Flubromazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 162 / 9 / 0

Spodziewałem się jakiejś euforycznej fazy po tym smakołyku a dostałem takie niewiadomo co.. 4 mg jest słabo wyczuwalne prawie nic nie czuć. A po całej tabletce urywa mi się film i budze się po paru h w innym pomieszczeniu. I długość działania też nie powala. Niby 72h, tak?? Ja po 24h nie jestem w stanie odczuć żadnego działania
  • 2568 / 374 / 3

Oczekujesz od flubro czegoś, czego flubro Ci nie da. Benzo tak nie działają.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Amerykańscy żołnierze z zakazem używania produktów zawierających CBD

Pomimo faktu, że całkowicie legalne na poziomie federalnym produkty z CBD podbijają obecnie amerykański rynek, Departament Obrony wydał w tym tygodniu surowe ostrzeżenie dla podlegających mu żołnierzy: mają unikać wszelkich produktów pochodnych konopi, w tym kanabidiolu.
  • 257 / 7 / 0

Jak dla mnie kozackie benzo. Biorę sobie raz dziennie lub raz na dwa dni. 5 lub 8 mg i nie mam amnezji, nie widać nic żebym był zjebany/naćpany. Po prostu jest fajniej. przyjemniej, dobrze czuję się wśród ludzi, a wcześniej miałem z tym problem. Generalnie czuję się jak normalny człowiek, mimo że wiem, że to zdanie nie ma żadnego sensu :/
  • 54 / 1 / 0

Chyba zrobilem glupote bo ostatnio podlewalem co raz czesciej, i zaczalem mieszac z alko, do tego od swieta stimy, zalebalem dzis okolo 30mg plus :zzz: :zzz: duza dawka kofeiny, a okolo 250 mg flubromazepamu wylalem do sracza bo juz czulem ze trace kontrole, pierdole to fluoryzowane gowno, czekam na stany depresyjne jak zejdzie to za piec dni, mam nadzieje ze miesiac dwa i bedzie gitara. Bo w sumie tylko na pozegnanie tylko zaszalalem tak z dawka, raczej jak skochodzilo calkiem benzo z organizmu to tylko byl brak checi do dzialania, malo rzeczy cieszylo objawow fizyczny ch brak nawet po jakis ziolkach sie spalo normalnie, nastepne benzo opierdole klona na sprawe w sondzie oby sie udalo wytrzymac te dwa miechy ponad. :zzz:
  • 71 / 2 / 0

Mam pytanie obecnie mam esperal w tyłku. Czy jak wypiję flubro wymieszany z glikolem będę miał problem z esperalem ?

• 585 / 58 / 0

raczej nie
  • 71 / 2 / 0

Kurczę spróbowałem trochę samego glikolu i nie wiem czy wkrętka czy co ale strasznie mnie zaczęła głowa boleć, ciśnienie podskoczyło... Możliwe to :D?
  • 430 / 42 / 0

Jak masz esperal, to się kur... lecz, a nie wpier.... w gówna. Jeżeli zależy Ci na życiu oczywiście... No, ale "Volenti non fit iniuria". Przemyśl to sobie i zdecyduj, w którą stronę chcesz podążać.
  • 1617 / 193 / 0

Wchodzi bardziej na ciało niż brom ?
Bardziej upierdala ?

Jest bardziej przyjemne niż bro ?
  • 1182 / 50 / 0

[mention]OdwiertKorzenny[/mention], jak dla mnie to bardzo subtelne benzo. Ale ma w sobie to coś co do niego przyciąga. Długi czas działania jest na pewno dużym atutem. Jak dla mnie bromek o wiele przyjemniejszy, ale w tym też można wiele fajnego znaleźć :)
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata