Flualprazolam (RC)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 65 / 3 / 0

U mnie efekt WOW nawet się nie pojawił, a byłem nieźle napalony po pochwałach w tym temacie. W najbliższych dniach zjem jeszcze 1,5 tablety i zobaczę jak zadziała. Z taka ceną za sztukę to napewno zostaje przy eti i klonie. Szkoda, że nigdzie nie ma sortu w prochu, wtedy można by było zrobić gruntowne testy, bo tak naprawdę to chuj wie ile tej flualpry siedzi w tej tablecie.

Co do klonazolamu to można wpaść pod pociąg, jak po każdym innym benzo jak się przesadzi.
  • 744 / 48 / 0

28 maja 2018heheh pisze:
Niestety przyznaje, że efekt wow szybko znika. Przez pierwsze 2-3 tygodnie 1mg działało super przeciwlękowo i antydepresyjnie. Obecnie 1-1,5mg powoduje spokój, zmułę i taką wyjebke na wszystko. Niby lęki są mniejsze, ale brakuje tej motywacji i chęci do robienia czegokolwiek.
normalny efekt przyczyny i skutku

nadużywasz relax, to wyczerpuje siły. przeciwwagą są stymulanty w Twoim przypadku

ale ogólnie zblilansowany tryb życia (metodą prób i błędów)

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Ukryli marihuanę w transporcie papryczek jalapeno

Czyżby szykowała się wojna między kartelami Owocowym i Warzywnym?
  • 813 / 124 / 0

29 maja 2018mietowy3 pisze:
28 maja 2018heheh pisze:
Niestety przyznaje, że efekt wow szybko znika. Przez pierwsze 2-3 tygodnie 1mg działało super przeciwlękowo i antydepresyjnie. Obecnie 1-1,5mg powoduje spokój, zmułę i taką wyjebke na wszystko. Niby lęki są mniejsze, ale brakuje tej motywacji i chęci do robienia czegokolwiek.
normalny efekt przyczyny i skutku

nadużywasz relax, to wyczerpuje siły. przeciwwagą są stymulanty w Twoim przypadku

ale ogólnie zblilansowany tryb życia (metodą prób i błędów)
Czyli co sugerujesz? W klamę jakiegoś hexa (albo inny stim) a flualprę do dzioba? %-D
  • 744 / 48 / 0

najpierw cierpliwość, znalezienie sobie jakiegoś zajęcia, spotkanie się z kimś
  • 813 / 124 / 0

A później hex i benzo?
  • 744 / 48 / 0

później ogarnięcie się, dopiero potem możesz wrócić
  • 813 / 124 / 0

No fakt, bo jak wrócę wystrzelony to mama będzie zła, i będzie krzyczała. Masz 100% racji %-D
  • 564 / 37 / 21

Czy po odstawieniu benzosów można dostać gorączki? Bo mi wyskoczyło 38,4 po odstawieniu flualpry...
  • 152 / 4 / 0

30 maja 2018global108 pisze:
Czy po odstawieniu benzosów można dostać gorączki? Bo mi wyskoczyło 38,4 po odstawieniu flualpry...
Pewnie, że może, ale to objawami somatycznymi bym się najmniej martwił :)
  • 564 / 37 / 21

Psyche na odstawce (po ok. 2 miechach łykania flu) zabezpieczyłem łykając Depakine Chrono 500 2x dziennie, baclofen 25 mg 3x dziennie (legalny od łapiducha na przykurcze karku), Iporel 2x dziennie (klonidyna - też legalny od lekarza na nadciśnienie, ale działa również uspokajająco i przeciwlękowo i jest stosowany na detoxie od opiatów) i na noc 50 mg Chlorprothixenu. Do tego Szafraceum, Rhodiola, żeń-szeń syberyjski (znosi m.in. depresję i lęki) i rano musli z potężną dawką płatków owsianych (owies pomaga na kłopoty ze snem, depresje, lęki i jest wręcz polecany przez kumatych lekarzy przy odstawianiu benzosów). I psychicznego skręta nie odczuwam.
A gorączka zeszła po 3 dniach.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata