Amfetamina - Najdłuższy ciąg bez przespanej nocy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0

dawo to najwiecej 3 noce.!
nasepnego dnia bylam az przezroczysta. abslutny brak sił.! na siłe wpychalam w siebie jedzenie by nabrac troche energi. lęki.schizy to paranoja.
dalej sie gra ale juz nie z takimi ciągami.

amen.

Użytkownik nieaktywny
  • 77 / 1 / 0

kiedys po pare nocek robilem ale to jak bylem mlody znaczy sie 18 czy 19 lat teraz mam 25 i czuje ze juz zdrowie nie to jak jedna nocke nie spie i nie poprawiam pozniej to juz jestem zmeczony i zdolowany,starosc nie rados.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Belgia: legalizacja marihuany przyniosłaby budżetowi 144 mln euro, ale...

Legalizacja marihuany w Belgii przyniosłaby 144 mln euro dodatkowego wpływu do budżetu - pisze w poniedziałek, 29 kwietnia dziennik "Le Soir", ujawniając wyniki badań ws. wpływu dekryminalizacji tego narkotyku na finanse publiczne państwa.
Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

Nie spać! Nie srać! Furać!

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

około 7 dni, ale nie lubie takich dlugich maratonow, konkrety sie dzieja z ciałem a już z bania w szczegolnosci. 2-3 dni potrzebuje zeby dojsc do siebie.

Użytkownik nieaktywny
  • 126 / / 0

trzeba być szurniętym żeby zrobić 7 nocek %-D
Spotkałem kiedyś typa z osiedla nie widziałem się z nim długo, że kiedyś ćpaliśmy wychylił się że nie spał (nie wiem 5 -6 nocek ) widać po nim było zresztą więc sekretu mi nie wyznał. Ja pierdole tragedia, przypał mi było z takim iść.. jeszcze po swoim osiedlu :cool:

a sam to 3 doby- nawet po pierwszej nie mam takiej super ochoty walić i wystarczy piwo, najlepiej 3 .
Przy trzeciej nocce zwyczajnie zasnałem po zajebaniu ostatniej setki - tzn po 3 godzinach...

Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 310 / 0

zajaralismy w parku po 4 szklach zauwazylem wyswietlany na koronie drzewa serial sedzi anny marii wesolowskiej!!
O ja pierdole. Ale gruba jazda hahaha. %-D :gun:
Ja słyszałem (nie wiem czy to prawda) o 12 dniach bez snu/ lub bez żadnego jedzenia, nie pamiętam dokładnie na tą chwilę. I tego feralnego dwunastego dnia, osunął się jak kłoda pod prysznicem. Teraz siedzi gdzieś poza granicami PL, i chuj wie czy ćpa dalej. O tym kolesiu to wogóle chodziły różne legendy. Koleś typu - 'wpierdalał to gówno na łyżki stołowe'.

• 250 / / 0

Qrwa , scierwo pierwsza klasa a tu sie zapowiada 3 nocka %-D ..

Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

hehe mój kumpel to tak to kocha że ostatnio stwierdził że to nic ze szkodzi i zamiast zyć 70 lat to bedzie 60 ale wydłuży sobie kipką młodośc bo dzien+noc i i tak wyjdzie ze jest dobrze:P

Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 310 / 0

hehe mój kumpel to tak to kocha że ostatnio stwierdził że to nic ze szkodzi i zamiast zyć 70 lat to bedzie 60 ale wydłuży sobie kipką młodośc bo dzien+noc i i tak wyjdzie ze jest dobrze:P
Pewnie jest tak przeżarty, że ma mózg (?) wielkości muszki owocówki. Zamiast 70 będzie żył 60 ? Optymistyczne prognozy. Żeby się nie zdziwił, że zamiast 70 będzie 35.

Użytkownik nieaktywny
  • 71 / / 0

dokładnie, nie rozumiem podniet związanych z fetą - ryje mózg a ciało jeszcze bardziej
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 101 uczestników Wejdź na czata