Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 768 • Strona 77 z 77
  • 112 / 8 / 0
Respekt czuje od samego patrzenia na te niewinne pillsy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Fatal Error.
  • 259 / 58 / 0
06 października 2022yakubu86 pisze:
Respekt czuje od samego patrzenia na te niewinne pillsy. Da sie na nie tolerke wyrobic wgl???
Widzę, że już jedna sztuka gdzieś zginęła w akcji xD Flualprazolam to bardzo mocna benzodiazepina, z mojego doświadczenia porównywalna w dawkowaniu do klonazolamu, więc jak na wszystkie substancje z tej grupy zjawisko tolerancji występuje, kwestią jest tylko intensywność, częstotliwość i długość takiego zażywania. Jednak przy dziewięciu sztukach tego mocno amnestycznego i hipnotycznego benzo, po którym urwaniu filmu rozkładasz się jak żaba na liściu gdziekolwiek jesteś, nie martwiłbym się ani o tolerancję, ani o uzależnienie.

Chyba, że zjesz wszystko na raz, to możesz mieć jakieś objawy z odbicia. Takie skromne ilości, jedz odświętnie raz w tygodniu i będziesz bezpieczny w zakresie tolerancji. Raz odbiła mi szajba i zamówiłem 100 sztuk tego wynalazku i co to był za tydzień. Pamiętam pierwszą tabletkę w poniedziałek, a równo tydzień później odzyskałem świadomość i nie mogłem uwierzyć patrząc na systemowy kalendarz. Torba oczywiście wyzerowana, objawy intensyfikowały się okrutnie przez jakiś czas, aż doszło do dwóch napadów padaczkowych grand mal z utratą świadomości pod rząd i moja przygoda z flualprą zakończyła się na dobre. Już wolę etizolam.
  • 631 / 80 / 0
Potwierdzam, że to skurwysyństwo jest w pizdu mocne i długo się ładuje.
Kolega miał nauczkę, bo dałam mu pół tabletki (0,5mg), ale z uwagi na to, że on był w gorącej wodzie kąpany i po 40-45min jeszcze niczego nie czuł, to uparcie chciał dorzucić drugą połówkę :P

Po drugiej połówce nie szło go dobudzić i rzucał się na łóżku, jakby walczył z diabłem.
Po paru godzinach wstał, popatrzył przez okno, może chciał iść do toalety, ale nie dał rady, bo strasznie się zataczał. Po kolejnych kilku godzinach obudził się wypoczęty i szczęśliwy, choć to, co działo się przedtem, wyglądało dość niepokojąco :)

To co mi się w tej substancji podoba to to, że po przebudzeniu nie czułam się zamulona jak po etizolamie. Po etizolamie czułam się jak zużyta foliowa torba, która fruwa sobie po ulicach, a ludzie po niej depczą :D

Mam jeszcze schowaną 1 tabletkę flualpry.
Może już mieć ze 3 lata.
Czy to oznacza, że tabsik jest już do wyrzucenia?
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 590 / 102 / 0
nie wyrzucaj jej. ja 3 lata nie trzymałem, ale po 1,5-2 latach działały nadal jak należy, flualpra jak i eti. Skoro po 2 tak było to nie oczekuję że po 3 będzie inaczej.
  • 112 / 8 / 0
Ja dziś zjadam ostatnią z tych 10tabsów i styknie mi snu po flu-alprze 🙃 bo zawsze ładowałem po pół aby troche jeszcze pofunkcjonować pod koniec dnia i do lozeczka drugie pół.
Przypału żadnego nie miałem i to najważniejsze. Przerzucam się na Clonacolam od przyszłego tygodnia bo nieco lżejsze i da sie podzielic a nie nadgryzać w obawie że nadgryzie się za dużo tak jak jest w przypadku tej malutkiej tableteczki flu-alpry.
Pozdrawiam.
Fatal Error.
  • 45 / 5 / 0
Bardzo mocne :D , ostrożnie, ja po 0,5 usnąłem nw kiedy i w nocy rzucałem się po łóżku i krzyczałem jak opętany co wiem z opowieści :ojeju: , jak się ocknąłem to wiedziałem tylko że się bardzo wyspałem, ból pleców przeszedł a ja miałem cały dzień dobry humor :krowa:
  • 112 / 8 / 0
Gdyby były większe przez co dałoby się je lepiej dzielić/dawkować pewnie zamawiałbym je NIECO częściej no a że tak nie jest to nawet nie specjalnie do nich ciągnie.
Klonazolam zdecydowanie bardziej mi podchodzi ale też już mam z 2 tygodniową pauze od benzo bo nie ma co się wkręcać za bardzo. Flualpry już chyba w tym roku nie skosztuje 😎
Fatal Error.
  • 379 / 13 / 0
Jeżeli ktoś nie ma tolerki na benzo lub ma bardzo mała, to zalecałbym podzielić tabsa na cztery i wszmać jedną ćwiartkę. Jak będzie mało to dorzucić. Faktycznie to jest mocne benzo i nie ma co szaleć.
"Świat który stworzyłem był kaleki.Chciałem bólu prawdy"
Mikołaj Jaska
ODPOWIEDZ
Posty: 768 • Strona 77 z 77
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.