Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 768 • Strona 73 z 77
  • 792 / 47 / 1
Mimo dobrej reklamy tego specyfiku, okazał się turbo niewypałem. W ogóle nie odczuwałem działania prospołecznego, brakowało eufori. Jedyne upierdalało ciało, działało bardziej jak jakiś neuroleptyk. Miałem go od oficjalnych resselerów LL. @TrzymamSzafe Oczekiwałem tej alpry na koksie a dostałem stradznie słaby lek. Stestowałem go w tabletkach i blistrach. W pierwszej chwili poszedłem do niego z rozsądkiem, bo trochę strach skoro takie mocne. Ale już drógiego dnia waliłem 3 mg bez rewelacji. Jednego dnia łyknąłem 4 tabletki i wrzuciłem 2 blistry pod język. To miałem jedynie, zombie mood. Jak po "chloprothiksenie" nie mylić tu z urwaną świadomością, akurat to jej tak nie charata.
Nic mi się po tym nie chciało byłem strasznie rozleniwiony, żeby coś wykonać to musiałem się zmuszać. Gdzie po mojej alprze, mi się chce coś robić. Robie to z przyjemnością i wielkim zapałem. Szafo, ja się pytam gdzie ten alakokainamood?
Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny.
  • 792 / 47 / 1
Nie twierdzę, że na ciebie tak działa. Jak opisywałeś. Może w prochu siedzi co innego, kto wie co nam vendor wysyła. Może przez proces rozpuszczania, zmieniasz coś w niej? Dziś wrzuciłem rano 5 tablet. Na dworcu byłem ostro ujebany, musiałem doprawić się sporą ilością kofeiny. Było okej, ale nie sięga to do pięt alprazolamowi.
Zwyczajny upierdalacz. Po robocie wrzuciłem jeszcze dwa listki, zmuliło konkretnie.
Nie jest, to odpowiednik alprazolamu. W życiu.
Polecam dla tych którzy lubią neuroleptyki, mi w działaniu przypomina chlorlprotchiksen.
Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny.
  • 500 / 26 / 0
5 tablet tych żółtych po 1mg? Jak, tak to masz wyjebkę, bo po nich to byś się obudził po paru dniach w rowie albo na dołku nawet jak masz mega tolerke.
  • 590 / 102 / 0
potwierdzam, flualprazolam to straszny morderca, ja mam żółte pille 1mg i JEDEN mnie robi tak, że śpię 12h i jeszcze nie pamiętam co robiłem wiele godzin przed snem.
A etizolamu potrafiłem ładować po 8-12mg na raz, co nie jest małą ilością.

5 sztuk flualpry dałoby mi chyba jakąś śpiączkę, popieram papiereklakmusowy
  • 305 / 14 / 0
Rówznież dodam cos od siebie do tematu, bary "xanax" w jednej podobno 4 mg. Po wzieciu 1/4 podjezykowo czuc jakies tam wejscie a pozniej tylko totalne ujebane i zjebanie w glowie oraz straszna chec zeby jebnac sie i spac pare-parenascie h :psycho: . Jak dla mnie sredniak pod wzgledem dzialania(straszny upierdalacz). Moze 1/8 by dobrze podzialala. Testowane tez w dawkach 3 mg i 4 mg+ i tu juz mozna domyslic jak to skonczylo parenascie h snu :ręka: . Moze jakas skromniejsza dawka z :kawa: by zadziala lepiej.
  • 1872 / 168 / 0
A ja jadłem do kilkunastu mg flualpry i tylko pomagało mi to zasnąć (nie usypiało). Działania też po jakimś czasie nie czułem wielkiego. Zaczynałem w sumie gdzieś od 2mg, a potem już szło z górki.
Take DXM and Be Happy
  • 500 / 26 / 0
@Demis Pamiętam twoją historię, mnie parę dni na tym gównie doprowadzało do tragicznego stanu, doszedłem do 2mg. Udało ci się zejść z tego bez szwanku, bo z tego co pamiętam to ładowałeś takie kosmiczne dawki, że aż mnie ciarki przechodziły.

Co do sortów to jak były 1mg od ll to dużo ludzi twierdziło, że słabe i naswnne, a tak naprawdę to dawka była dla nich o wiele za duża i normalnie ich składało i urywało film. Ktoś kto to wymyślił tabsy po 1mg a flunitrazolamu po 0.25 nie zdawał sobie sprawy o potencjale tych dwóch substancji. Ewentualnie mu się jedne z drugim pomieszało.


Jak dla mnie substancja równie niebezpieczna co clonoazolam.
  • 1872 / 168 / 0
@papiereklakmusowy, koniec końców skończyło się próbą samobójczą i pobytem na OIOMIE. Ale w tym czasie ładowałem jeszcze ketony.
Take DXM and Be Happy
  • 4 / 2 / 0
Ta flu-alpra to chyba najgorszy wybór ze wszystkich Rc-benzo.
Sto razy lepiej zamówić Etizolam jak już chce się coś podobnego do aptecznej alpry.
Etizolam jest zajebisty
Flu-alpra jest chujowa, to typowy upierdalacz, jak wrzucałem do niej jeszcze kode to zasypiałem i potem nawet nie pamiętałem, że jadłem kode tylko te puste opakowania walały sie po mieszkaniu...
Etizolam lepszy
Fuck The System
  • 826 / 47 / 0
A jesteście pewni że to była flu-alpra?. To do sceptyków, bo to benzo działało na mnie bardzo dobrze. Alpra to mogła się schować. Dziwi mnie taki rozstrzał jeśli chodzi o opinie. Tyle że ja to żarłem z 3 lata temu, gdzie sort był 100% legit. Po jakimś czasie kupiłem od kogoś innego, bo 'topowy' sprzedawca się zawinął i była straszna lipa.
ODPOWIEDZ
Posty: 768 • Strona 73 z 77
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.