Flualprazolam (RC)

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderator: GABA

• 447 / 39 / 1

O Cię chuj poszło 2 mg i piwko zobaczymy co za pokaz fajerwerków będzie. Ja pierdole niech już się te dwie żółte ładują (w kieszeni awaryjnie mam jeszcze 3 więc jest gitowa hehe)
Jakby co to proszę moda o scalenie postów dziena

W chwili obecnej 4 mg i dwa piwa ciekawe jak pierdolnie
  • 107 / 7 / 0

1mg Fluarpy = ile to mniej wiecej klonazepamu ?? W przyblizeniu niech ktos powie bo chce przeskoczyc z klonazepamu na fluarpe ?

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Pan Darek ma nowotwór. Idzie do więzienia za marihuanę. W więzieniu będzie się marihuaną leczył

We wtorek, 8 września o godz. 12:00 przed sądem okręgowym w Kielcach odbyła się rozprawa apelacyjna w sprawie pana Darka, który w pierwszej instancji usłyszał wyrok 2,5 roku więzienia za posiadanie znacznych ilości marihuany. Pan Darek jest pacjentem onkologicznym, od kilku lat mężczyzna legalnie leczy się medyczną marihuaną. Jeśli trafi do więzienia, będzie miał możliwość kontynuowania terapii tą samą substancją, za którą został skazany.
  • 1792 / 372 / 25

Lepiej sobie odpuść. Klonazepam to leciutki środek przy flualprze. Jak dla mnie klony są lepsze praktycznie pod każdym względem, chyba że Twoim celem jest wywołanie krótszej lub dłuższej amnezji i narobienie sobie kłopotów.
  • 447 / 39 / 1

Jak masz apteczny zepam, pod żadnym pozorem nie zmieniaj go na benzo RC!!!
Chłopie mnie clonazolam pokrecil do padaki a wale drugi miesiąc i to nie codziennie!!!
  • 107 / 7 / 0

Padaki nie dostaje nawet po kosmicznych dawkach ( a chciałbym dostac) benzo rc jedynie delira klony apteczne sie skonczyly wiec jestem zmuszony brac rc co lepsze klonazolam czy flualpra klonazolam znam dobrze ale nie w tabsach nie wiem jaka moc bo wczesniej tylko roztwory pilem wiem jaka to meczarnia itd bo juz to przerabialm
  • 2435 / 540 / 155

17 października 2019MaleCoNieCo pisze:
Padaki nie dostaje nawet po kosmicznych dawkach ( a chciałbym dostac)
Chyba nie masz zbytnio pojęcia, o czym mówisz.
  • 107 / 7 / 0

Wlewalem w siebie rozne benzo rc i klony apteczn3 zawsze odstawialem na Ct i nie bylo padaki grand mal ale moze bedzie [emoji41] czesciej mnje telepalo od opioidow moze to byla juz padaka nie wiem zawsze zaleczalem to benzo
  • 447 / 39 / 1

Naprawę nie wiesz co mówisz. Ja też wpierdalalem po 5 mg clonazolamu, po 7 flualpry plus piwa, robiłem dym na innym forum że nie kopie i domagalem się zwrotu hajsu od V. I wiesz jak się to skończyło?

usuwam foto paragonu dla bezpieczenstwa- stteetart
Użytkownik nieaktywny
  • 240 / 20 / 0

Na reddicie chłop po clonoa dostał padaki i złamał kręgosłup w dwóch miejscach. Po tym można spokojnie zejść z tego świata.
  • 447 / 39 / 1

Flualpra też jest niebezpieczna do odstawienia substancją
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata