wyjebałbym w kibel. Do schodzenia z innych benzo jestem w stanie uwierzyć, że jest git. Deschloroetizolam uznaje jako dobry usypiacz po stimach wchodzi dosłownie w sekundy, zero bezsenności, lęków z odbicia mimo częstego używania z 2-3 razy w tygodniu.
  • 75 / 11 / 0
Zamawiał ktoś ze sklepu internetowego z Holandii to benzo?
Jakie dawki na początek polecacie przy braniu doraźnym na stresujące sytuacje, aby nie ogłupiło mnie i mógłbym w miare normalnie funkcjonować? Po jakim czasie się ładuje?
  • 74 / 2 / 0
Siema, chcę kupić flubromazepam jako zamiennik alpry. Nada się do pracy, a także do miksów przy których wręcz chciałbym urwać film? Jakie różnice są między tym benzo, a bromazolamem? Chce jeszcze dorzucić drugie benzo jako taki zestaw. Zastanwiam się nad pyrazolamem, norflurazepamem oraz flunitrazolamem. Które będzie najlepsze z tych trzech biorać pod uwagę różne czynniki.

Chcę też sprzedawać flubromazepam w mojej okolicy (proszę nie oceniać, chodzi o to, że cała gmina żre kryształ, a są to krótko mówiąc tępaki, które nie wiedzą o istnieniu benzodiazepin, a co dopiero o bhp ćpania stymulantów więc chce im trochę pomóc, a przy okazji zarobić) więc czy pakować odmierzony proch w kapsułki czy roztwór w kapsułki?
  • 53 / 4 / 0
@Glitch bromazolamowi o wiele bliżej do alprazolamu niż flubromazepamowi, to samo pyrazolam. Flunitrazolam to jest łamacz pleców w porównaniu do wszystkich wymienionych wcześniej.
ODPOWIEDZ
Posty: 1202 • Strona 120 z 121
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.