Flualprazolam (RC)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 675 Strona 21 z 68
Rejestracja: 2016
  • 2530 / 441 / 3

Tak, na długo, i ciężko się wstaje. Przynajmniej ja tak miałem przy ilości 1mg.
Rejestracja: 2018
  • 763 / 87 / 0

1 mg bez jakiejkolwiek tolerki zwala z nóg...dosłownie. Przetstowane na żywym świadomym organizmie :-) wrzucona ok. 18:00 zerwała film i wsadziła do wyra do 7:00 dnia następnego. Odczuwalne podobno jeszcze było do ok. 13:00

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

CBŚP gospodarzem międzynarodowego spotkania platformy EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne

EMPACT – wspólnie zwalczajmy przestępczość, pod tym hasłem odbyło się w siedzibie Centralnego Biura Śledczego Policji spotkanie europejskiej platformy EMPACT Nowe Substancje Psychoaktywne/Narkotyki Syntetyczne.
Rejestracja: 2017
  • 838 / 72 / 0

1 mg z tolerką to nic specjalnego. Na tripie potrafiłem zjeść 4mg, nie poczuć senności i dalej tripować (co prawda zapewne słabiej, ale jednak). Ogólnie substancja sama w obie mnie nie urzekła.
IMOI zdecydowanie alpra>flualpra, ale to jak wiadomo kwestie osobnicze.
Rejestracja: 2018
  • 763 / 87 / 0

@ControlPoliToxy Ja cały czas czekam na proch... wtedy dość dobrze można sobie pokombinować z ilością substancji aktywnej w roztworze. Pille są fajne ale cena kosmos niestety. I przy takiej tolerce jak Ty masz całkowicie nieopłacalne :-)
Może jakiś mixik benzowy - u mnie komponuje się dobrze z eti i clonem :-) Clon jakby podbijał działanie flu
Rejestracja: 2010
  • 158 / 10 / 0

Wróciłem najebany do domu i zjadłem tego 1mg, do tego poszlo pare gietow 3cmc i 4cmc. Jak łatwo sie domyśleć urwał mi sie film, świadomość odzyskałem po ok 24 godzinach, okazało sie ze w tym czasie zjadłem jeszcze 3 kolejne tabsy cały czas miksujac to z alko i cmc czego ni chuja nie kojarzę kiedy co i jak.
Nic nie pamietam ale po przeanalizowaniu telefonu az dziwne ze nic przypalowego nie odpierdolilem.

Benzo biorę okazyjnie ze dwa dni w miesiącu ale po tej akcji mam uraz i robię z miech przerwy.

Dobrze ze nie wjebalem całych 10mg i jeszcze w szafce leżał clon i etizolam bo ocknalbym sie po tygodniu gdzies na dołku.

Dobrze wiem ze mixy z alko zawsze kończą sie u mnie przypalowo jakos kurwa nigdy nie mogę sie oprzeć gdy jestem mocno najebany. Taki loosing control.

Dawka amnezyjna jest tutaj jeszcze niższa niż przy clonie imho.
Rejestracja: 2018
  • 76 / 3 / 0

Przerobilem na początku kwietnia 5 mg flualpry, oprocz jednej przypalowej akcji bylem zachwycony dzialaniem. Teraz pillsy z maja mają tą spoleczną komponentę spłaszczoną, po 0,5 mg głównie miorelaksacja, chillout, o dziwo drażliwość. Przez miesiąc przerwy od benzo nadal tolerka trzyma czy cuś? Wcześniej to nawet z ex gadałem (z którą rozeszliśmy się w dobrej atmosferze), teraz to ledwo co piszę do lasek na fb.
Rejestracja: 2016
  • 2530 / 441 / 3

Powinna już zejść. Brałeś samą flualprę? Ile razy? Bo jeśli to nie pillsy są słabe, to oznacza, że flualpra niemiło winduje tolerkę :-/
Rejestracja: 2018
  • 763 / 87 / 0

[cut]
A tolerki po takim czasie nie powinno już być na samą flu. Chyba, że katowałeś GABA czym innym w sensie dużo alco albo inne niż flu benzo.

Nie można rozmawiać nt. vendorów poza działem "Sprzedawcy+". | STR88
Rejestracja: 2016
  • 84 / 1 / 0

zamówione. Tak jak pisałem, zależy mi aby mieć to w pogotowiu na stresujące sytuacje jak rozmowa o pracę. W jakiej ilości muszę tego użyć na takie sytuacje przy zerowej tolerce na benzo (moje pierwsze benzo)? 0.25 czy 0.5? Czy jeśli chce to przetestować "na sucho" mam wziąć to rano czy wieczorem aby w razie czego usnąć. Zależy mi by jak najbardziej zminimalizować ryzyko przypału i wpierdzielenia się. Dlatego też po wzięciu porcji chyba napiszę kartkę do samego siebie aby przypomnieć o niedorzucaniu. Chyba że ktoś ma jakieś lepsze sposoby przeciw dorzutkom. Prosiłbym jeszcze o jakieś rady. Najlepiej by było nie wchodzić w temat, ale muszę mieć coś doraźnego na stres.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 202 / 2

Bez tolerki 0.25mg na rozmowę o pracę będzie idealne, jeżeli nie popijesz tego alkoholem, ani nie dorzucisz nic innego to nic Ci się nie stanie. Ale jeżeli masz możliwość to oczywiście dobrze przetestować sobie benzo wcześniej, ale gdzieś wśród ludzi gdzie właśnie czujesz stres, żeby wyczuć swoją dawkę i zobaczyć czy będziesz odczuwać senność (wtedy polecam kawę)
Posty: 675 Strona 21 z 68
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 438 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: amadeuszmocart, PuTTy i 2 gości