Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 768 • Strona 75 z 77
  • 792 / 47 / 1
Ciężko to przerobić na płyn? Chciałbym zamówić w prochu, nie przepłacać.
Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny.
  • 156 / 12 / 0
Jeden z vendorów zaczął wysyłać maile odnośnie bana flualpry (i etizolamu) od 1 października w Holandii. Czy wie ktoś czy jest to realne zagrożenie, że od tego czasu może tych substancji nie być nigdzie w sprzedaży?
  • 475 / 32 / 0
13 lipca 2021Amadeusz626 pisze:
Jeden z vendorów zaczął wysyłać maile odnośnie bana flualpry (i etizolamu) od 1 października w Holandii. Czy wie ktoś czy jest to realne zagrożenie, że od tego czasu może tych substancji nie być nigdzie w sprzedaży?
pierwsze słysze o tym banie ale jeśli to prawda to zrób sobie zapas benzo w proszku przed na jesień. Nigdy niewiadomo a jak jesteś wjebany i vendory raptem przestaną sprzedawać to jesteś ugotowany. Zawsze zostaje jakis market, tam zawsze jakies benzo wychaczysz chociaż nie w takiej cenie dobrej jak na clearnecie niestety.
  • 2521 / 205 / 0
24 czerwca 2021birdboy pisze:
kosa. kto nie zaznał mocy flualpry ten nie zaznał życia - najlepsze benzo jakie istnieje na tej planecie, apteczne benzo zupełnie inna miara.
Uważaj bo to skręt instant. Przerobiłem 8mg w coś koło 2 tygodni, ostatnie kilka mg prawie 3 dniowy i dostałem objawów abstynencyjnych. Lęk, wkurwienie, osłabienie i takie dziwne uczucie na bani podobne do skręta po fenibucie. Ale fakt przecudna substancja, duży minus gdyż amnezyjna wielce, bardziej niż słynny clonazolam. Za to działaniem przebija alpre, klony, rolki, klonazolam nie mówiąc o słabszych benzo.
  • 137 / 16 / 0
Mam żółte tableteczki bez podziałki. Ktoś wspominał że substancja nie jest w nich rozprowadzona równomiernie, więc pokruszyłem jedną na proch i zażyłem na oko trochę mniej niż 1/4, czyli 200-250 mcg.
Bardzo fajne działanie, nie nachalne, nie czuć zamułki jak to zwykle mam po benzo. Czuje że działanie jest głównie antylękowe. Póki co mi się podoba, ale przetestuje jeszcze kiedyś 500 mcg.
  • 1 / / 0
Elo pomelo, siedzę w NL i kupiłem na promce (jest delegal od listopada) żółte flualpry po 1mg. Po pierwszym 1.5mg i bagniaku przed snem lekki blackout, dzisiaj (tydzień później codziennego jedzenia po 4 mg w przeciągu 24h) 2.5mg z rana i kawa lekko pomaga ale mam wręcz ochotę na jakieś włady albo inne mmcki, bo zero benzoeufo. Muszę ogarnąć chyba stare dobre alpry, bo nie na to liczyłem.
Spróbuję zmniejszyc dawki, zobaczę, może faktycznie za dużo i dlatego tak zmula, ale to i tak nie jest to....
  • 1872 / 168 / 0
@KoT33, taka mała rada ode mnie. Nie wiem czy to u Ciebie tak zadziała. Jak miałem flualpre w tabletkach, to brałem je pod język i czekałem aż się rozpuszczą. Jak dla mnie w działaniu różniło się to ewidentnie od połknięcia tabsów. Taka właśnie benzo euforia się pojawiała. Ale to już dobre kilka lat temu było.
Take DXM and Be Happy
  • 2521 / 205 / 0
Benzo tylko pod język, połknięte działa gorzej.
  • 112 / 8 / 0
Do mnie wlasnie leci 10 żółtych tableteczek tego specyfiku. Kupiłem aby zasypiać szybko po przygodach z 3/4 MMC czy CMC. Ale czytając opisy tej tablety ludzi tu to chyba w sobote rano po nocce w robocie skusze sie i łykne se na testa 1-ną tablete Z CIEKAWOŚCI 😎
Fatal Error.
  • 1872 / 168 / 0
@yakubu86, nie wiem jakie sorty teraz są, ale kiedyś 1 tabletka 1mg niektórych zmieść potrafiła.
Take DXM and Be Happy
ODPOWIEDZ
Posty: 768 • Strona 75 z 77
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.