Flake - co to takiego?

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 38 / / 0

Drodzy forumowicze dziś w pracy zapytałem jednego jegomościa czy by mi nie załatwił to i owo i po ustaleniu szczegółów gośc mi zaproponował coś takiego jak FLAKE ponoć coś ala koko ale lepsze.. pierwsze słyszę o czymś takim a wujek duckduckgo nie wiele wypluł o flake..
Co wy na to ?
  • 673 / 95 / 0

ze wali Cie w chuja i nie wiadomo ocb. sprawdz na bluelight.ru jeszecze cyz tam czegos o tym nie ma, jak nie, to pewnie cos przekrecil. w polsce ani za oceanem sie z tym nie spotkalem, albo i spotkalem ale w zyciu pod taka nazwa.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Sprzedawał narkotyki 14-latkowi

Rok temu czterokrotnie udzielił marihuany 14 - latkowi, a w ubiegłym miesiącu sprzedał mu amfetaminę. Dwudziestolatek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.
  • 1 / / 0

Znany też jako flex. kokaina + MDMA w odpowiednich proporcjach.
  • 548 / 28 / 0

Flake cocaine ??
  • 1530 / 1 / 0

może fake cocaine :) ewentualnie to mef.
  • 123 / / 0

Cocaine's flake to po prostu kokainowa gruda.

http://www.erowid.org/chemicals/show_im ... caine7.jpg
Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 10 / 0

W UK Flakes albo Peruvian Flakes mówi się na stosunkowo czystą kokainę. Bryli się w takie płatki i stąd nazwa. Cenowo tak gdzieś od 70 funa za gram.

Pierwsze słyszę o kokainie z MDMA. Bezsensowna mieszanka bo kokaina w sporym stopniu znosi działanie ekstazy.
  • 1052 / 4 / 0

Nie w sporym stopniu, ale calkowicie znosi dzialanie MDMA. Ale wiem ze sa wariaci, ktorzy i za to placa na imprezach ;>
  • 189 / 2 / 0

LUCYPER2 a warte jest to tych pieniędzy ?? bo 70 f na polskie to 315 zł troche drogi ten sport.. no i pytanie czy ten materiał działa tak samo jak zwykły koks ?? czy lepiej ??
Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 10 / 0

Przecież to jest zwykły koks. Chyba że dla Ciebie zwykły to taki o czystości 15-30% z dodatkiem efedryny, lidokainy i chuj wie czego jeszcze. Moim zdaniem lepiej zabulić 2 razy więcej, ale mieć dobry temat niż kupować pseudośnieg po 35 funtów czy 150 złotych. Od takiego mieszanego oczywiście, że działa lepiej.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata