Flubromazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 691 / 43 / 0

to od czego masz hppd?
  • 161 / / 0

Nie jest to typowe HPPD ale ma identyczne objawy. Choruję na boreliozę z koinfekcjami, najgorsza z nich (dużo gorsza niż borelioza ) bartonella ( nie mylić z chorobą kociego pazura, wychodzi dodatnio w testach ale to inny typ choroby ( odkleszczowy ) wywołuje objawy podobne do HPPD tj. śnieg optyczny, migotanie obrazu, mgła umysłowa itp. O innych objawach już nie wspominając np. bóle oka dzień w dzień jakby ktoś w nie szpilki wbijał itd ( na szczęście po pół roku brania kilku mocnych antybiotyków naraz ( metoda leczenia ILADS ) ból oka przeszedł ) ale masa innych została, leczę sie juz prawie rok, jest jakieś 40% poprawy. Wzrok powoli powoli wraca do normalności ale to jeszcze nie to.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Legalna marihuana nie oznacza wzrostu jej konsumpcji w przypadku nastolatków

Wiele osób uważa, że najskuteczniejszym sposobem, aby ograniczyć dostęp nastolatkom do marihuany jest prawny zakaz zarówno sprzedaży, jak i konsumpcji. Okazuje się jednak, że legalizacja nie powoduje wzrostu użycia marihuany pośród nastolatków.
  • 1177 / 46 / 0

Mi HPPD po jakimś pół roku minęło :)

Tak myślę, czy kilka dni na 8mg flubro nie pociągnąć by się odtruć.
  • 345 / 12 / 0

Na zejście z MDMA (200mg) nada sie ? Mam pixy od wolnego te 4mg. Tolerancji na benzo nie mam żadnej, a na zejście planowałem 4mg fluobroma i wiadro %-D Wystarczy taka dawka żeby usnąć konfortowo ?
  • 361 / 27 / 0

Przepraszam za mój brak wiedzy, ale te benzo rc sa robione z sposób - Dodawanie fluoru lub chloru do benzodiazepin normalnie dostepnych w aptece? W sensie - do diazepamu dodaje chlor w [odpowiedniej ilosci itp] i mam diclazepam? Jesli tak to bardzo fajnie, ze mozzna miec alprazolam, Bromazepam itp bez recki bez kupywania na o24. Tylko ze są zmodyfikowane fluorem czy chlorem, mam racje?
  • 543 / 30 / 0

nie myśl za dużo o tym, bo raczej nic nie wymyślisz sensownego.
  • 691 / 43 / 0

etizolam by odpadał z tej kategorii
  • 311 / 11 / 0

Dobre benzo ale jak na rc benzo kosztuje majątek, nie wiem czemu
etizolam i clonazolam o wiele wydajniejsze a nie widzę jakiejś mega przewagi
Za gram trzeba dać 500, co eti czy zolam starczy na rok
  • 528 / 31 / 9

[cut]. Ale nie o tym chciałem napisać - otóż flubromek podnosi mi znacznie libido. Też tak macie?

Wycięto treść o źródle. | STR88
  • 1177 / 46 / 0

Nie zauważyłem różnicy. Chyba, że samo benzo i alko mnie nakręcą ;)

Swoją drogą, duża w nim rekreacja? (w flubromazepamie). Testowałem, ale jakoś za mało (albo nie pamiętam już :D )
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata