Flubromazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 690 / 43 / 0

26 kwietnia 2018modest pisze:
Ach, gdyby tylko GBL był tak łatwo dostępny jak kiedyś to nie pchałbym się w benzo
uważasz, że przemysłowy rozpuszczalnik jest lepszy od leku?
  • 690 / 43 / 0

27 maja 2018michoss pisze:
Kurczę spróbowałem trochę samego glikolu i nie wiem czy wkrętka czy co ale strasznie mnie zaczęła głowa boleć, ciśnienie podskoczyło... Możliwe to :D?
tak, ja też najbardziej nie lubię glikolu, wolę wódkę, ew. glicerynę

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"El Chapo" uznany za winnego

61-letni Meksykanin Joaquin Guzman może spędzić resztę życia za kratkami. Zakończył się trzymiesięczny proces byłego szefa kartelu narkotykowego.
  • 690 / 43 / 0

Flubromazepam 106 hours 6 - 8 mg Hypnotic

strasznie długo w krobiegu, jedynie na detoks imo

nie wiem, czy powinno się o potym jeździć samochodem następnego dnia
  • 212 / 7 / 0

30 maja 2018mietowy3 pisze:
26 kwietnia 2018modest pisze:
Ach, gdyby tylko GBL był tak łatwo dostępny jak kiedyś to nie pchałbym się w benzo
uważasz, że przemysłowy rozpuszczalnik jest lepszy od leku?
Pewnie, że nie, ale bardziej odpowiada mi jego potencjał. Zresztą dobrze, że nie jest łatwo dostępny, bo koniec końców więcej z tego strat niż korzyści. A z innej beczki - Flubromazepam można nazwać lekiem? W końcu to nadal RC
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

Jak testować aby nie zaliczyć benzo skrętu?
Moze być tak:
1dzien 2mg
3 dzien 4mg
5 dzien 8mg
Co sądzicie?
I czy na 7 dzień alko zrobi mi kuku?
Czytałem na pewnej stronie ze okres póltrwania to 24-36 godzin a nie 100h.
  • 690 / 43 / 0

przecież dawka początkowa to 8mg :)
  • 201 / 62 / 0

Nie zgodze sie z tym ze okres poltrwania to max 36 h. J Mi sie tak skumulowaly dawki wrzucane 8 mg co 2 dni, ze w 5 dniu bylem przecpany jak Lil Xan za czasow swojej swietnosci. Super benzo .
Pluszowe.
Pamietam, jak po wrzucie 8mg szedlem chodnikiem , padal deszcz a ja spiewalem cos pod nosem wesolo podskakujac. Nawet to ze wpadlem na rower wiejski nie zburzylo mojego podwyzszonego samopoczucia.
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

U mnie tak to wygląda
1dzien 2mg
3dzien 4mg + 2mg + 4mg (2 dorzutki %-D )
5dzień 8mg + 4mg

Szczerze powiedziawszy benzo działa w tle. Nie czujemy jego dzialania do momentu kiedy nadchodzi sytuacja stresowa a my ogarniamy ją na całego, na luzie, z lekką nutką stanowczości. Ewentualną senność zbijam kawą. Samopoczucie ok, ale do ćpania się nie nadaje ;) jezeli chodzi o zasypianie, to zasypiamy nie wiemy kiedy nie wiadomo jak (no chyba że kawa wleci, która zbija senność)
Amnezji nie odnotowałem, wszystko pamiętam.
Włącza się troche god mode w stylu "a dorzuciłbym jeszcze 4/8mg, a może gramik klefa w godzinke" ale do ogarnięcia :)
Niczego nie tykam z używek, tylko kawa.
  • 702 / 52 / 0

huj, a nie pluszowe.
podobno norflurazepam lepszy.
  • 161 / / 0

Mam pytanko które z tych benzo jest gorsze ( skutki uboczne ) przy braniu rekreacyjnym. tzn biore codziennie od kilku msc Flubromazepam po 8 mg ( nie zwiększam dawek bo nie potrzebuje i nie czuje żeby moja tolerka urosła ), brałem też clonazepam 2 mg przez 2 msc i w sumie po 8 mg flubro czuje się chyba lepiej. Pytanie brzmi które z nich może spowodować jakieś trwałe uszkodzenia lub czy jest to wgl możliwe? Biorę je na hppd bez nich świat wygląda tak okropnie, że narazie nie myśle o odstawce.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 36 uczestników Wejdź na czata