Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 770 • Strona 74 z 77
  • 852 / 52 / 0
A jesteście pewni że to była flu-alpra?. To do sceptyków, bo to benzo działało na mnie bardzo dobrze. Alpra to mogła się schować. Dziwi mnie taki rozstrzał jeśli chodzi o opinie. Tyle że ja to żarłem z 3 lata temu, gdzie sort był 100% legit. Po jakimś czasie kupiłem od kogoś innego, bo 'topowy' sprzedawca się zawinął i była straszna lipa.
  • 398 / 28 / 0
Pozostaje tylko wysłanie do Energy Control próbek nawet jeśli sort (śmieszny mnie te typowo "uliczne" określenie - sort) był legit.
Tak na prawdę jeśli nie wyślesz próbek do labolatorium to nigdy nie możesz być pewien czy to jest "legit czy fake".
Uwaga! Użytkownik vzpe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1698 / 286 / 0
Bo takie benzo jak flualpra albo clonazolam mogą działać zajebiście albo strasznie chujowo, bardzo łatwo jest przestrzelić dawkę, nawet jeśli ma się jakąś tolerancję na benzodiazepiny. Przy klonazolamie chyba jest z tym gorzej. Typo przedawkowuje flualprę a potem się dziwi, że amnezja, lol.
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 398 / 28 / 0
No oczywiście że przy clonazolamie można przestrzelić dawkę. Kiedyś były takie zielone tabletki clonazolamu to w moim przypadku stosowałem je tylko gdy po prostu musiałem uregulować czas biologiczny...
Uwaga! Użytkownik vzpe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 156 / 12 / 0
Wczoraj zażywałem flualprę: oto jak to wyglądało
Po 1. mija pół godziny i nie czuję nic, dodałem dwie.
Po 3 leciutki zawrót w głowie, czuję już co nieco, myślę o tym jak kocham wszystko co mam, co robię, rodziców, dziewczynę. Dorzuciłem 4, bez zmian, dorzuciłem 5 i 6 choć to już przesada i film się urwał. Podobno poszedłem spać, przewróciłem się z łóżka, mówiłem wtedy że spadłem z jakiejś góry i tak jakbym grał w grę (użyłem słów "miałem questa"). Parę godzin później wstałem żeby zamknąć za kimś drzwi na stole było 3 z 24 tabletek (jak się później dowiedziałem od tej zaufanej osoby). Gdy obudziłem się po 18h od pierwszego zażycia nie miałem nic z 24 mg towaru.
  • 2524 / 206 / 0
Fluoalpra nada się na wyciszenia bad tripa? Po tryptaminach/grzybach/lizerach? Nigdy nie stosowałem benzo w takim wypadku tylko walczyłem dzielnie sam. Jednak na jesieni grzyby mnie zmasakrowały tak że nigdy wiecej tripowania bez asekuracji.
  • 71 / 9 / 0
Nada się.
  • 593 / 103 / 0
każde benzo się nada, a flualpra jest jedną z najsilniejszych.
  • 2524 / 206 / 0
Masakra jakie to amnezyjne, dużo bardziej niż clonazolam. Clona potrafiłem zeżreć prawie 100mg na raz i pamieram urywki mimo totalnego zniszczenia. A po 1mg fluo dziura totalna, i dziwne historie w przeglądarce. Może dla tego że wrzucane przed samym snem, mało wrażeń i to dodatkowo ,,wycina". Ciekawa sprawa z końcem tripu po 1cp lsd, resztki działania kartonu, czułem się już niemal całkiem trzeźwy wleciał 1mg fluoalpry i jak by wzmocniło działanie, pojawiły się od nowa wizuale... dalej nie pamietam, odcieło film. Miał ktoś tak?
  • 11 / 2 / 0
He zajebiste mialem tego 500mg ? chyba tak to bylo liczone ze 3 lata temu 1 tableta i nock na poczatku po pol godziny... nie ze poszedlem spac ale film urwany i pamietam poczatek jedynie ze czulem sie jak po 10 piwach pozniej to juz nic. Duzo moglbym sie o tym rozpisywac ale teraz mi sie nie chce.J
uz chyba niedostepne ?
ODPOWIEDZ
Posty: 770 • Strona 74 z 77
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.