Flualprazolam (RC)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 437 / 25 / 1

O Cię chuj poszło 2 mg i piwko zobaczymy co za pokaz fajerwerków będzie. Ja pierdole niech już się te dwie żółte ładują (w kieszeni awaryjnie mam jeszcze 3 więc jest gitowa hehe)
Jakby co to proszę moda o scalenie postów dziena

W chwili obecnej 4 mg i dwa piwa ciekawe jak pierdolnie
  • 75 / 5 / 0

1mg Fluarpy = ile to mniej wiecej klonazepamu ?? W przyblizeniu niech ktos powie bo chce przeskoczyc z klonazepamu na fluarpe ?

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Dorośli "ignorują" łatwy dostęp dzieci do narkotyków

Większość dorosłych 'żyje w niewiedzy' na temat dostępności narkotyków dla najmłodszych - oceniło czterech komisarzy ds. dzieci w Zjednoczonym Królestwie. Jednocześnie eksperci są zmartwieni faktem, że coraz więcej młodych ludzi sięga po niedrogie narkotyki klasy A.
  • 1241 / 207 / 14

Lepiej sobie odpuść. klonazepam to leciutki środek przy flualprze. Jak dla mnie klony są lepsze praktycznie pod każdym względem, chyba że Twoim celem jest wywołanie krótszej lub dłuższej amnezji i narobienie sobie kłopotów.
  • 437 / 25 / 1

Jak masz apteczny zepam, pod żadnym pozorem nie zmieniaj go na benzo RC!!!
Chłopie mnie clonazolam pokrecil do padaki a wale drugi miesiąc i to nie codziennie!!!
  • 75 / 5 / 0

Padaki nie dostaje nawet po kosmicznych dawkach ( a chciałbym dostac) benzo rc jedynie delira klony apteczne sie skonczyly wiec jestem zmuszony brac rc co lepsze Klonazolam czy flualpra Klonazolam znam dobrze ale nie w tabsach nie wiem jaka moc bo wczesniej tylko roztwory pilem wiem jaka to meczarnia itd bo juz to przerabialm
  • 2020 / 422 / 154

17 października 2019MaleCoNieCo pisze:
Padaki nie dostaje nawet po kosmicznych dawkach ( a chciałbym dostac)
Chyba nie masz zbytnio pojęcia, o czym mówisz.
  • 75 / 5 / 0

Wlewalem w siebie rozne benzo rc i klony apteczn3 zawsze odstawialem na Ct i nie bylo padaki grand MAL ale moze bedzie czesciej mnje telepalo od opioidow moze to byla juz padaka nie wiem zawsze zaleczalem to benzo
  • 437 / 25 / 1

Naprawę nie wiesz co mówisz. Ja też wpierdalalem po 5 mg clonazolamu, po 7 flualpry plus piwa, robiłem dym na innym forum że nie kopie i domagalem się zwrotu hajsu od V. I wiesz jak się to skończyło?

usuwam foto paragonu dla bezpieczenstwa- stteetart
  • 122 / 8 / 0

Na reddicie chłop po clonoa dostał padaki i złamał kręgosłup w dwóch miejscach. Po tym można spokojnie zejść z tego świata.
  • 437 / 25 / 1

Flualpra też jest niebezpieczna do odstawienia substancją
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 124 uczestników Wejdź na czata